کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
نتیجه کاشت مو پس از چه مدتی یه طور کامل قابل مشاهد است؟

نتیجه کاشت مو پس از چه مدتی یه طور کامل قابل مشاهد است؟

تاریخ انتشار : 2020/11/20

نتیجه کاشت مو : خوشبختانه با پیشرفت علم پژشکی و تکنولوژی بشر برای زیبا بودن و زیبا ماندن هیچ دغدغه ای ندارد. در گذشته های دور افراد ناگزیر بودند چهره خود را با هر حالتی که دارد بپذیرند که این پذیرش و عادت کردن به آن برای برخی کار آسانی نبود. ریزش مو و کچلی اتفاقیست که برای اکثر افراد به وجود می آید گرچه این پدیده برای برخی از آقایان موجب جذاب تر به نظر رسیدن آنها می شود اما همیشه و برای همه اینگونه نیست و بسیاری از افراد با بروز این پدیده اعتماد به نفس خود را به میزان قابل توجهی از دست خواهند داد.

نتیجه کاشت مو

نتیجه کاشت مو

کلینیک شاهد طب که یک کلینک کاشت مو در مشهد است برای کمک به چنین افرادی راه اندازی شده است. در این مطلب درباره دوره های زمانی که طول می کشد نتیجه کاشت مو به طور کامل آشکار گردد صحبت می کنیم. پس از مطالعه این مطلب می توانید برای داشتن موهایی مثل قبل برنامه ریزی کنید.
اگر در مشهد ساکن هستید و یا رفت و آمد به مشهد برای شما امکان پذیر است باید به یک کلینیک کاشت مو در مشهد مراجعه کنید. در مراحل اولیه پست و موی توسط پزشک مورد بررسی قرار می گیرد و مشاوره لازم با شما انجام خواهد شد و روز عمل معین خواهد گردید. در ادامه میخواهیم بدانیم پس از عمل چه روندی را طی خواهید کرد.

نتیجه کاشت مو در بدو انجام عمل

کاشت مو به عنوان یک جراحی شناخته می شود اما در واقع این چنین نیست برای انجام آن نه به بیهوشی نیاز دارید و نه به اتاق عمل.
برای انجام کاشت مو از بی حسی استفاده می شود تا احساس ناراحتی نداشته باشید حدود 4 تا 8 ساعت زمان لازم است که ریشه موها از ناحیه دهنده به ناحیه هدف منتقل شوند. شاید نیا باشد این کار را طی دو الی سه جلسه در روزهای مختلف انجام دهید که با نظر پزشک قابل تعیین است. وقتی کار کاشت مو به اتمام برسد تنها نتیجه ای که از کاشت خود مشاهد می کنید سری بانداژ شده است.
جراحی کاشت مو جراحت و خونریزی چندانی ندارد اما استفاده از بانداژ برای جلوگیری از انتقال آلودگی و عفونت به محل های آزرده لازم است. در این مرحله رعایت کردن نکات بهداشتی طبق دستور پزشک برای دریافت بهترین نتیجه کاشت مو بسیار حائز اهمیت است.

مشاهده رویش موهای کاشته شده

پس از اتمام جراحی برای مشاهده رویش موها لحظه شماری می کنید اما بدانید که عمل پیوند مو جادو نیست و برای دریافت نتیجه باید صبر داشته باشید.
در بسیاری از افراد بین شش الی نه ماه زمان لازم است تا رویش موهای کاشته شده به مرحله ای برسد که کاملا طبیعی جلوه کند.
با توجه به نوع پست و موی هر فرد این مدت زمان حتی تا 12 ماه می تواند به درازا بکشد.
بین هفته دو پس از کاشت مو تا هفته هشتم ریزش تمامی موهای پیوند شده اتفاق خواهد افتاد که جای هیچ نگرانی ندارد و کاملا طبیعی است.
حتی اگر در محلی که مو کاشته شده است از قبل تعداد مو به صورت طبیعی وجود داشته باشد، ریزش آنها دور از انتظار نیست. زیرا به دلیل آزرده شدن محل این ریشه ها نیز به حالت استراحت رفته تا در زمان مناسب دوباره شروع به رویش مجدد کنند.

مرحله رویش مجدد موها

موهای کاشت شده دچار ریزش می شوند و مجدد رشد خواهند کرد اما تا حدود سه ماه پس از کاشت بسیار نازک هستند. این امر نیز طبیعی است اما پزشک برای حصول نتیجه بهتر در این مرحله داروهایی برای شما تجویز خواهد کرد تا روند رشد و قوی شدن ساقه مو بهتر انجام شود.
طی 6 تا 12 ماه پس از انجام عمل کاشت مو از هیچ گونه ریزش و یا نازک شدن ساقه ها نگران نشود پس از گذشت این مدت زمان به حالت طبیعی خواهند رسید و به گونه ای که برای هیچ آرایشگر ماهر و کارشناسی تفاوت بین موهای کاشته شده و موهای طبیعی شما قابل تشخیص نباشد.
کاشت مو و سایر عمل های زیبایی در ایران رواج فراوانی دارد.کلینیک های کاشت مو در مشهد نیز از این قائده مستثنی نبوده و با توجه به رفت و آمد های زوار به این شهر، مراجعینی در سطح بین المللی و جهانی دارند که موجب مهارت بالای پزشکان فعال در کلینیک کاشت مو در مشهد شده است.