کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
مزایای مزوتراپی مو

مزایای مزوتراپی مو

تاریخ انتشار : 2021/04/24

مزایای مزوتراپی به دلیل تزریق مستقیم مواد مورد نیاز مو به زیر پوست بسیار زیاد است. یکی از دلایلی که بسیاری از افراد این روش را برای درمان کم حجمی و یا ریزش موهای خود انتخاب میکنند بی خطر و ایمن بودن ان است و این که به بیهوشی نیازی ندارد. اغلب افراد پس از کاشت مو از این روش به عنوان مکمل استفاده می کنند تا موهایی که به تازگی کاشته شده اند با سرعت بیشتری رشد کنند و ضخیم تر باشند. چنانچه مراجع تمایل به انجام مزوتراپی بعد از کاشت مو داشته باشد ما در کلینیک کاشت مو در مشهد، شاهد طب به خوبی آن را اجرا خواهیم کرد.

مزایای مزوتراپی مو

مزایای مزوتراپی مو

مزایای مزوتراپی مو

اگر بخواهیم مزایای مزوتراپی را به صورت خلاصه شرح دهیم می توانیم ان را در لیست زیر بگنجانیم:

سرپایی بودن عمل و عدم نیاز به بیهوشی و بی حسی

برخورداری از نتایج مطمئن و تضمین شده

بدون عارضه

نداشتن محدودیت سنی

بهبودی سریع

توانایی رفع طاسی منطقه ای

درمان ریزش موی سکه ای

درمان کم پشتی و خالی شدن فرق سر

درمان آلوپسی اندروژنتیک

تحریک رویش مجدد نواحی تحت درمان

تقویت موهای آسیب دیده

مزایا و فواید مزوتراپی مو به طور کلی درمان مشکلات پیاز مو، تقویت ساقه مو، جلوگیری از شوره سر و رشد مجدد و سریع تر مو می باشد و با وجود این که هر یک از بیماران با مشکلات مختلفی مراجعه می کنند، خوشبختانه مزوتراپی ‌مو همه درمان ها را در بر دارد .

 

تعداد جلسات مزوتراپی

معمولاً مزوتراپی مو در 10 جلسه صورت می گیرد. ولی به طور کلی تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد با آنالیز جنس و ساختار مو، سن فرد، تراکم نواحی مورد نظر، شکل و شدت ریزش مو و فواصل بین جلسات درمانی مشخص می گردد. بعد از 4 جلسه نخست که به صورت هفته ای یک بار صورت خواهد گرفت، سایر جلسات بعدی هر دو هفته یک بار انجام می گیرد. جهت حفظ و مراقبت از نتایج درمان نیز جلسات تقویتی یک مرتبه در ماه ممکن است تکرار گردد. هر جلسه نزدیک به 20 الی 30 دقیقه به طول می انجامد.

 

خرید کوکتل های مزوتراپی مو

کوکتل‌ های زیادی در بازار وجود دارند. اما نکته مهم در خرید کوکتل مزوتراپی مواد اولیه آن است. بسیار مهم است که در کوکتل خریداری ‌شده مواد نگه ‌دارنده و مواد شیمیایی استفاده ‌نشده باشد تا به ‌جای زیبایی، با عوارض جانبی دست ‌و پنجه نرم نکنیم. کوکتل مزوتراپی ای خوب است که مواد تشکیل‌ دهنده آن ویتامین‌ ها، مواد معدنی، عصاره طبیعی گیاهان و پپتاید‌ها باشد؛ چرا که این مواد هیچ عوارض جانبی برای شما نخواهند داشت.

نکته مهم دیگر توجه به اصالت کالا است. زیرا استفاده از محصولات تقلبی نه تنها اثر بخش نیست، بلکه می ‌تواند عوارض جانبی بعضاً جبران ‌ناپذیری داشته باشد.

در شاهد طب که کلینیک کاشت مو در مشهد است، می توانید از کیفیت و اصالت کوکتل های مزوتراپی مو مطمئن باشید.