کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل

تاریخ انتشار : 2020/12/28

کاشت ریش و سبیل نزد مردان ایرانی بسیار محبوب است. تغییرات که هر روزه در صنعت مد اتفاق می افتد سلیقه افراد را تحت تاثیر خود قرار می دهد.
در زمان های دور چهره ای مردان بدون ریش و سبیل و کاملا صاف و تراشیده مورد پسند عموم بود. اما با تغییرات دنیای مو کم کم چهره هایی مورد پسند عموم قرار گرفته که دارای ته ریش باشد و با گذشت زمان مد ته ریش تبدیل شده به یک ریش بسیار پرپشت و بلند!
همین اتفاق باعث شد مردانی که ریش و سبیل پرپشت ندارند از چهره خود احساس رضایت نداشته باشند و همانند کاشت مو سر برای کاشت مو ریش و سبیل اقدام کنند.

کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل

دغدغه ظاهری آقایان به گونه ایست که به دو علت تصمیم می گیرند ریش و سبیل بکارند:
1) در قسمت هایی از صورت آن ها هرگز مویی نروییده است و این مسئله موجب می شود هنگامی تصمیم می گیرند ریش و سبیل را بلند کنند، در قسمت چانه و بناگوش تراکم ایجاد شود و روی لپ ها و قسمت گونه ها خالی باشد.
2) برخی آقایان ریش و سبیل دارند اما موهای آن بسیار نازک است و برای بلند شدن تراکم کافی ندارد.
همانند بر طرف شدن طاسی سر، طاسی ریش و سبیل هم قابل جبران است. راه حل این مشکلات کاشت ریش و سبیل است.

دلایل طاسی ریش و سبیل

طاسی در قسمت ریش و سبیل همانند سر می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اما علت آن هر چه که باشد تنها راه درمان آن با کاشت مو در مشهد در ناحیه صورت است. اما می خواهیم بدانیم چه اتفاقی باعث می شود، موی ناحیه ریش و سبیل رشد نکند یا از دست برود.

تاثیر عوامل ژنتیکی:

اگر در قسمت ریش و سبیل خود مویی ندارید، به گذشتگان خود نگاهی بیاندازید. پدر، پدر بزرگ و حتی نسل قبل تر… اگر این افراد هم، چنین مشکلی را داشتند بدانید که دلیل طاسی ریش شما از عوامل ژنتیکی است. در شرایطی که طاسی ریش و سبیل در اثر عوامل ژنتیکی باشد تنها راه حل پیش روی شما کاشت ریش و سبیل است و هیچ دارو و درمان دیگری برای آن وجود ندارد.

تاثیر هورمون ها:

برهم خوردن تعادل هورمون ها، به خصوص در سنین بلوغ می تواند موجب طاس شدن ناحیه ریش و سبیل شود. کاهش سطح هورمون تستسترون در آقایان موجب ظریف شدن تارهای مو ریش و سبیل آن ها می شود. این اختلال هورمونی در سنین بلوغ از رشد موهای ناحیه ریش و سبیل جلوگیری می کند.

عوامل خارجی:

صورت انسان معمولا در معرض خطر است. عواملی مثل تصادف و سقوط و… می تواند موجب ایجاد زخم و اسکار در صورت گردد. با ایجاد زخم و اسکار احتمالا فولیکول مو از بین می رود و دیگر مویی در آن ناحیه رشد نخواهد کرد.
در کلنیک کاشت مو در مشهد ( شاهد طب) با آرامش خاطر کاشت موی خود را با به روزترین تجهیزات و ماهرترین متخصصین کاشت مو در مشهد انجام دهید. هزینه کاشت مو در مشهد بس از مراجعه و طبق نظر متخصص تعیین می شود و به شما اعلام می گردد.