کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
محافظ حرارتی مو

محافظ حرارتی مو

تاریخ انتشار : 2020/12/31

محافظ حرارتی مو یک محلول است که می تواند از مو برابر داغی ناشی از باد سشوار یا اتو مو و یا هر وسیله حالت دهنده دیگر که با ایجاد حرارت موجب حالت دهی به مو می شود محافظت کند.
معمولا موها در اثر فر کردن و صاف کردن و دکلره و سشوار کشیدن آسیب دیده و پس از مدتی می ریزند. بسیاری از خانم ها به کلینیک کاشت مو در مشهد (شاهد طب) مراجعه کرده و از ریزش موی خود و دچار شدن به ریزش موی سکه ای سر در اثر فر دائم پشیمان هستند.
با بررسی پزشک اگر راهی دیگر برای بازگرداندن مو وجود نداشته باشد کاشت مو در مشهد برای این بانوان در نواحی که دچار ریزش شده اند انجام می شود.

"<yoastmark

محافظ حرارتی مو

این محافظ که با انواع قیمت ها در بازار موجود است در برابر باد داغ سشوار و یا هر وسیله دیگری یه لایه محافظ ایجاد کرده و مانع آسیب رسیدن به تار مو می شود. در واقع آب داغ و یا هر وسیله داغ دیگری موجب می شود رطوبت موجود در تار مو خشک شود و در یک تار مو فضاهای خالی میکروسکپی ایجاد گردد.
این فضاهای خالی موجب می شود مو ها حالت شکننده پیدا کنند و دچار شکستگی شوند و در نهایت بریزند.

معمولا محافظ حرارتی مو از دو ماده‌ی سیکلومتیکون و دایمتیکون تشکیل شده اند. سیکلومتیکون، رطوبت رسانی به موها را انجام می دهد. دایمتیکون نیز آن‌ها را پوشانده و از کاهش رطوبت موهایتان جلوگیری می‌کند. بسیاری از نرم کننده‌ها، محصولات ضد گره مو، حاوی دایمتیکون هستند. که موجب می شود موهایی صاف و براق داشته باشند.

مزایای استفاده از محافظ مو

کوتیکول مو با استفاده از محافظ مو صاف می شود و حالتی ابریشمی به خود می گیرد. پس علاوه بر محافظت از مو زیبایی موهای خود را چند برابر کرده اید.
همچینی استفاده از محافظ حرارتی مو به مرحله سشوار کشی ختم نمی شود.
تمام مدتی که زیر نور آفتاب قرار می گیرید موهای شما دربرابر حرارت خورشید حفظ می شوند.

نحوه استفاده از مواد محافظ

برای استفاده از محافظ حرارتی مو لازم است که آن را روی موهای مرطوب استفاده کنید. کمی صبر کنید تا محصول حرارتی روی موهایتان خشک شود سپس حرارت دهی را آغاز کنید. هیچ وقت زمانی که موهایتان کاملا خیس هستند سشوار کشی و حرارت دهی را آغاز نکنید، اجازه دهید موهایتان تا زمانی که فقط کمی رطوبت در آن باقی مانده است خشک شود و سپس حرارت دهی را آغاز کنید.