کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
کاشت مو به روش SUPER FUE

کاشت مو به روش SUPER FUE

تاریخ انتشار : 2021/02/08

کاشت مو به روش SUPER FUE  یک روش جدید در فرآیند کاشت مو است. ورود تکنولوژی به زندگی انسان، سبب تغییر و تحولات زیادی شده است. کاشت مو سوپر fue، یکی از روش های کاشت مو است که تاثیر استفاده از تکنولوژی جدید در افزایش کیفیت کاشت مو در آن کاملا مشخص است.کاشت مو به روش FUE یا Follicular Unit Extraction در واقع استخراج فولیکول ها به صورت مجزا یا واحد است. در روش Super FUE نیز اساس کار شبیه FUE است با این تفاوت که تمام مراحل برداشت و کاشت فولیکول ها توسط دستگاه های هوشمند انجام می شود.
امکان استفاده از آخرین ابزار ها در این روش کاشت مو سبب می‌ شود که خط های زخم محل اهدا که در شیوه های قبل مشهود بود در روش های جدید به صورت کامل استتار گردد.
کاشت مو سوپر fue به حدی کم ‌تهاجمی است که به عنوان یکی از روش ‌های بدون جراحی معروف شده است. کاشت مو در مشهد با این روش قابل اجراست.

کاشت مو به روش SUPER FUE

کاشت مو به روش SUPER FUE

کاندید های کاشت مو به روش SUPER FUE

کاشت مو به روش Super FUE برای تمامی افرادی که علاقه مند به استفاده از این روش هستند، قابل استفاده است. تمام افرادی که مو های کم پشتی دارند، کاندیدای مناسب کاشت مو با این روش هستند؛ اما استفاده از این روش در افراد زیر توصیه می شود:
اشخاصی که دارای پوست سر سفت هستند و امکان استفاده از روش FUT در آن ها امکان پذیر نیست. سفتی پوست سر گاهی به دلایل ژنتیکی است. در برخی مواقع انجام ورزش های سنگین یا کاشت مو های قبلی عامل سفت شدن پوست سر هستند.
افرادی که به دلیل ضربه یا سوختگی دچار ریزش مو شده اند.افرادی که دچار ریزش موی ژنتیکی شده اند.
افراد دارای الگوی طاسی مردانه
افراد با مو های کم پشت
افرادی که به گرافت موی کمی نیاز دارند یا به بیان دیگر ناحیه طاسی آنها وسیع نیست. به طور مثال افرادی که به دلایلی مانند شیمی درمانی دچار کم پشتی کلی مو شده ‌اند، احتمالا کاندید مناسبی برای این روش نیستند.

مزایای کاشت مو سوپر fue

کاشت مو به روش Super FUE همانند سایر روش ‌ها مزایا و معایبی دارد اما اگر بخواهیم برتری ‌های این روش را به صورت خلاصه بررسی کنیم، عبارتند از:
روشی کم تهاجم، کم عوارض و دوره‌ بهبودی کوتاه
بدون نیاز به ایجاد برش و بخیه زدن و بدون خونریزی
استفاده از اسکن کامپیوتری برای یافتن مقاوم ‌ترین و بهترین فولیکول ‌ها،
سرعت بیشتر و رفع محدودیت برداشت گرافت
امکان برداشت مو های نازک
از دیگر نکات مهم کاشت مو سوپر fue، این است که نتیجه بخشی سریع تری دارد و در کمترین زمان ممکن نتیجه ایی عالی را به وجود می آورد.

این روش کاشت مو برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که تمایل دارند تا مو های کوتاه ‌تری داشته و از مدل مو های کوتاه استفاده کنند؛ چرا که در این روش کاشت مو نیز لازم است که مو های سر کوتاه شوند که شاید این نکته برای بسیاری از افراد آزاردهنده باشد.
ورزشکاران و افرادی که فعالیت‌ های سنگین انجام می‌دهند.
افرادی که تمایل دارند خیلی سریع پس از عمل کاشت مو به سر کار برگشته و فعالیت ‌های عادی را از سر بگیرند.
افرادی که می خواهند سریع به نتیجه برسند. در این روش کاشت مو، در یک دوره حداکثر ۶ الی ۹ ماهه، بیمار نتیجه کاشت مو را می بیند. در صورتی که در روش های قدیمی تر، پس از طی یک دوره ۱۲ الی ۱۴ ماهه، حداکثر تراکم موها مشخص می شود.

نکات نهایی

بعد از انجام کاشت مو با تکنیک Super Fue حداقل تا ۲۴ ساعت، از استحمام و استفاده از هر گونه مواد شیمیایی پرهیز کنید.
جهت خون‌رسانی مطلوب به مو های تازه کاشته شده، فعالیت ‌های بدنی خود را تا یک هفته به کم‌ترین میزان خود برسانید.
به مدت دو هفته، از رفتن به استخر، سونا، باشگاه و محیط‌ های پرخطر در انتقال بیماری، پیشگیری کنید.
حداقل تا ۳ الی ۴ هفته، زیر تابش مستقیم نور آفتاب نمانید.

هزینه ی کاشت مو بستگی به عوامل متعددی دارد که از جمله آن ها می توان به وسعت ناحیه کاشت، تعداد گرفت های لازم برای تراکم مورد نظر، وضعیت بانک مو، روش مورد استفاده و … اشاره کرد. مشاورین ما در شاهد طب پاسخ گوی سوالات شما در این زمینه هستند.