کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
معایب کراتینه مو

معایب کراتینه مو

تاریخ انتشار : 2020/12/14

معایب کراتینه مو موضوعیست که در این مقاله قصد پرداختن به آن را داریم. کراتینه مو معمولا به عنوان یکی روش زیبایی مو هم برای آقایان و هم برای خانم ها به کار می رود.برخی آن را به عنوان روتین مراقبت از مو می شناسند.
کاری که کراتینه برای زیبایی موها انجام می دهد این است که ظاهری لخت و ابریشم گونه به موها می بخشد و فردی که همیشه موهای درهم و مجعد داشته، اکنون بدون نیاز به سشوار کشی، مویی لخت و منظم خواهد داشت.
کراتینه مو توسط آرایشگران انجام می گردد و یک روش درمانی نیست.
برای انجام شدن کراتینه موادی شیمیایی با داغی اتوی مو به خورد موها می رود تا روی جنس مو تاثیر بگذارد. حال می خواهیم بدانیم آیا این روش برای لخت شدن مو، سالم است یا آسیب زا؟

معایب کراتینه مو

معایب کراتینه مو

معایب کراتینه مو

کراتینه یک ماده شیمیایی است که انواع مختلفی دارد. برخی از انواع کراتینه های مو، پس از حرارت دیدن ماده ای به نام فرمالدهید آزاد می‌کنند. این ماده بسیار سرطان زاست.
کارشناسان در این حوزه می گویند میزان فرمالدهید آزاد شده در کراتینه آنقدری زیاد نیست که لازم باشد نگران آن شده، اما پیشنهاد می شود از آن دوری کنید. البته اکنون موادی به بازار آمده تاثیر گذاری فرمالدهید آن ها بسیار کم است و برای سلامتی می توان از ان استفاده کرد.
به دلیل وجود فرمالدهید و بخارات متصاعد شده از آن است که می گویند کراتینه برای زنان بار دار مناسب نیست.

ایجاد ریزش مو

گرچه کراتینه به مو زیبایی و لختی می بخشد اما می تواند گیسو کمند شما را به دسته ای موی کم پشت تبدیل کند. بله! کراتینه هم درحین انجام آن و هم در زمان های آتی موجب ریزش مو می گردد.

اتوی مو داغی که به مو کشیده می شود رطوبت مو را از بین برده و جای آن مواد شیمیایی جایگزین می کند که این امر ریزش مو را در بر خواهد داشت.

اگر به چنین علتی دچار ریزش مو شدید و طاسی به سراغ شما آمد هیچ نگران نباشید. کاشت مو در مشهد در کلینیک شاهد طب به افرادی که دچار طاسی شده اند، زیبایی دوباره می بخشد. هزینه کاشت مو در مشهد پس از مشاهد پزشک و تعیین مساحت طاسی قایل ارائه خواهد بود.
پیشنهاد کلینیک شاهد طب به شما این است که برای یک ظاهر زیبای موقتی خود را دچار چنین مشکلی نکنید. اما اگر مسئله ای مثل طاسی اتفاق افتاد هیچ آرامش خود را از دست ندهید. زیرا در کلینیک شاهد طب کاشت مو با به روزترین روش های دنیا انجام می شود.