کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
کاشت مو برای موهای کم پشت

کاشت مو برای موهای کم پشت

تاریخ انتشار : 2021/04/08

در دنیای امروز به ویژه در صنعت مد و زیبایی، داشتن موهای پر پشت و خوش حالت به عنوان یک معیار و ملاک زیبایی و جذابیت به شمار می رود و خواسته بسیاری از افراد است. همین عامل باعث شده است تا آن دسته از افرادی که موهایی کم پشت دارند به فکر انجام اقدامات درمانی نظیر کاشت مو طبیعی بیافتند و این سوال برایشان پیش آمده باشد که آیا کاشت مو برای موهای کم پشت نیز امکان پذیر است یا خیر؟

امروزه هر شخصی ممکن است با مشکل ریزش مو یا کم پشتی مو مواجه باشد. طبق تحقیقات انجام شده در ایران نیز حدود 40 درصد از افراد این مشکل را دارند. این مشکل نه جنسیت می شناسد و نه سن و چیزی نیست که بخواهید از آن خجالت بکشید؛ بلکه باید به دنبال راه چاره برای آن باشید. البته کارتان برای پیدا کردن راه چاره، راحت است زیرا تنها با روش های ساده ای مانند عمل کاشت مو، به راحتی می توانید برای همیشه با مشکل کم پشتی موهای خود خداحافظی کنید!

با پیشرفت علم پزشکی و به وجود آمدن روش های جدید کاشت و پیوند مو، کاشت مو در مشهد و سایر نقاط کشور با بالاترین کیفیت و کاملا تضمینی اجرا می گردد. البته افرادی که موهای کم پشتی دارند، برای کاشت مو نیاز به تعداد جلسات بیشتری دارند، تا بتوان گرافت های بیشتری استخراج نمود.

کاشت مو برای موهای کم پشت

کاشت مو برای موهای کم پشت

شرایط کاشت مو برای موهای کم پشت

اولین قدم برای عمل کاشت مو، انتخاب متخصصی ماهر و با تجربه است که از مهم ترین ملاک های انجام کاشت مو می باشد. قدم بعدی انتخاب کلینیک خوب و مجهز خواهد بود. کلینیک کاشت مو باید کاملا استاندارد و استریل باشد و تمامی روش های اجرایی کاشت مو برای موهای کم پشت را دارا باشد، همچون شاهد طب که کلینیک کاشت مو در مشهد است؛ زیرا کاشت مو روش های مختلفی دارد. در این مقاله نیز به معرفی برخی از آن ها می پردازیم.

روش های کاشت مو برای موهای کم پشت

یکی از رایج ترین و جدید ترین روش های کاشت مو، کاشت مو به روش FUT و FUE است، در هر دو روش باید قبل انجام عمل پیوند مو، پزشک قسمتی که قرار است فولیکول های مو از آن برداشت شود را استریل کرده و آن را به یک بی حس کننده موضعی آغشته کند.

FUT یا روش نواری، رایج ترین روش کاشت مو در مشهد است که به دلیل مقرون به صرفه بودن طرفداران بسیاری دارد. در این نوع از پیوند مو، فولیکول مو به صورت تک به تک از پشت سر خارج می شود. سپس در محل مورد نظر کاشته می شود.

روش FUE نیز برای افرادی است که امکان برداشت مو به صورت نواری از پشت سر آن ها وجود ندارد، یا افرادی که پوست جمجمه شان نازک است و یا پوست سرشان کشسانی کمی دارد. در این روش به دلیل این که امکان برداشن مو از نقاط مختلف وجود دارد، گرافت های بیشتری از ناحیه پشت گردن برداشت می شود که نه تنها برای کاشت مو برای موهای کم پشت مناسب خواهد بود، بلکه قابلیت فریز کردن برای عمل های بعدی را خواهد داشت. در واقع اگر بخواهید، می توانید به پزشک خود بگویید این گرافت ها را نگه دارد.

روش دیگر کاشت مو برای موهای کم پشت، روش SUT است. در این روش به جای استفاده از هولدرهای دستی از دستگاهی برای خارج کردن مو استفاده می شود، لذا به هیچ گونه برش و خط اسکار و بخیه نیاز ندارد و روشی کاملا بدون درد می باشد که قادر است فولیکول های موی بیشتری را برداشت کند و در نهایت کاشت بیشتری انجام دهد.

استفاده از روش SUT بیشتر از روش های قبلی تراکم مو را در پی دارد و این موضوع سبب درمان کامل کم پشتی مو و پرپشت شدن بسیار موها می گردد. همچنین در کمترین زمان ممکن نسبت به سایر روش ها مو را به بیشترین حد رشد خود می رساند و نما و جلوه ایی صد در صد طبیعی و زیبا به افراد می بخشد.

کاشت مو از ریش به سر هم از روش هاییست که در این حوزه اجرا می گردد.

 

به طور کلی می توان گفت کاشت مو برای موهای کم پشت، روشی دائمی و تضمینی می باشد که در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته و بهترین روش درمان ریزش و کم پشتی موها شناخته شده است.