کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
مزوتراپی بعد از کاشت مو

مزوتراپی بعد از کاشت مو

تاریخ انتشار : 2020/12/10

مزوتراپی بعد از کاشت مو یکی از اقداماتی ست که انجام دادن یا انجام ندادن آن چالش بسیاری از مراجعین کاشت مو است. کاشت مو یک روش برای بازگرداندن موهای از دست رفته است و مزوتراپی روشی برای تقویت و جلوگیری از ریزش مو است. حال می خواهیم بدانیم هر کدام از این روش ها چه زمانی و برای چه مراجعینی کاربرد دارد و آیا این روش ها مکمل یکدیگر هستند یا خیر!
برای پاسخ این سوال از توصیه ها و تجربه ی پزشکان حاضر در کلینیک کاشت مو در مشهد (شاهد طب) استفاده کردیم و در نهایت نتیجه را طی این مقاله با شما در میان می گذاریم. همراه ما باشید.

مزوتراپی بعد از کاشت مو

مزوتراپی بعد از کاشت مو

مزوتراپی بعد از کاشت مو یا قبل از آن

زمانی که موی شما دچار ریزش می شود یکی از راه های تقویتی برای جلوگیری از ریزش مو انجام مزوتراپی است. مزوتراپی می تواند با ترمیم موها تا حدودی مشکلات ریزش مو را برطرف سازد. اگر ریزش موی شما در اثر کمبود ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز مو باشد قطعا با انجام مزوتراپی برطرف خواهد شد.
گاهی ریزش مو به دلیل اختلال هورمونی و یا ژنتیکی است. در این موارد مزوتراپی تا حدی موجب کند شدن روند ریزش خواهد شد اما برای همیشه از آن جلوگیری نخواهد کرد.
با مشکلات ژنتیکی و هورمونی در نهایت طاسی اتفاق می افتد و اینجا زمانی فرا می رسد که باید به کاشت مو فکر کنید.
پس اگر سلامت مو برای شما مهم است همان زمان که هنوز دچار طاسی نشده اید مزوتراپی را شروع کنید که در دوران جوانی دچار کچلی نشوید.

تقویت موهای کاشته شده

اگر به هر دلیل دچار طاسی شده اید به هیچ عنوان نگران نباشید. با انجام کاشت مو در مشهد می توانید دوباره موها طبیعی و سالم خود را بازگردانید. از آنجا که مزوتراپی یک روش تقویت کننده است معمولا پزشکان مزوتراپی بعد از کاشت مو را پیشنهاد می دهند.
معمولا با توجه به رفتار موی مراجع تعداد جلسات انجام مزوتراپی توصیه می گردد. تعداد جلسات بین 2 تا 10 جلسه متغیر است. همچنین فولیکول هایی که اصطلاحا به خواب رفته اند وارد فاز فعال (آناژن ) می شود.

مزوتراپی چه کاری انجام می دهد؟

در برخی افراد تارهای موی ضعیفی در نواحی کاشته شده وجود دارد. موهای کاشته شده نیز در بدو کاشت کمی ضعیف هستند و در ابتدای امر نیاز به تقویت دارند تا هرچه سریعتر با ضخامت مناسب رشد کنند. مروتراپی در کنار مصرف داروهای پس از کاشت مو، موجب شود مراجع نتیجه ای قوی تر را شاهد باشد.
اما مزوتراپی چگونه موجب تقویت ریشه مو می گردد؟ در این روش کوکتل های شامل ویتامین های مورد نیاز مو، داروهای هیمیوپاتی، مواد معدنی، عصاره گیاهان مغذی برای مو، آمینو اسیدها در تمام سطح سر با سوزن هایی ظریف تزریق می شود. پیاز مو از این مواد تغذیه می کند و تقویت می شود و موجب رشد تارموهای ضخیم می گردد.
موادی که تحت عنوان کوکتل مزوتراپی در سر هر فرد تزریق می گردد برای هر شخص با توجه به نیازی که دارد تعیین می شود.

مزیت های مزوتراپی بعد از کاشت مو

  • با رشد موها ضخیم تر، شاهد پر پشت شدن موها خواهید بود.
  • با رساندن مواد مغذی به مو از ریزش آن جلوگیری خواهد کرد.
  • موهایی که ضعیف شده اند با انجام مزو، دوباره به حالت نرمال باز می گردند.
  • خروج سریعتر موهای کاشته شده از حالت استراحت و ورود به حالت فعال و درحال رشد.