کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
طراحی خط رویش مو در کاشت مو

طراحی خط رویش مو در کاشت مو

تاریخ انتشار : 2020/12/12

طراحی خط رویش مو در فرآیند کاشت مو از مسائلی است که اگر مورد توجه قرار نگیرد می تواند از طبیعی به نظر رسیدن نتیجه بکاهد.
به همان میزان که در کاشت مو روی تراکم و افزایش حجم موها تمرکز می شود لازم است روی طراحی خط رویش مو متمرکز شد.
بیشترین انتظاری که مراجع از کلینیک کاشت مو دارد طبیعی به نظر رسیدن موهای کاشته شده است. خط رویش مو حالت پیشانی فرد را مشخص می کند و اگر به طور طبیعی طراحی نشود می تواند کاملا توازن چهره فرد را برهم بزند. اصلاح کردن این اشتباه موجب به وجود آمدن بار مالی و فشار روحی بر مراجع می گردد. یک متخصص کاشت مو ی با تجربه طراحی خط رویش مو را در اولویت قرار می دهد.

"<yoastmark

طراحی خط رویش مو

زمانی می توان ادعا کرد که پیوند مو بطور طبیعی انجام شده است که علاوه بر جلوه تارهای موی طبیعی، خط رویش کاملا منطبق بر چهره فرد تنظیم شود.
کاشت مو فقط زمانی می توان اعتماد به نفس فرد را بالا ببرد که نمایی مناسب داشته باشد.
اینجاست که انتخاب یک کلینیک کاشت موی معتبر و پزشک متخصص اهمیت پیدا می کند. کاشت مو در مشهد توسط ماهرترین پزشکان این حوزه در کلینیک شاهد طب درحال انجام است. پزشکان با تجربه کاملا با فرم بندی صورت هر فرد آشنا هستند و بهترین نقطه برای شروع کاشت مو را متناسب با استایل صورت فرد انتخاب می کنند.

عوامل موثر در انتخاب خط رویش

خط رویش مو در هر فرد یک انحنای خاص دارد. زمانی که الگوی طاسی مردانه اتفاق می افتد این انحنا جلو سر باقی می ماند. کاشت مو باید در حوالی همین انحنا انجام گیرد. پزشک می تواند برای زیباتر جلوه کردن کاشت مو تا حد خیلی کمی خط رویش را نسبت به این انحنا جلوتر یا عقب تر ببرد.
سن، سلیقه، تیپ مو، زاویه کاشت و تعداد فولیکول های مو روی انتخاب این خط تاثیر گذار هستند.
خط رویش اگر پایین انتخاب شود در سنین جوانی بسیار زیبا است اما وقتی به تدریج سن فرد بالارود و وارد میانسالی شود این خط رویش پایین چندان سنخیتی با سایر اجزا چهره فرد نخواهد داشت.
به همین دلیل یک پزشک ماهر تلاش می کند یک حالت بالانس از این موارد را اجرا کند.
اگر به موی طبیعی افراد توجه کرده باشید می بینید که خط رویش موی آنها چندان قرینه نیست و حتی موها به صورت منظم در یک خط رشد نکرده اند. برای کاشت مو نیز این قانون باید رعایت شود تا نتیجه کاملا طبیعی جلوه کند.
کلینیک کاشت مو شاهد طب پس از بررسی پوست و موی شما و گذراندن جلسات مشاوره بهترین قیمت کاشت مو را به شما پیشنهاد خواهد داد.