کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
شامپوی بعد از کاشت مو

شامپوی بعد از کاشت مو

تاریخ انتشار : 2020/12/21

شامپوی بعد از کاشت مو بسیار با دقت باید انتخاب گردد. توجه کردن به توصیه های پزشک متخصص کاشت مو چه برای رعایت نکات قبل از عمل و چه برای مراقبت های بعد از آن بسیار ضروری است. قطعا پزشک پس از اتمام جراحی کاشت مو به شما شامپویی معرفی خواهد کرد. استفاده دقیق از شامپوی معرفی شده طبق دستور پزشک، یکی از واجبات است.
در این مقاله قصد داریم بیشتر درباره اهمیت نوع شامپوی مورد استفاده پس از کاشت مو و نحوه استفاده از آن صحبت کنیم.

شامپوی پس از کاشت مو

شامپوی پس از کاشت مو

شامپوی پس از کاشت مو

کدام شامپو بهتر است؟ برند خارجی بهتر است یا ایرانی؟ چگونه از شامپو استفاده کنیم؟ شامپوی مناسب موهای کاشته شده از کجا تهیه کنیم؟ و…. این ها سوالاتی است که هر روزه در کلینیک های کاشت مو مطرح می شود.
معمولا مراجعین تحت تاثیر تبلیغات های محیطی، تلویزیونی و اینستاگرامی هستند و این تصور را دارند که هرچه برند یک محصول معروف تر باشد و قیمت آن بالاتر باشد برای موهای تازه کاشته شده مناسب تر است.
بسیاری از مراجعین هزینه های گرافی برای خرید این شامپوها متحمل می شوند. به همین دلیل ما قصد داریم با بالا بردن سطح آگاهی افراد در خصوص نیاز آن ها به شامپو و داروهای پس از کاشت مو ، از ضرری که به آن ها تحمیل می گردد، جلوگیری کنیم.

شامپوی مخصوص موی کاشته شده

برای خرید شامپو برای موهای کاشته شده باید چند نکته را در نظر بگیرید و آن هم این که ترکیبات شامپو مناسب باشد، میزان پی اچ آن به گونه ای باشد که پس از عمل برای شما مشکلی ایجاد نکند. از نظر نوع چربی و خشک و معمولی متناسب با جنس پوست و موی شما باشد. حالت آنتی اکسیدانی داشته باشد.
در این خصوص هیچ کس به اندازه ی پزشک شما قادر نخواهد بود در تشخیص نوع شامپوی مورد نیاز شما، کمک کند.
عمل کردن دقیق به توصیه های پزشک، نیمی از مسیر کاشت مو است. در کلینیک شاهد طب پزشکان پس از کاشت مو در مشهد خیلی دلسوزانه و متعهد جز به جز توصیه ها را برای مراجع شرح می دهند.
در ادامه چند شامپو که معمولا توصیه پزشکان هست را شرح می دهیم.

شامپو کتوکونازول

این یک شامپو است که معمولا در دوره ریزش مو تجویز می گردد. اما به دلیل خاصیت ضد التهاب و ضد قارچی که دارد پس از کاشت مو نیز تجویز می شود. در نتیجه سر خیلی سریع تر از حالت ملتهب و احساس خارش خارج می گردد.

شامپو بچه ، شامپوی پس از کاشت مو

شامپو بچه به دلیل ترکیبات شیمیایی کمی که دارد برای بسیاری از افراد پس ار کاشت مو مناسب است. شامپوهای بچه ترکیبات ساده ای دارند که از ایجاد التهاب پیشگیری می کند.

نحوه شستن موها

آنچه که بیش از نوع شامپو اهمیت دارد نحوه شستن موها پس از کاشت است.
پس از کاشت محل دلمه ها بسیار حساس است و نباید زیر دوش آب مستقیم قرار گیرد. معمولا پزشک برای شستن وا یک اسپری نرم تجویز می کند تا آب و شامپو را به وسیله یک اسپری نرم روی سر بپاشید و به آرامی شست و شو دهید.