کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
کاشت مو DHI

کاشت مو DHI

تاریخ انتشار : 2021/01/02

کاشت مو DHI یک روش کاشت بر پایه FUE است. در روش FUE فولیکول های مو از ناحیه بانک مو به صورت مجزا برداشته می شوند و سپس داخل حفره های ناحیه جلو سر کاشته می شوند.
اما این روش با این تفاوت است که برداشته مو از ناحیه بانک و ایجاد حفره در جلو سر به صورت همزمان انجام می شود. این روش را کاشت موی مستقیم نیز می نامند زیرا هم زمان که فولیکول ها برداشت می شوند بلافاصله در محل جدید کاشته می شوند.
در ادامه درباره این روش کاشت بیشتر می خوانیم.

کاشت مو DHI

کاشت مو DHI

کاشت مو DHI

این نوع کاشت با استفاده از میکروپانچ انجام می شود. کاشت گرافت ها در این روش با استفاده از یک ابزار مخصوص به نام قلم چوی (Choi Pin) صورت می گیرد. به همین دلیل این روش با نام چوی نیز معروف است.
این وسیله یک سوزن تو خالی است که به یک مخزن متصل می شود این قلم در ناحیه گیرنده حفره ایجاد می کند و سپس پیستون فولیکول موی درون آن داخل حفره قرار می گیرد.

مزایای DHI

این روش کیفیت کاشت مو را افزایش می دهد.
برخی از مهم ترین مزایای این روش کاشت مو در ادامه بیان شده است:

گرافت های برداشت شده در این روش، به طور مستقیم، پس از برداشت در محل کاشت، قرار داده می شوند. بنابراین احتمال از بین رفتن آن ها در بازه زمانی بین برداشت و کاشت کم می شود.
حدود 90 درصد از گرافت های برداشت سالم به محل خود منتقل می شوند و سرعت انجام کاشت بالا می رود.
کاشت مستقیم گرافت ها بعد از برداشت، باعث افزایش سرعت کاشت مو با این روش نسبت به کاشت موی FIT شده است در نتیجه این نوع کاشت دوران نقاهت بسیار کوتاهی خواهید داشت و جای اسکار و زخم به حداقل ممکن می رسد.
از آنجایی که فولیکول های برداشت شده، مستقیما توسط دستگاه کاشته می شوند، ااحتمال شیوع عفونت بسیار کم است.
کاشت مو DHI موجب می شود موها پس از کاشت سرعت رشد بالایی داشته باشند. زیرا در حین کاشت کم تر دچار آسیب دیدگی می شوند. همچنین این روش با تنظیم یک زاویه مناسب ظاهری طبیعی تر برای موها ایجاد می کند.

معایب کاشت  DHI

همیشه هر روش علاوه بر مزایایی که دارد دارای معایبی نیز هست. از معایب این روش هزینه بالای آن است.
کاشت مو در این روش کیفیت بالاتری دارد در نتیجه هزینه آن بالاتر است.
این روش به دلیل دقت بالایی که دارد زمان بر است.
سایر عوارضی که برای انواع کاشت مو در مشهداعلام شده است درباره این روش نیز صدق می کند.
کبودی و تورم و بی حسی ازعوارض اجتناب ناپذیر کاشت مو است و در تمام روش ها مشاهده می شوند. البته در این روش بسیار کم تر است و پس از گذشت چند روز خود به خود رفع می شوند و مشکل خاصی ایجاد نمی کند.
در واقع شدت بروز این نوع عوارض بستگی به نوع پوست و موی شما دارد و برای همه یکسان نیست.

کلینیک کاشت مو در مشهد (شاهد طب) پس از بررسی نوع پوست و موی شما بهترین روش اجرای کاشت مو را به همراه قیمت کاشت مو در مشهد ارائه می دهد.