کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
کاشت مو از ریش به سر

کاشت مو از ریش به سر

تاریخ انتشار : 2021/01/28

کاشت مو از ریش به سر برای افرادی که بانک موی مناسبی ندارند انجام می شود. پیوند مو یا کاشت مو یکی از جذاب ترین و محبوب ترین عمل های زیبایی به شمار می رود. روش های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد. در مقاله قبلی به معرفی روش کاشت مو از ریش به سر پرداختیم.
استخراج موی ریش و فولیکول صورت می‌ تواند نسبت به روش‌ های سنتی چالشی ‌تر باشد. پوست صورت در مقایسه با پوست سر محرک ‌تر است و زوایای موی صورت معمولا عمیق ‌تر هستند. این ویژگی ‌ها برداشت مو از صورت را دشوار تر می ‌کند. در این مقاله قصد داریم به بررسی این روش و مزایا و معایب کاشت مو از ریش به سر بپردازیم:

کاشت مو از ریش به سر

کاشت مو از ریش به سر

کاشت مو از ریش به سر برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که دارای موی کافی در ناحیه ریش، سینه، پا ها، بازو ها و سایر قسمت ‌های بدن هستند.
در مواردی که مو های پوست سر شخص اهدا کننده کافی نباشد.
افراد مبتلا به خط زخم FUT در ناحیه اهدا کننده سر خود معمولا عمل پیوند مو از بدن را انتخاب می‌کنند.
علاوه بر این، این روش برای بیمارانی که می‌ خواهند تراکم ریش خود را کاهش دهند نیز مناسب است و حتی گاهی اوقات، به جای اپیلاسیون با لیزر نیز ترجیح داده می ‌شود.

نتیجه پیوند ریش به سر

نتایج پیوند موی ریش بر سر عمدتا به ویژگی‌ های طبیعی مو های شخص گیرنده بستگی دارد، به این معنی که اگر موی سر بیمار کوتاه و فرفری باشد، مو های ریش با آن‌ ها به خوبی ترکیب می‌ شوند. اما اگر بیمار مو های بلند و صاف داشته باشد، استفاده از موی ریش به تنهایی در نواحی که خالی از تار های موی طبیعی است، فقط ناهماهنگی بافتی را برجسته ‌تر می‌کند و در نهایت غیر طبیعی به نظر می ‌رسد. به همین دلیل، استفاده از ترکیبی از موی ریش و موی سر برای به دست آوردن نتیجه طبیعی منطقی‌ تر است.
یکی دیگر از مزایای مو های ریش این است که به دلیل ضخیم تر بودن نسبت به فولیکول ‌های سایر اعضای بدن، به شکل متراکم ‌تری منجر به رشد مو های سر می‌ شود. مو های ریش یک راه حل مناسب برای کسانی است که ظرفیت ناحیه اهدا کننده‌ ضعیفی دارند. اولویت دوم برای کاشت مو، مو های قفسه سینه می باشد.

مزایا و معایب کاشت مو از ریش به سر

مزایا
جبران بانک موی ضعیف
حفظ ذخایر بانک مو
ساقه‌ ضخیم‌ تر

معایب
تعداد گرافت‌ های قابل برداشت محدود هستند.
تعداد موی درون گرافت‌ ها در مورد مو های ریش کمتر است.
به طور کلی برداشت مو از ریش دشوار تر است.

هزینه کاشت مو در مشهد

یکی از سوالات رایج هزینه کاشت مو است. قیمت کاشت مو در مشهد، تهران و یا هر شهر دیگری ثابت نیست و بستگی به عوامل مختلفی دارد از جمله: تجربه و تخصص پزشک کاشت مو و همکاران وی، هزینه های خود کلینیک، تکنیک ها، تجهیزات و امکانات مورد استفاده، تعداد گرافت های استخراج شده جهت اهدا و میزان بزرگ و کوچک بودن ناحیه کم پشت و یا طاسی.
جهت اطلاع از قیمت کاشت مو و یا مشاوره جهت انجام عمل کاشت مو، با همکاران ما در مرکز سلامت و زیبایی شاهد طب در تماس باشید.