کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
قبل از کاشت مو چه کارهایی انجام دهیم؟

قبل از کاشت مو چه کارهایی انجام دهیم؟

تاریخ انتشار : 2020/12/18

قبل از کاشت مو بهتر است طبق مشورتی که با پزشک داشته ایم اقداماتی را انجام دهیم. این مرحله از حساسیت ویژه خود برخوردار است و اگر در این مرحله مرتکب اشتباهاتی شوید امکان ریزش و نیاز به کاشت مجدد پس از اتمام جراحی بالا می رود.
برای انجام کاشت مو در مشهد لازم است بسیار تحقیق کنید و به کلینیکی مراجعه کنید که با تجهیزات و علم روز دنیا و بهره گیری از دانش و تخصصی جراحانی معتبر کاشت مو را برای شما انجام می دهد. در بسیاری از کلینیک نکات قبل از کاشت مو به مراجعین توصیه نمی گردد و همین امر موجب به وجود امدن مشکلات برای مراجع می شود. لذا در این مقاله سعی کردیم مجموعه ای از این نکات را گرد آوریم تا برای افراد متقاضی راهنمایی باشد.

"قبل

قبل از کاشت مو چه نکاتی را بدانیم.

آیا واقعا واجد شرایط  هستید؟

گاهی برخی افراد به صورت افرطی نسبت به ظاهر خود حساس می شوند و با کوچکترین ریزش و کم پشتی به کلینیک کاشت مو در مشهد مراجعه می کنند در حالی که واقعا به این عمل نیازی ندارند و یا حداقل این که زمانش فرا نرسیده است.
پزشک با بررسی مشکل این افراد تعیین می کند که آیا واقعا به کاشت نیاز هست یا می توان کم پشتی و ریزش را با دارو در مان کرد.

از برطرف شدن دلیل ریزش مطمئن شوید.

طاسی سر شما حتما علتی داشته است. معمولا زمانی که افراد در اثر عوامل ارثی و یا هورمونی دچار کچلی می شوند، کاشت مو انجام می دهند. گاهی عوامل ریزش بیماری هایی هستند که حتی پس از جراحی ادامه پیدا می کنند. مانند بیماری تریکوتیلومانیا . در نتیجه این بیماری ها موجب از بین رفتن موی کاشته شده می شوند و نتیجه عمل کاشت مو جز ضرر مالی و آسیب روحی برای مراجع نتیجه دیگری نخواهد داشت.

بررسی روش های جایگزین

گاهی ریزش مو چندان حاد نبود و با استفاده از روش های تقویتی مثل مزوتراپی و PRP قابل بازگشت است. هرچند این جراحی یک جراحی تهاجمی نیست. اما اگر بیمار بتواند با روش های جایگزین و کم هزینه تر موی خود را بازگرداند، معمولا کاشت مو به او توصیه نمی گردد. پس سعی داشته باشید انواع روش های علمی و تقویتی مو را پیش از عمل بررسی کرده باشید.

تحقیق درباره هزینه ها قبل از کاشت مو

انجام این جراحی هزینه بر است. پس از مراجعه به پزشک می توانید از قیمت کاشت مو در مشهد و سایر شهر ها آگاه شوید. برای هزینه کاشت مو در مشهد برنامه ریزی کنید تا بتوانید دوران نقاهت را با آرامش سپری کنید. اگر هم اوضاع مالی خوبی دارید که در این حوزه دغدغه ای نخواهید داشت.

هماهنگی با محل کار قبل از کاشت مو

پیش از تصمیم گیری برای انجام این عمل حتما با محل کار خود هماهنگ باشید و از پزشک خود درباره مدت زمانی که نیاز به استراحت دارید سوال بپرسید. مدت زمان نیاز به استراحت با توجه به روش انجام کاشت و همچنین سطحی که روی آن کاشت انجام می شود تعیین می گردد.

انتظارات خود را کاهش دهید.

قبل از انجام جراحی ، افراد تصویر خارق العاده ای درباره تغییراتی که پس از عمل خواهند داشت، متصور می شوند. به هیچ عنوان قرار نیست پس از کاشت تغییر اساسی در چهره شما به وجود بیاید. تنها با پر شدن بخش های خالی سر جوان تر و طبیعی تر به نظر خواهید رسید.
گاهی به وجود نیامدن تغییرات طبق تصورات فرد، پس از عمل موجب افسردگی او می گردد.

رعایت نکات بهداشتی

و در پایان باید بگوییم که درباره رعایت نکات بهداشتی پس از کاشت، که خیلی هم اهمیت دارند از پزشک خود سوال کنید و تحقیقاتی انجام دهید. و مطمن شوید که از پس انجام آن ها برمی آیید.
کوتاهی کردن مراجع برای آماده سازی روحی و فیزیکی خود پیش از عمل و همچنین رعایت نکردن اصول بهداشتی پس از عمل می تواند عواقبی را به وجود بیاورد که هیچ کلینیک و پزشکی قادر به جبران ان نباشد.
البته یک کلینیک خوب در جلسات مشاوره طبق تجربه ای دارد، به مراجع درباره نکات قبل از کاشت مو و همچنین پس از کاشت مو صحبت می کند و زمانی کاشت را انجام می دهد که مراجع آمادگی کافی داشته باشد.