کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
کاشت مو با روش میکرو اسکالپ

کاشت مو با روش میکرو اسکالپ

تاریخ انتشار : 2021/02/27

کاشت مو با روش میکرو اسکالپ یک روش بسیار کارآمد مناسب برای کسانی است که دچار ریزش مو به صورت غیر دائم و موقتی هستند و همچنین می توانند از پس مخارج بالا برآیند و اما می‌خواهند زیبایی صورت خود را داشته باشند با توجه به اینکه همه انسان ها تمایل به زیبایی دارند و برایشان اهمیت دارد روش میکرو اسکالپ برای کودکانی که نمی توانند عمل کاشت مو انجام دهند بسیار مناسب است. حالا اگر شما گرفتار ریزش مو هستید و از کم حجمی موهای خود رنج می برید و میخواهید کاشت مو در مشهد به روش اسکالپ انجام بدهید و هم چنین در جستجوی بهترین کلینیک کاشت مو درمشهد هستید که این عمل را به صورت فوق العاده و با ظرافت انجام دهند و کاشت مو رو به صورت تخصصی و با تجربه خوب تکنسین کاشت مو برای شما انجام بدهند.

کاشت مو به روش میکرو اسکالپ

کاشت مو به روش میکرو اسکالپ

کاشت مو با روش میکرو اسکالپ

لغت اسکالپ به معنای کف سر و یا پوست سر می باشد که در حقیقت به محدوده کف سر به عبارتی اسکالپ می گویند و با کاشت مو تفاوت دارد. در مورد مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ می‌توان گفت هم در نوع عمل و هم در نتیجه نهایی بسیار متفاوت هستند.

میکرو بدین معناست: هاشور زدن

در کنار کلمه اسکالپ یعنی هاشور زدن کف سر

زمان مورد نیاز برای اسکالپ ۱ تا ۲ جلسه چهار ساعتی است .(زمان بستگی به ریزش مو و نوع پوست شخص دارد). در حقیقت اسکالپ‌سر به منظور برطرف کردن طاسی سر و کم حجمی موی سر در آقایان و خانمها به کار برده می‌شود. در مقایسه کاشت مو با میکرو اسکالپ متوجه می‌شویم که میکرو اسکالپ سر: پر کردن جاهای خالی از موی سر با استفاده از پیگمنت می باشد. در عمل میکرو اسکالپ سر هاشورهایی که بر کف سر طراحی شده اند، همیشگی بوده و چند مدت احتیاج به ترمیم دارند. می توان این روش را به عنوان کاشت مو ارزان در نظر گرفت.

مقایسه کاشت مو با میکرو اسکالپ در دوره بعد از عمل

  • در عمل میکرو اسکالپ به مدت سه روز نباید حمام کنید و چون نباید پوست سر چرب باشد بهتر از شامپو بچه، شامپو هایی که بدون چربی و مواد شیمیایی هستند و مورد استفاده قرار دهید.
  • اما در عمل کاشت مو باید تا مدت بیشتری به حمام نروید در این و این نکته را توجه کنید که کسانی که آنها چرب است می تواند با الکل و مواد ضدعفونی کننده چربی پوست خود را بردارند.
  • امکان استفاده از پماد البته برای کسانی که دارای پوست چرب هستند باید به مقدار لازم استفاده شود. به طور مستقیم در معرض نور مستقیم خورشید نباید قرار بگیرید که این مورد در هر دو شیوه واجب است ولی در عمل کاشت مو و مدت بیشتری برای رعایت کردن این موضوع توصیه می‌شود.

 

میکرو اسکالپ برای چه کسانی مناسب است؟

  • کسانی که برای انجام کاشت مو نمی‌خواهند جراحی شوند.
  • کسانی که از بانک موی مناسبی برخوردار نیستند.
  • خانمهایی که موهایشان بسیار کم پشت است.
  • کسانی که بیماری آلوپسی دچار هستند.

 

شیوه‌های انجام اسکالپ سر

  • SMP این روش با بکار بردن میکرو پیگمنتیشن و همینطور شیوه رول امکان پذیر می باشد.

تفاوت دستگاه رول و پیگمنتیشن

به کار بردن روش پیگمنتیشن از حساسیت و ظرافت بالایی نسبت به روش رول برخوردار است زیرا در این روش با به کارگیری دستگاه  میکروپیگمنتیشن محدوده های خالی را مدل‌سازی و دور و نزدیک کردن محدوده های مدنظر، سایه گذاری می کنیم.

اما نقطه قوتی را می شود برای شیوه رول در نظر گرفت که انجام میزان وسیع کا با فواصل هماهنگ است که صلاح است تا هماهنگ نباشند و برای کسانی که مو دارند باید با به کارگیری این روش محدوده‌های خالی سر زیر مو پوشانده می شود و سرعت کار بیشتر می‌شود.

 

مقایسه کاشت مو با میکرو اسکالپ در قیمت

قیمت ها در روش اسکالپ سر، کمتر از قیمت کاشت مو است. این گونه که در کاشت مو تنها یک دفعه هزینه جراحی انجام می‌شود اما در روش اسکالپ بعد از چند مدتی بایستی هزینه ترمیم بپردازید.

نکته: بر اساس مقدار خالی بودن سر در هر یک از شیوه ها قیمت ها فرق می کند.

حالا اگر شما گرفتار ریزش مو هستید و از کم حجمی موهای خود رنج می برید و میخواهید کاشت مو در مشهد به روش اسکالپ انجام بدهید و هم چنین در جستجوی بهترین کلینیک کاشت مو درمشهد هستید که این عمل را به صورت فوق العاده و با ظرافت انجام دهند و کاشت مو رو به صورت تخصصی و با تجربه خوب تکنسین کاشت مو برای شما انجام بدهند.