کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
روغن های مناسب برای مو

روغن های مناسب برای مو

تاریخ انتشار : 2021/01/07

روغن های مناسب برای مو به صورت طبیعی بسیار زیاد هستند. می توانید روغن های خالص و طبیعی تهیه کنید و داخل شامپویتان بریزید و یا پیش از استحمام استفاده کنید و از تاثیرات ان بهره بگیرید. اگر دچار ریزش مو شده اید و یا می دانید مستعد ریزش مو هستید بهتر است از همکنون شروع کنید و با روغن های خالص و طبیعی از دچار شدن به این عارضه پیشگیری کنید.
اگر دچار ریزش مو هستید با آزمایش خون میزان آهن و کارکرد تیروئید شما را چک کند، چون کم کار بودن تیروئید می‌تواند باعث نازک شدن و ریزش مو شود. اگر چنین مشکلاتی نداشتید درمان با روغن های طبیعی را شروع کنید.

روغن های مناسب مو

روغن های مناسب مو

روغن های مناسب برای مو

اگر تنظیم مواد مغذی در موهای شما به هم خورده باشد و یا در آب و هوایی بسیار خشک و آلوده زندگی می کنید با مصرف روغن های مناسب مو می توانید بسیاری از مشکلات مو را رفع کنید. روغن کرچک، روغن بادام، روغن اسطخدوس، روغن نارگیل از جمله روغن های مناسب برای مو هستند.

روغن کرچک از روغن های مناسب برای مو

روغن کرچک موجب می شود شکنندگی موهای شما رفع شود و از ریزش مو جلوگیری می کند. این روغن موها را تغذیه می کند. علاوه بر اینها این روغن می‌‌تواند با تامین چربی پوست کف سر در حالت گرفتن موها هم تاثیر داشته‌ باشد.
روغن کرچک اثرات ضد قارچی و آنتی‌باکتریالی دارد که می تواند پوست و کف سر را از آلودگی ها حفظ کند.
علاوه بر این با حفظ رطوبت در خود موها را تر و تازه می کند.

روغن بادام

این روغن از رایج ترین روغن هایی است که از گذشته تا کنون برای مو استفاده می شده است. از قدیم آقایان موهای خود را با روغن بادام حالت می دادند که هم موجب لطافت می شود و هم تقویت کننده خوبی است. این روغن در عطاری ها به راحتی در دسترس است. اگر دوست ندارید در طول روز موهای شما چرب باشد می توانید چند قطه از ان را به شامپویتان اضافه کنید تا از خواص آن بهره مند شوید.
اما اگر موهای شما دچار ریزش شده است تنها راه حل برای شما کاشت مو در مشهد است که در کلینیک کاشت مو در مشهد (شاهد طب) اجرا می گردد.

روغن اسطخدوس

اسطخدوس یک روغن خوش عطر و مغذی است که در بسیاری از لوازم آرایش کاربرد دارد. برای بهره مندی از روغن استخدوس آن را با چند قطره روغن زیتون و یا روغن مورد استفاده کنید. اجازه بدهید 5 ساعت روی سرتان و کف سرتان باقی بماند. انجام این کار در هفته یکبار کافیست.

روغن نارگیل

روغن نارگیل رایحه ای عالی دارد و از قسمت گوشتی نارگیل تهیه می شود. در لوازم آرایش از این روغن بسیار زیاد استفاده می شود.
این روغن کمبود پروتئین‌های مو را جبران می‌کند وتارهای مو را مقاوم تر می سازد. علاوه بر اینها با افزایش رطوبت و آب‌رسانی موها مانع موخوره شدن و آسیب‌دیدگی و شکنندگی آنها می‌شود.
بهتر است این روغن را پس از استحمام به نوک موها ماساژ دهید.