کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
ساختن ماسک طبیعی برای مو

ساختن ماسک طبیعی برای مو

تاریخ انتشار : 2021/01/09

ساختن ماسک طبیعی برای مو چالش بسیاری از خانم هاست. گاهی موی افراد به دلیل در ارتباط بودن با مواد شیمیایی ضعیف و خشک می شود. در این حالت ماسک موهای موجود در بازار پاسخگوی نیاز موی فرد نخواهد بود. زمانی که موهای شما دچار ریزش شده اند و ضعیف و شکننده شده اند و یا در اثر رنگ کردن حالتی پرز ماندد به خود گرفته اند ماسک های طبیعی مو به فریاد شما خواهند رسید.
گرچه که اگر به شدت دچار ریزش مو شده اید و ناحیه ای از سر شما طاس و خالی شده است بهترین راه حل کاشت مو در مشهد است.

ساختن ماسک مو طبیعی

ساختن ماسک مو طبیعی

ساختن ماسک طبیعی برای مو

با مصرف ماسک ها طبیعی مو می توانید با یک روش لطیف و غیر تهاجمی به تدریج سلامتی موهای خود را تامین کنید. در ساختن ماسک طبیعی برای مو روغن های مناسب برای مو استفاده می شود که بسیار قدرتمند و موثر هستند.
هر ماسک مو باید 20 دقیقه روی سر باقی بماند تا تاثیر بگذارد و به طور مداوم در بازه زمانی 6 ماه مصرف شود تا نتیجه آن را ببینید در واقع تمام روش های درمانی پوست و مو با تکرار طی یک مدت زمان خاص تاثیر گزار خواهند بود.
به ماسک های مو مانند یک نرم کننده قوی هستند که باعث نرم شدن، آبرسانی، تقویت رشد، درخشش موها و حتی مبارزه با عفونت ها و قارچ های سطح سر می شوند. کافیست چند ماده طبیعی و موثر را باهم ترکیب کنید که همه این مواد را با قیمت پایین ا نردیک ترین سوپر مارکت و یا عطاری می توانید تهیه کنید.

ماسک موی روغن نارگیل و عسل

مواد مورد نیاز برای تهیه این ماسک کمی روغن نارگیل و کمی عسل است.
این دو ماده را داخل یک قابلمه فلزی ترکیب کنید و سپس کمی روی شعله حرارت دهید. موهای خود را با آن ماساژ داده و یک ربع الی 20 دقیقه صبر کنید و سپس آبکشی نمایید.
این ماسک علاوه بر رطوبت دهی می تواند زیبایی طبیعی به موی شما بدهد و آن را ترمیم کند.
کلینیک کاشت مو در مشهد شاهد طب زمانی که سر شما داراحی نواحی خالی از مو باشد با بهترین کیفیت و بهترین قیمت کاشت مو در مشهد اقدام به انجام پیوند مو خواهد کرد در غیر این صورت ریزش مو و در برخی موارد رویش مجدد موها با این ماسک های تقویتی قابل جبران خواهد بود.

ماسک روغن نارگیل و دارچین

برای افزایش رشد مو کمی روغن نارگیل و کمی دارچین آماده کنید.
این مواد را ترکیب کنید و به کف سر و ریشه موهای خود ماساژ دهید. و سپس با کلاه رنگ بپوشانید. اجازه دهید که این ماسک 30 تا 45 دقیقه روی موهایتان بماند و بعد آن را آب بکشید و سپس با شامپو و نرم کننده سر خود را بشویید .
دارچین خاصیت ضد میکروبی دارد و همچنین در از بین بردن موخره ها ، شوره سر و تقویت فولیکول های مو کاملا موثر است، همانطور که قبلا ذکر کردیم روغن نارگیل موجب افزایش رطوبت در موها می شود.

ساختن ماسک طبیعی برای مو با تخم مرغ و لیمو

این ماسک چربی موهای شما را متعادل می کند فقط الازم است 1 تخم مرغ را با یک لیمو ترکیب کنید. در این ماسک باید فقط از سفیده تخم مرغ استفاده کنید. سفیده را جردا کنید و با نصف آب یک لیمو سنگی ترکیب کنید. و تمام ریشه و ساقه موهای مرطوبتان را ماساژ دهید و سر خود را با کلاه حمام بپوشانید و سپس بعد از 30 الی 45 دقیقه سر خود را با شامپو و نرم کننده بشویید . این ماسک به خوبی چربی های سر شما را به خود جذب می کند و همچنین حاوی ویتامین C است که موجب درخشندگی و تقویت موها می شود. همچنین ویتامین C می تواند موجب تمیزتر شدن موها شود.
ماسک زیتون و شکر قهوه ای برای موهایی که خشک هستند.
2 قاشق چای خوری شکر قهوه ای و 1 قاشق چای خوری روغن زیتون را ترکیب کنید و پس از ماساژ دادن موها با این ترکیب 10 ال 15 دقیقه صبر کنید تا خوب به خورد موها برود و بتواند به موها نرمی و لطافت ببخشد.
با ساختن ماسک طبیعی برای مو می توانید مواد مغذی مورد نیاز را به موهای خود برسانید. اگر از موهای خود به خوبی مراقبت کنیم هیچ وقت دچار ریزش نمی شوند.
اما اگر ریزش مو را تجربه کرده اید و اکنون با فضاهای خالی روی سر خود مواجه هستید کلینیک کاشت مو شاهد طب مشکل شما را برطرف خواهد کرد.