کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
کاشت مو زنان

کاشت مو زنان

تاریخ انتشار : 2020/12/15

کاشت مو زنان به همان شیوه که برای آقایان اجرا می شود، قابل انجام شدن است. خانم ها نیز به دلایل همچون استرس، بارداری، شیردهی، تداخل هرمونی و عوامل ژنتیکی دچار طاسی و یا ریزش موی سکه ای می شوند.
ریزش مو در زنان اثرات مخربی بر روح و روان آنان وارد می کند. به همین منظور کلینیک شاهد طب با ارائه خدمات کاشت مو در مشهد دل نگرانی ناشی از ریزش مو در بانوان را التیام بخشیده است.
در این مطلب با ما همراه باشید تا در رابطه با کاشت مو زنان و دلایل ریزش مو در زنان و تاثیر آن بر کاشت مو و همچنین تفاوت کاشت مو در خانم ها و آقایان بیشتر بدانیم.

"<yoastmark

کاشت مو زنان

دلایل ریزش مو در زنان بسیار متعدد است. اغلب خانم ها روی ریزش موی خود حساس تر از مردان هستند و به محض اتفاق افتادن بلافاصله به کلینیک کاشت مو مراجعه می کنند تا در قسمت های طاس شده را بپوشانند.
کاشت مو در زنان فقط برای برخی از آن ها نتیجه مثبت و ایده آلی خواهد داشت آن هم به دلیل این که نوع ریزش موی زنان با مردان متفاوت است.
معمولا زنانی که دچار آلوپسی (ریزش مو با الگوی مردانه) شده اند می توانند با کاشت مو نتیجه خوبی دریافت کنند. اما یک نکته در اینجا حائز اهمیت است. بانوان فقط به پوشیده شدن ناحیه طاس رضایت نمی دهند.

کاشت مو برای مردان اغلب به این صورت انجام میشود که ناحیه طاسی پوشیده شود و معمولا کاشت در ناحیه جلوی سر انجام می شود. بدین ترتیب بلند شدن موهای جلویی، قسمت های خالی عقب تر را می پوشاند.

اکثر مردان از این میزان پوشش احساس رضایت می کنند اما این مسئله در زنان متفاوت است. چیزی که زنان از کاشت مو انتظار دارند پوشش دهی تمام مناطق با بالاترین تراکم است.

به علاوه زنان در ناحیه بانک مو، فولیکول های چندان قوی ندارند و ریزش مو های کاشته شده دور از انتظار نیست.
در هر صورت زمانی که پزشک متخصص نوع ریزش مو را شناسایی کند، می تواند نظر دقیقی در رابطه با کاشت مو زنان بدهد. پزشک می تواند پیش از اقدام به کاشت مو برای خانم ها، با یک دوره دارو درمانی، از ادامه ریزش مو جلوگیری کرده و فولیکول های مو را مستحکم سازد و در نهایت کاشت را آغاز کند.

دلایل ریزش مو بانوان

الگوی ریزش مو در اکثر خانم ها به صورت انتشاری است یعنی ریزش مو در یک قسمت خاص مثل جلو سر اتفاق نمی افتد بلکه تمام نواحی سر دچار ریزش می شود.
همین مسئله اجرای کاشت مو در زنان را بسیار دشوار می کند. و اغلب زنانی که دچار ریزش مو انتشاری شده اند، کاندید مناسبی برای کاشت نیستند.

دلایل ریزش مو در خانم ها و تاثیر آن بر کاشت مو به شرح زیر است:

اختلالات هورمونی:

این اختلالات هورمونی معمولا باعث ایجاد الگوی ریزش موی مردانه در زنان می شود. الگوی ریزش موی مردانه به این صورت است که جلو و وسط سر دچار ریزش شده و موهای پشت و دور سر باقی می ماند. در صورت ابتلا زنان به این عارضه کاشت مو قابل اجراست.

عقب رفتن خط رویش مو:

این مسئله معمولا به صورت ارثی در زنان پدیدار می شود و با ریزش موهای جلو سر و عقب رفتن خط رویش مو موجب زمخت به نظر رسیدن و پیر تر شدن چهره زنان می شود. این مورد با کاشت مو قابل اصلاح است.

ریزش مو ناشی از اسکار و جای زخم:

سر انسان به دلایل متعددی می تواند دچار زخم شود.

شکستگی، تصادف و یا ابتلا به آبله مرغان در سنین بالا موجب ایجاد زخم در لابه لای موها می گردد که معمولا پس از بهبود زخم دیگر مویی در آن ناحیه رشد نمی کند. این مورد نیزبا کاشت مو اصلاح می گردد.

ریزش مو در اثر کشیده شدن:

اکثر خانم ها عادت دارند موهای خود را با بیشترین کشش ممکن ببندند. موهای دم اسبی، شنیون های کششی، بافت های آفریقایی از ته سر و… به مرور زمان موجب از دست رفتن مو می شوند.

پس از مدتی بانوان متوجه کاهش تراکم مو خواهند شد. در این موارد ابتدا از مراجع درخواست می شود عادات اشتباه خود را ترک کند و پس از اجرای یک روتین مراقبت از مو ، مراحل کاشت انجام می شود.

ریزش موی منتشر:

این نوع ریزش و کم پشتی مو تمام سطح مو سر زنان را در بر می گیرد و موجب می شود بانک موی مناسبی برای انتقال مو به نواحی کم پشت و طاس وجود نداشته باشد.

به علاوه موی بدن زنان برای انجام کاشت در سر بسیار نازک است و قابل استفاده نیست. لذا در صورت ابتلا به چنین عارضه ای معمولا کاشت مو انجام نمی شود مگر این که پزشک متخصص راه حلی تشخیص دهد.

کاشت موی بانوان در شاهد طب

هزینه کاشت مو در مشهد برای زنان نیز با مردان تفاوتی ندارند. برای دریافت مشاوره از متخصصین کاشت مو در مشهد در خصوص کاشت مو زنان می توانید همین حالا به شماره تماس های کلینیک شاهد طب ارتباط برقرار نمایید.