کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
علت نکروز در کاشت مو

علت نکروز در کاشت مو

تاریخ انتشار : 2021/01/11

علت نکروز در کاشت مو می تواندمربوط به عدم تخصص جراح پوست و مو باشد. گرچه که جراح پوست و موکاملا با مسیرهای عروقی آشنا است و تنها زمانی این حادثه رخ می دهد که فردی با دروغ خود را متخصص در این حوزه معرفی کند. کسی که عمل جراحی کاشت مو در مشهد را اجرا می کند باید آناتومی پوست سر و مسیر عروق را به خوبی بشناسد و با رعایت نکات تخصصی و بهره گیری از دانش خود از این اتفاق پیشگیری کند. کاشت مو در ایران با روش هایی قابل انجام است که هیچ درد و خونریزی ندارند. اگر با انجام این عمل دچار اتفاقاتی مثل نکروز پوستی شدید پزشک خود را تغییر دهید.

نکروز در کاشت مو

نکروز در کاشت مو

علت نکروز در کاشت مو

افراد با هدف زیبا تر شدن اقدام به کاشت مو می کنند اما ایجاد عارضه نکروز پوستی آن هم در وسط و جلو سر تمام رویای آنان از زیبایی را برهم می زند و بسیار آشفته و پریشان می شوند. در کلینیک کاشت مو در مشهد پیش از انجام عمل احتمال نکروز در نظر گرفته می شود و اقدامات پیشگیرانه از نکروز برای همه اجرا می گردد در نتیجه همیشه مراجعین این کلینیک ا نتیجه راضی بوده و دچار عوارض غیر قابل بازگشت نمی شوند.

نکروز چگونه است؟

نکروز زمانی به وجود می آید که عروق پوست آسیب ببینند و در واقع پوست در قسمت خاص دچار زخمی یکپارچه می شود و تحلیل می رود و آسیب می ببیند. از بن رفتن عروق و از بین رفتن مسیر خون رسانی به قسمتی از پوست علت ایجاد نکروز است. طبیعی است که با ایجاد عفونت و زخم فولیکول های کاشته شده از بین می روند.

پس از درمان نکروز

زمانی که سر دچار نکروز شود دلمه سیاه رنگ و اسکاری بزرگ و عمق روی سر ایجاد می شود. احتمالا مشابه این نوع اسکار را در زخم های شدید بدنی دیده باشید. این اسکار خیلی عمیق است و به لایه های زیرین چسبیده است. راهی برای درمان سریع ان وجود ندارد فقط باید با ضدعفونی کردن محل مراقبت های بهداشتی را انجام دهید تا خود بدن پس از 3 الی 4 هفته آن را ترمیم کند.
پس از ترمیم محل نکروز یه فرورفتگی در آن ایجاد خواهد شد و پوست آن قسمت به صورت براق و کشیده شده خواهد بود.

بروز علت نکروز در کاشت مو در برخی افراد

خونرسانی به سر در برخی از افراد کم است و مستعد ایجاد نکروز پوستی هستند. اصلی ترین علت نکروز در کاشت مو نیز همین کم خونی می باشد.
برخی بیماری احتمال نکروز را بالا می برد. دیابت (نوع‌1‌و‌2)، کشیدن سیگار و کهولت سن و افرادی که فشار خون پایین دارند مستعد نکروز هستند.