کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
مرگ در اثر کاشت مو

مرگ در اثر کاشت مو

تاریخ انتشار : 2020/12/25

مرگ در اثر کاشت مو از فکرهایی که به ذهن افرادی که قصد انجام این عمل را دارند خطور می کند. این فکر از آنجایی در ذهن افراد ایجاد شده که خبری در رسانه ها پخش شد. خبر کاشت مو یک جوان اسپانیایی در حین کاشت مو. این جوان در حین عمل دچار ایست قلبی شد و جان خودش را از دست داد. در واقع هیچ عمل کاشت مویی روی سر این فرد انجام نشده و مراحل انجام کاشت مو تا بخش تزریق بی حسی پیش رفته بود.
حال می خواهیم در این مقاله به بررسی این مورد بپردازیم و بدانیم که آیا چنین چیزی امکان پذیر است؟

مرگ در اثر کاشت مو

مرگ در اثر کاشت مو

مرگ در هنگام کاشت مو

کاشت مو یک جراحی است که کمترین تهاجم را دارد و با کمترین جراحت و خونریزی قابل انجام است. حتی اخیر روش ها و تجهیزاتی برای انجام کاشت مو ابداع شده است که میزان درد و یا خونریزی را به حداقل ترین شکل ممکن تقلیل داد است.
پس احتمال مرگ در اثر کاشت مو تقریبا نزدیک به صفر است. مگر این که مشکل دیگری به وجود آید.
معمولا ایست قلبی در اثر عواملی مثل حساسیت به دارویی خاص و یا ترس و اضطراب رخ می دهد.
دلیل مرگ آن جوان اسپانیایی هرگز مشخص نشد. این احتمال بسیار بالا است که به دلیل حساسیت داشتن به ماده بی حسی دچار ایست قلبی شده است.
به علاوه هیچ کس در جریان نیست پیش از مراجعه به کلینیک کاشت مو این جوان در چه شرایطی بوده و چه مسائل و مشکلاتی را متحمل شده است. به هر حال مرگ در اثر کاشت مو همان یک بار در جهان رخ داد و حادثه ای بسیار نادر است.

اتفاقاتی که پس از عمل کاشت مو رخ می دهد.

طبق مشاهدات انجام شده عوارضی که پس از کاشت مو رخ می دهد کاملا طبیعی بوده و نشان دهنده واکنش بدن به انجام جراحی می باشد.
تورم و قرمزی و سوزش و خارش از عواملی است که پس از گذشت چند روز بر طرف خواهد شد.
با نظارت و مشاوره دقیق پزشکان در کلینیک کاشت مو در مشهد (شاهد طب) تاکنون هیچ عارضه ی غیر قابل جبران توسط مراجعین گزارش نشده و در حین انجام جراحی نیز با چک کردن حال عمومی مراجع و گرفتن تست های حساسیتی پیش از شروع عمل، اطمینان حاصل می کنیم که مراجع دچار هیچ مشکلی نگردد.
اگر شخصی دچار استرس و اضطراب باشد باز هم اتفاق مرگ در اثر کاشت مو و ایست قلبی به سهولت رخ نخواهد داد. زیرا مراجع با دریافت اولین بی حسی کاشت مو متوجه می شود که دچار هیچ دردی نخواهد شد