کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
نتایج دائمی کاشت مو

نتایج دائمی کاشت مو

تاریخ انتشار : 2020/12/03

نتایج دائمی کاشت مو یکی از دغدغه هاییست که برای مراجعین ما وجود دارد. اغلب دربار نتایج دائمی پس از کاشت مو و میزان ماندگاری سوالاتی دارند. کاشت مو از گذشته تا به امروز با تلاش های پزشکان و محققان پیشرفت هایی بزرگ داشته و همکنون تنها روشی است که می توان به جرات گفت صد در صد موجب بازگشت موهای از دست رفته شما می گردد.
با توجه به هزینه کاشت مو در مشهد بسیاری از مراجعین نیازمند دریافت یک تضمین بابت دائمی بودن نتیجه کاشت مو هستند. همچنین این نگرانی برای آنان وجود دارد که آیا مجدادا نیاز به تکرار جراحی کاشت مو خواهند داشت یا خیر؟
در این مطلب قصد داریم به این قبیل سوالات پاسخ دهیم.

نتایج دائمی کاشت مو

نتایج دائمی کاشت مو

نتایج دائمی کاشت مو

مراجعین عزیز ما می توانند بابت نتیجه کار کاشت مو خیالی آسوده داشته باشند. چرا که اگر کاشت مو به روش های اصولی و توسط پزشکی با مهارت انجام شود قطعا دائمی خواهد بود و طاسی بازگشت نخواهد داشت.
کلینیک شاهد طب که یک کلینیک کاشت مو در مشهد است تجهیزاتی را فراهم کرده است که مکمل مهارت پزشکان حاضر در این کلینیک شده است و نتایج طبیعی و دائمی برای موی سر شما ارائه می دهد.

کاشت مجدد مو

این سوال توسط مراجعان مطرح می شود که آیا نیاز به کاشت مو مجدد خواهند داشت؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هر فرد بسته به شرایطی که دارد شاید نیاز به کاشت مو مجدد پیدا کند البته نه در همان محل قبلی بلکه در قسمت هایی که پس از کاشت مو دچار ریزش می شوند.
زمانی که پزشک شما را معاینه می کند و نتایج آزمایشات شما را می بیند می تواند به طور قطعی اعلام کند که تا چند مرحله نیاز به کاشت مو دارید.
برخی از افراد در جلسه اول کاشت مو را انجام داده و خرسند از نتیجه از کلینیک خارج می شوند. درحالی که کاشت مو برای افراد دیگر ممکن است طی دو الی سه جلسه انجام گردد که با نظر پزشک قابل تعیین خواهد بود.

ریزش مو ژنتیکی و کاشت مجدد مو

برخی از افراد ریزش مو ژنتیکی دارند و زمانی که به کلینیک کاشت مو در مشهد مراجعه می کنند همچنان پروسه ریزش موی ژنتیکی آنها در جریان است. در اینطور موارد معمولا پزشک توصیه می کند تا اتمام کامل دوره الگوی طاسی مردانه صبر کنند و پس از آن کاشت مو را انجام دهند.
اگر مراجع تصمیم داشته باشد همکنون عمل کاشت را آغاز کند، با توافق او، کاشت مو در محل های خالی انجام خواهد شد اما سایر قسمت هایی که همچنان در معرض ریزش ژنتیکی هستند به ریزش خود ادامه خواهند داد و در این حالت لازم است مراجع بعد ها بازهم برای پرکردن قسمت هایی که به تازگی طاس شده اند به کلینیک شاهد طب مراجعه کند.

اطمینان خاطر از نتایج دائمی کاشت مو

ما به شما این اطمینان را می دهیم که نتایج کاشت مو با روش های FUT و FIT کاملا دائمی خواهد بود و هیچ وقت از بین نخواهد رفت. نتایج دامی کاشت مو شاید در دوران پیری کمی دستخوش تغییر شود و تارهای مو نازک گردند اما هرگز از بین نمی روند.