کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
ورم بعد از کاشت مو

ورم بعد از کاشت مو

تاریخ انتشار : 2021/02/01

اگر موهای سر شما به دلایل متعددی دچار ریزش موی شدید شده است یا سر شما دچار کم پشتی گسترده موی سر بر اثر مصرف داروهای شیمی درمانی و دیگر داروها شده است و شما به دنبال یک راه حل دائمی برای درمان وضع موهای خود هستید، مسلماً بهترین و مطمئن ترین روش کاشت مو است. باید بدانید که کاشت مو یک روش دائمی برای داشتن موهای دلخواه و خلاص شدن از کم پشت بودن موی سر است . امروزه روش‌های جدیدی برای انجام این عمل وجود دارد و همه این روش ها به دنبال داشتن اثر موثر و کاهش عوارض هستند. قیمت کاشت مو در مشهد تعیین کننده میزان کیفیت کاشت است. در هر حال انجام دادن هر عملی روی بدن با عوارضی همراه خواهد بود و اگر شما قصد کاشتن مو را دارید احتمالاً به دنبال پاسخ این سوال می گردید که آیا کاشت مو هم عوارض جانبی به دنبال خواهد داشت یا نه ؟ عوارض جانبی بعد از کاشت مو چه خواهد بود؟ آیا کاشت مو باعث ایجاد ورم می شود ؟ در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

ورم پس از کاشت مو

ورم پس از کاشت مو

ورم پس از کاشت مو

مو و پیوند مو در واقع یک روش درمانی است که در آن از موهای مقاوم شده به ریزش مو در بدن و یا سر برای پوشاندن ناحیه ای که کم پشتی گسترده مو و یا ریزش مو مبتلا شده است استفاده می‌کنند در زمان‌های گذشته فقط از دو روش جراحی برای کاشت مو می توانستید استفاده کنید ولی امروزه ما در کاشت موی طبیعی پیشرفت‌های زیادی کردیم که این یک خبر خوب برای شماست که در زمان حال زندگی می کنید. اگر به هر دلیلی بخش قابل توجهی از موهای خود را از دست داده اید در انتخاب این روش درمانی تردید نکنید ، همین حالا برای این روش اقدام کنید و در صورت داشتن سوال درباره کاشت مو می توانید از کلینیک کاشت مو در مشهد شاهد طب مشاوره بگیرید. در هر حال بعد از انجام عمل زیبایی کاشت مو باید بدانید که چهره کنونی شما با چهره جدید تان تنها چند ماه فاصله دارد و در عرض چند ماه دیگر از انجام این عمل زیبایی نهایت لذت را خواهید برد. اما خوب باید با عوارض جانبی آن هم کنار بیایید.

عوارض پس از کاشت مو

در روز دوم بعد از کاشت مو احتمالاً با اندکی درد در منطقه برداشته شده و همچنین التهاب و قرمزی و بی‌حسی مواجه خواهید شد و در ناحیه‌ای که کاشت مو صورت گرفته است هم دلمه به وجود آمده است. پزشک متخصص کاشت مو به همین دلایل احتمالاً به شما مقداری داروی مسکن بدهد . یادتان باشد که به هیچ عنوان به دلمه ها دست نزنید و فقط مسکن مثل استامینوفن مصرف کنید. در روز ۳ تا ۶ احتمالاً التهاب و قرمزی ایجاد شده در روز دوم شروع به ناپدید شدن می‌کند اما شما همچنان احساس بی حس بودن ناحیه برداشت مو را دارید و در ناحیه کاشت مو نیز کماکان دلمه وجود دارد و این ناحیه قرمز است و نیز ورم در منطقه پیشانی شما به وجود آمده است که ممکن است تا صورت و چشم های شما هم پیش برود که شما می توانید از کمپرس سرد همراه با ماساژ در قسمت پیشانی خود برای کاهش ورم استفاده نمایید .

هفته اول پس از کاشت

عوارض هفته اول نیز به صورت از بین رفتن تقریبی ورم به وجود آمده و نیز احساس خارش و قرمزی کم ناحیه کاشت مو بروز خواهد کرد و در ناحیه برداشت مو نیز همچنان احساس بی حسی خواهید داشت که البته تا حدی است و احساس خارش هم خواهید داشت که باید توجه داشته باشید که هر روز به حمام بروید یا دست کم یک روز در میان حمام کنید. البته سر خود را هم فقط با شامپوی بچه گانه بشویید. اگر مقدار خارش شما زیاد بود می توانید از داروهای ضد خارش استفاده کنید ولی هرگز منطقه دارای خارش دست نزنید در هفته دومی که از کاشتن موی شما می گذرد شما شاهد ریخته شدن دلمه هایی هستید که روی سر شما ظاهر شده بودند و شما می توانید برای کشیدن بخیه های خود اقدام کنید که برای این کار حتماً به کلینیک بروید و در این هفته موهای شما هم خواهد ریخت . به طور کلی ورم پس از کاشت موی شما در حدود یک هفته احتمالاً خواهد بود که آن هم به علت آسیب های وارد آمده به پوست سر شما است که در حین عمل کاشت مو ایجاد می‌شوند البته باید توجه داشته باشید که شما می‌توانید با طرز خوابیدن صحیح، عدم پایین آوردن سر ، رعایت کردن بهداشت محیط سر و خوردن میوه‌هایی مانند آناناس ورم بعد از کاشت موی خود را پیشگیری و درمان کنید.