کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
کاشت مو به روش میکرو گرافت

کاشت مو به روش میکرو گرافت

تاریخ انتشار : 2020/11/29

کاشت مو به روش میکرو گرافت می تواند طبیعی ترین موهای کاشته شده را به هر فرد هدیه دهد. نمی توان زیبایی که مو های پرپشت به انسان می دهد را انکار کرد و خوشا به حال آنان که از این موهبت الهی به قدر کافی بهره مندند.
اما افرادی که در اثر ریزش مو دچار کم پشتی و طاسی و یا ریزش سکه ای مو شده اند نیز نباید هیچ نگرانی داشته باشند. در عصر حاضر پیشرفت علم و تکنولوژی از بین برنده تمام نیاز های بشر است. کاشت مو در مشهد به روش میکرو گرافت یک روش جراحی زیبایی کاشت مو است که با کمترین عارضه بیشترین زیبایی را به وجود می آورد.
در ادامه این روش را با جزئیات بررسی خواهیم کرد.

کاشت مو به روش میکرو گرافت

کاشت مو به روش میکرو گرافت

کاشت مو به روش میکرو گرافت

این روش یکی از محبوب ترین روش هاییست که مراجعین ما در کلینیک کاشت مو در مشهد می پسندند. کاشت مو درد چندانی ندارد اما طولانی شدن پروسه آن و جراحات ریزی که ایجاد می کند برای بسیار از افراد ناخوشایند بود.

به همین دلیل محققان در جست و جوی روشی بودند که میزان رضایت مراجعین را در تمام مراحل کاشت مو تضمین کنند.
در نتیج کاشت مو به روش میکرو گرافت ابداع شد که طی آن از دستگاه های برداشت موی الکترونیکی استفاده می‌شود تا فولیکول مو از ریشه در ناحیه دهنده (بانک مو) برداشته و در محل گیرنده و کم مو کاشته شود.

این روش با سرعت عمل بالایی کاشت مو را انجام می دهدرو در نتیجه مراجع دچار بی تابی و بی حوصلگی در حین انجام کاشت نمی شوند.

افراد مناسب برای این نوع کاشت

تمامی افرادی که دچار ریزش مو شده اند می توانند داوطلب انجام این روش باشند. سن و جنسیت هیچ تفاوتی ندارد. حتی در کاشت ابرو و سبیل می توان از روش میکروگرافت بهره گرفت.
نا گفته نماند که اگر دچار ریزش شدید مو شده اید راهی جز کاشت مو برای بازگرداندن موها خود ندارید. تقریبا تمامی تبلیغاتی که برای طب سنتی و موی مصنوعی، تتو و… غیر انجام می شود یک اداعای تبلیغاتی بیش نبوده و فقط برای مدت کوتاهی بخشی از مشکل شما را برطرف خواهد ساخت.

اختراع روش میکرو گرافت

در تاریخچه کاشت مو می خوانید که پس از اختراع روش کاشت موی اولیه رفته رفته با انجام تحقیقات بیشتر پزشکانی از سراسر دنیا روش انجام آن را بهبود دادند.

در مرحله ای این فرآیند پزشکی به نام نورمن ارینریک در دهه 1960 استرالیا توانست کاشت به روش میکروگرافت را ابداع کند که در ابتدا با نام پانچ گرافت معروف شد.
با تحقیقات بیشتر پزشکان نواحی مختلف سر مراجع را به بخش هایی تقسیم کردند. بخش هایی که خطر آفرین هستند و نباید از آنها گرافت مو دریافت کرد و بخش هایی که گرافت های برداشت شده از محل آن بهترین بازدهی را دارد.

به همین ترتیب روش پانچ گرافت تکمیل گردید و روش کاشت موی میکرو گرافت از دل آن بیرون آمد که موجب رضایت پزشکان بود و هم مورد رضایت مراجعانی که به کلینیک های کاشت مو مراجعه می کردند.

زیرا که با کمترین میزان درد و خونریزی و ناراحتی بیشترین میزان طبیعی بودن مو روی سر خود را مشاهده خواهید کرد.

کلام آخر

هزینه کاشت مو در مشهد با روش میکرو گرافت پس از بررسی محدوده نیازمند کاشت تعیین می گردد. برای رزرو وقت مشاوره می توانید با کلینیک شاهد طب در تماس باشید تا از قیمت کاشت مو در مشهد مطلع گردید