کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
کاشت مو به روش میکرو‌گرافت

کاشت مو به روش میکرو‌گرافت

تاریخ انتشار : 2021/02/10

کاشت مو به روش میکرو‌گرافت از مدرن ترین روش هایی است که تا کنون اختراع شده است. اغلب افراد با مشکل کم پشتی و ریزش موی شدید در طول عمر خود مواجه می‌شوند، که این اتفاق مخصوصاً در آقایان بیشتر دیده می‌شود. به دنبال کاهش مو اتفاقات دیگری هم در فرد دچار شده به کم پشتی شدید مو با مرور زمان به وجود می آیند : مثل کاهش یافتن اعتماد به نفس، مشکل در روابط کاری و اجتماعی و دیگر مشکل ها . به هر حال داشتن مقدار موی مناسب نقش بسزایی در زیبایی افراد دارد اما اگر شما به ریزش موی شدید دچار شدید به طوری که قطعاً قسمتی از سر شما کم پشت شده و عاری از مو شود، احتمالاً بعدش به دنبال یافتن یک راهکار مناسب و البته دائمی برای بهبود وضع موجود خواهید بود. باید بدانید که دائمی ترین و مناسب ترین روش برای داشتن دوباره مو روش کاشت مو هست.

کاشت مو به روش میکرو‌گرافت

کاشت مو به روش میکرو‌گرافت

این روش در طی سالهای اخیر بسیار پیشرفت کرده است. هر کدام از روشهای کاشت مو دارای یکسری مزیت‌ها و البته عیب های مخصوص به خود هستند مهمترین مزیت کاشت مو امکان رشد و رویش دوباره مو ها بعد از عمل پیوند هست. هر فردی امکان دارد که نسبت به روش بخصوصی از روشهای کاشت مو پاسخ عالی تری داشته باشد و از طرفی دیگر نیز بعضی از پزشک ها فقط در یک یا دو روش مهارت خوبی دارند. بنابراین برای انتخاب کردن بهترین روش کاشت مو برای خود، باید از یک متخصص در این زمینه مشاوره بگیرید که برای این کار می توانید به کلینیک کاشت مو در مشهد ( شاهد طب )مراجعه بکنید.

کاشت مو به روش میکرو‌گرافت چیست ؟

پیش از این درباره کاشت مو به روش نئوگرافت صحبت کردیم. در این جا روش میکروگرافت را بررسی می کنیم. در کاشت مو به روش میکرو‌گرافت پزشک متخصص برای پوشاندن نواحی کم موی سر از فولیکولهایی استفاده می‌کند که دارای رشد بیشتری هستند و نیز روش میکروگرافت جزو یکی از کم خطرترین روش های کاشت مو هست، که این موضوع علت محبوبیت این روش در میان افراد مختلف نیز هست. همچنین انجام این روش در مدت زمان کمتری صورت می‌گیرد لذا روش بسیار سریعی است. به علاوه، وسایل استفاده شده در این روش برقی هستند. روش میکروگرافت برای افراد مختلف با سن ها و جنسیت های متفاوت نیز دارای نتایج مطلوبی بوده است به غیر از این روش در روش کاشت مو به روش اف آی تی پیشرفته ( sut) در قسمت برداشت مو از وسایل اتوماتیک استفاده می‌شود. باید بدانید که فولیکول های مو شما به وسیله واحدهای میکروگراف درون یک گرافت روی سر شما حفظ می شوند که این میکروگرافت ها به اندازه یک دانه برنج تقریباً هستند . روش میکروگرافت در کشور ما ایران کاملاً جا افتاده است.

مراحل روش میکروگرافت

۱ ) مرحله برداشت مو :در این روش برای برداشتن گرافت های مو از میکروموتور های دارای دقت حدود سه دهم میکرون استفاده می‌شود این دقت باعث می‌شود تا این روش با سرعت انجام شود و همچنین گرافتهای برداشت شده نیز سالم تر و در تعداد زیاد تری برداشت شوند . چنانچه بیمار دارای بانک موی ضعیفی باشد و یا دارای سطح طاسی با مساحت زیادی باشد، می توان از ( جراحی پلاستیک تریکو فیتیک اسکارلت )، به منظور برداشت فلپ مو استفاده کرد.
۲ ) مرحله ی آماده کردن گرافت ها برای کاشت:در این مرحله گرافت هایی که برداشت شده‌اند برای عمل کاشت آماده می شوند که یکی از اساسی ترین مراحل در همه ی روش های کاشت مو است . ممکن است بعضی از گرافت ها به ترمیم نیاز داشته باشند . انجام این کار احتیاج به داشتن تخصص و مهارت کافی دارد.
۳ ) مرحله بی حس کردن منطقه کاشت مو :با استفاده از دستگاه های مخصوصی منطقه ای را که قرار است در آن کاشت مو انجام شود را بی حس می کنند . البته میزان درد در افراد مختلف متفاوت است ولی بیشتر افرادی که روش میکروگرافت را تجربه کرده‌اند آن را تقریباً بدون درد می دانند.
۴ ) مرحله کاشت گرافت های آماده سازی شده :گرافت ها با دستگاه مخصوص میکروگرافت در این مرحله در منطقه کاشت چیده خواهند شد.

مزیت های روش کاشت موی میکروگرافت

۱ ) روش نسبتاً سریعی است.
۲ ) افزایش تعداد گرافت های سالم برداشت شده به دلیل استفاده از دستگاه های اتوماتیک.
۳ ) کاهش خطرات و عوارض به دلیل عدم ایجاد برش های عمیق در سر فرد.