کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
کاشت مو ترکیبی

کاشت مو ترکیبی

تاریخ انتشار : 2020/12/19

کاشت موی ترکیبی روش است که با ترکیب دو روش بسیار عالی کاشت مو موجب شده است امکان ایجاد بالاترین تراکم کاشت مو فراهم شود. زمانی که مردان در اثر عوامل ژنتیکی دچار ریزش مو می شوند، در مراحل اولیه آن را انکار می کنند و یا متوجه شروع روند ریزش مو نمی شوند. این شرایط ادامه پیدا می کند تا زمانی که اولین نشانه های طاسی پدیدار شود. و این زمانی است که برای درمان و جلوگیری از ریزش مو دیر است.
حال تنها روشی که می تواند موهای از دست رفته را بازگرداند کاشت موی طبیعی است. کاشت مو روش های مختلفی دارد که همه ی آن ها نتایجی مشابه خواهند داشت و تفاوت تنها در روش اجرا آن هاست. در این میان کاشت موی ترکیبی که حاصل اجرای دو روش رایج کاشت مو، به صورت هم زمان است، می تواند تراکم بالایی ایجاد کند.

"<yoastmark

کاشت مو ترکیبی

میخواهیم بدانیم کاشت موی ترکیبی حاصل اجرای کدام دو روش است؟ و چطور می تواند موجب ایجاد تراکم بالا شود؟ و چرا امکان ایجاد تراکم زیاد با یک روش امکان پذیر نیست؟ با ما همراه باشید.
برای کاشت مو دو روش بسیار رایج و پرطرفدار وجود دارد. روش FIT و روش FUT.
این دو روش نتیجه نهایی یکسانی دارند و بسیار طبیعی و با کیفیت جلوه خواهند کرد. تفاوت این دو روش در نحوه برداشتن فولیکول های مو از قسمت بانک مو است. این روش های مختلف به این دلیل ایجاد شده اند که هر فردا شرایط متفاوتی دارد و با توجه به نیاز او یکی از این دو روش انتخاب می شود.
در حالتی که فرد سطح طاسی وسیعی داشته باشد و انتظار نتیجه ای با تراکم بالا از کاشت مو داشته باشد، پزشک کاشت مو در مشهد روش ترکیبی را به او پیشنهاد می دهد.
در این شیوه با ترکیب دو روش FIT و FUT امکان برداشت تعداد فولیکول موی بیشتری از بانک مو فراهم می شود. در نتیجه تراکم کاشت بالا می رود.
طبق نظر پزشکان متخصص در کلینیک کاشت مو در مشهد ( شاهد طب) در روش ترکیبی اماکن خارج کردن 5000 گرافت مو در یک جلسه وجود دارد.

چرا امکان ایجاد تراکم زیاد روش های دیگر وجود ندارد؟

اگر قرار باشد با روش FUT برداشت حجم زیادی از گرافت ها انجام شود احتمال خونریزی و ایجاد خطر برای مراجع بالا می رود.
اگر با روش FIT به تنهایی این حجم گرافت برداشت شود، احتمالا چندین جلسه زمان ببرد و مراجع از تکرار جلسات خسته شود.
اما با روش ترکیبی تنها در یک جلسه تعداد بسیار زیادی فولیکول مو، بدون هیچ مشکلی خارج شده و در محل کاشته می شود.