کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
معایب استفاده از روش هاشور سر چیست

معایب استفاده از روش هاشور سر چیست

تاریخ انتشار : 2021/05/07

هر روشی مزایایی دارد. اما در کنار آن معایبی نیز به وجود می آید هاشور سر نیز از این مقوله مستنثنی نیست. ما باید با بررسی روش ها و سایر آیتم هایی که وجود دارد، بسنجیم که کدام روش مناسب نیاز ماست. این مقاله جهت اگاهی رساندن به مراجعین عزیز نوشته شده است. و در واقع پیشنهاد ما در کلینیک کاشت مو در مشهد همان ترمیم محل های طاسی به روش کاشت است.

معایب هاشور سر

معایب هاشور سر

معایب هاشور سر چیست؟

۱ ) امکان دارد در برخی از پوست ها حساسیت های خفیفی ایجاد شود که به این منظور خوب است قبل از انجام این روش ابتدا آن را تست کنند

۲ )  نتایج این روش بر خلاف روش هایی مانند کاشت مو دائمی نخواهد بود.

۳ ) ممکن است در اولین هفته بعد از انجام هاشور کف سر ، فرد انجام دهنده دچار شوره شود .

 نحوه انجام هاشور کف سر و یا میکرو اسکالپ چگونه است ؟

این روش با تزریق رنگدانه هایی که طبیعی و گیاهی هستند به اپیدرم پوست سر فرد توسط دستگاه انجام می‌شود و از آنجا که سوزن به فولیکول‌های مو که در لایه‌های زیرین پوست سر قرار دارند نمی‌رسد این روش کاملا ایمن خواهد بود و به ریشه موی فرد آسیبی وارد نمی کند در واقع تکنیک هاشور سر یک روش ظاهر سازی پوست سر به جای مو است.

به هنگام انجام اسکالپ سر به ازای هر نقطه زخم کوچکی نیز در پوست سر شما ایجاد خواهد شد که با مرور زمان ترمیم می‌شود هنگامی که دلمه های ایجاد شده روی زخم‌ها کنده شدن بخشی از پیگمنتهای تزریق شده نیز از سر شما خارج می شود انجام این روش به طور متوسط بین سه ساعت تا ۵ ساعت به طول می‌انجامد از آنجا که این تکنیک دائمی نخواهد بود شما نیاز به جلسات بیشتری جهت ترمیم پیگمنت ها دارید استفاده از این روش دارای درد و سوزش خفیفی نیز هست که قبل از انجام آن باید بهش توجه داشته باشید بعد از انجام هاشور کف سر از انجام فعالیت هایی که منجر به عرق کردن بدن می شود باید خودداری کنید و همچنین از شستن سر خود باید بپرهیزید یادتان باشد که قرار گرفتن در برابر نور خورشید سبب کمرنگ شدن و از بین رفتن رنگدانه ها خواهد شد لذا شما به جلسات ترمیمی بیشتری احتیاج پیدا خواهید کرد .

شما می توانید برای اطلاع از قیمت کاشت مو در مشهد به کلینیک کاشت موی شاهد طب مراجعه کنید .