کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
ویتامینه کردن مو

ویتامینه کردن مو

تاریخ انتشار : 2021/01/05

ویتامینه کردن مو یکی از روش های تقویت و احیا موها است که افرادی که به مراقبت از پوست و موی خود اهمیت می دهند انجام می دهند. ویتامینه کردن موها پس از کاشت مو می تواند بسیار موثر واقع شود و موجب ضخامت موها و تشکیلی لایه محافظتی مدولا درو تارمو شود تا زیبا تر به نظر برسند.
از مشکلاتی همچون ریزش مو، شوره، موخوره و …با ویتامینه قابل پیشگیری خواهند بود. مو از رگ های خونی تغذیه می کند و کمبود ویتامین های لازم موجب ضعیف شدن آن خواهد شد. پس باید با روشی خاص کمبود این ویتامین ها را جبران کرد. ویتامینه کردن مو یکی از روش هایی است که می تواند تارهای مو را بازسازی کند.

"<yoastmark

ویتامینه کردن مو

مو به هر دلیلی می تواند دچار آسیب شود و بریزد. اگر موی شما به گونه ای بریزد که دیگر رشد نکند تنها را نجات از طاسی کاشت مو در مشهد است. اما اگر هنوز موهای سر شما سرجای خود هستند بهتر است با روش های تقویتی آسیب ها را رفع کنید و از موهایی سالم لذت ببرید.
آسیب های مو به دلایل مختلفی همچون همچون آب و هوا، ارث و یا تغذیه نامناسب رخ می دهد. هرچند که استرس و اضطراب به طور شدید تری می تواند تاثیر گزار باشد. ویتامینه مو تنها زمانی تاثیر گزار است که ریزش مو و یا آسیب مو ها به دلیل غنی نبودن خون از مواد معدنی و ویتامین ها باشد و در مواردی که علت ریزش ارثی و ژنتیکی و هورمونی است نمی تواند موثر واقع شود.

مزایای ویتامینه کردن مو

برای احیا مو پیاز مو باید به خوبی از مواد معدنی و ویتامین ها تغذیه کند در این صورت شکل و حالت بهتری خواهد داشت و ضخیم تر خواهد بود. موها پس از ویتامینه شدن شفاف و نرم به نظر خواهند رسید.

مواد ویتامینه

مواد ویتامینی مورد نیاز مو باید در ماسک ها و کوکتل های ویتامینی وجود داشته باشد. ویتامین های خانواده B در داشتن موهایی سالم نقش مهمی دارند، پروتئین ها، مواد معدنی نیز باید در ترکیبات مواد ویتامینه وجو داشته باشند. افرادی که این کار را انجام داده اند از تاثیرات شگرف آن ذوق زده شده اند. افزایش حجم مو و جلوگیری از ریزش مو از تاثیرات مهمی است که مشاهده خواهید کرد.در ویتامینه کردن مو، هدف آن است که مواد مغذی به کوتیکول مو برسد.

روش ویتامینه کردن مو

برای ویتامینه کردن مو به ترتیب زیر عمل کنید:
موها را کاملا بشویید تا هرگونه آلودگی و مواد شیمیایی از آن پاک شود. سپس کاملا خشک نمایید. با شانه تقسیم مو ها را دسته بندی کنید و گیره بزنید.
در مرحله بعد از محلول های دو فاز و یا سرم های تقویتی استفاده می شود. پوست سر را به کمک آنها ماساژ دهید.
در آخرین مرحله کرم های ویتامینه مو که تهیه کرده اید را به ساقه موها و همچنین زمینه سر ماساژ دهید و زیر کلاه رنگ بگذارید تا مدت زمان یک ساعت بگذرد.
پس از گذشت این مدت زمان با آب ولرم آبکشی کنید.