کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
معایب کاشت مو در ترکیه

معایب کاشت مو در ترکیه

تاریخ انتشار : 2021/04/20

در این مقاله درباره معایب کاشت مو در ترکیه صحبت می کنیم تا هموطنان عزیز بدانند که چنانچه برای کاشت مو در مشهد اقدام کنند از چه خدماتی بهره مند خواهند شد. هنگامی که صحبت از کاشت مو می شود، شاید برخی از افراد تصمیم بگیرند در ترکیه که یکی از نخستین کشور ها است در حوزه کاشت مو است سفر کنند و عمل خود را در آنجا انجام دهند.

معایب کاشت مو در ترکیه

معایب کاشت مو در ترکیه

معایب کاشت مو در ترکیه

در سال 2019 کاشت مو در ترکیه به صورت ماهانه به میزانی تقریبا 5. 1 میلیارد دلار رسید. علاوه بر این هزینه های مربوط به سفر و هتل را هم باید به این مبلغ اضافه کنید.

با سفر به ترکیه آگاه خواهید شد که در استانبول انجمن های کاشت مو بطور چشمگیری رو به افزایش است. تا جایی که حدودا تمام جراحان زیبایی به سمت عمل کاشت مو روی می آورند. هرچند این عمل شکافی در نام استانبول به وجود می آورد اما استانبول در بحث عمل کاشت مو در جهان در رده اول قرار دارد. اما کاشت مو در مشهد با هزینه ای بسیار پایین تر برای هموطنان قابل اجراست.

به علاوه کاشت مو در مشهد آن چنان معتبر است که سالانه بسیاری از افراد کشورهای همسایه برای انجام دادن این عمل جراحی به ایران می آیند.

مشکلات کاشت مو در ترکیه

روش های کاشت مو در ترکیه با دیگر کشورها تفاوت زیادی ندارد. پس عملا با انجام کاشت مو در ترکیه هیچ شیوه خاصی برای شما اجرا نخواهد شد که در ایران نیز قابل اجرا نباشد. حتی ممکن است به دلیل عدم تسلط به زبان ترکی و عدم به وجود امدن ارتباط کامل میان مراجع و پزشک صورت نگیرد و نتیجه کار ان چیزی نباشد که ماجع انتظارش را دارد.

توصیه ما به شما این است که هرگز گول تبلیغات و شهرت کلینیک های کاشت مو در ترکیه را نخورید. شاید این کلینیک ها کارشان را به خوبی انجام دهند اما وقتی که تمامی خدمات آن ها در همین تهران و مشهد هم با بهترین کیفیت ارائه می شود چرا راه دور بروید؟

به علاوه پس از کاشت مو لازم است در دوره های مختلف با گذشت 2 هفته و 1 ماه و 3 ماه پزشک وضعیت رشد مو و یا محل زخم را بررسی کند. برای محقق شدن این امر در ترکیه یا باید بتوانید این مدت زمان را در استانبول بمانید و یا رفت و امد کنید که هر دو امر هزینه زیادی را برای شما به بار خواهد آورد.