کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
روش ترمیم مو HRT

روش ترمیم مو HRT

تاریخ انتشار : 2020/12/07

روش ترمیم مو HRT یک روش کاشت مو نیست بلکه فقط یک روش ترمیم مو است. طی این روش کاشت مو به صورت طبیعی انجام نمی شود. در واقع طبق این روش موهایی که از جنس یک نوع پلیمر به صورت مصنوعی ساخته شده اند در پوست سر فرد کاشته می شود. این روش دارای مزایا و معایبی است. عده ای بانک موی چندان قوی ندارند و برای کاشت مو نیازمند دریافت تارهای موی خارجی هستند. پزشک این تار موها را مطابق رنگ و حالت واقعی موی فرد انتخاب می کند اما نتیجه نهایی به اندازه کاشت مو با انتقال از بانک پشت سر فرد، طبیعی نخواهد شد.
برخی افراد بالاجبار باید این روش را انتخاب کنند. که البته بین تمام راه های باقی مانده برای افراد با بانک موی ضعیف، بهترین راه است.
در این مقاله درباره روش ترمیم مو HRT، مزایا، معایب و هزینه و… صحبت خواهیم کرد.

ترمیم مو به روش HRT

ترمیم مو به روش HRT

روش ترمیم مو HRT

برای انجام این عمل، یک شبکه نازک و نامرئی که کاملا مطابق جنس و رنگ مو بیمار شبیه سازی شده است و به پوست سر فرد پیوند می شود. این توع ترمیم مو خط فرق و خط رویشی طبیعی ایجاد می کند.
برای کاشت مو در مشهد می توانید به کلینیک کاشت مو در مشهد مراجعه کنید. اگر پزشک تشخیص دهد بانک موی شما برای انجام کاشت مو چندان مناسب نیست و همچنین امکان دریافت گرافت مو از بدن وجد نداشته باشد، این روش را به شما پیشنهاد خواهد داد.
در واقع کاشت مو یک فرآیند کاملا پزشکی است و نمی توان آن را با HRT به طور دقیق مقایسه کرد.
روش HRT شبیه قراردادن یک کلاه گیس روی سر است با این تفاوت که روش اتصال مو به سر متفاوت است.

مزایای روش HRT

از مزایای ترمیم مو به روش HRT می توان به این نکته اشاره کرد که نسبت به روشهایی همچون کلاه گیس و اکستنشن، روش پایدار تر، اصولی تر و طبیعی تر است.
از آنجا که تارهای مو شبیه رنگ و جنس موهای طبیعی فرد ساخته می شود، موجب می شود افرادی که تمام موی خود را از دست داده اند، از بازگشت دوباره موها نا امید نباشند و همچنان مویی شبیه موهای طبیعی خود را روی سر داشته باشند که به راحتی توسط سشوار و بابلیس و… آرایش می شود.
این روش هیچ دوره نقاهتی نداشته و فرد به راحتی می تواند به فعالیت های روزانه خود بپردازد.

معایب کاشت مو به روش HRT

در این روش سعی می شود موها مشابه موی طبیعی فرد باشد اما میدانیم که هیچ وقت یک موی مصنوعی در طبیعی ترین حالت خود نمی تواند به اندازه موی طبیعی خود فرد زیبا جلوه کند.
این روش می تواند باعث ایجاد عفونت و قارچ در محل اتصال موها به سر گردد. همچنین باید برای ترمیم آن به صورت مدام به پزشک مراجعه کنید. معمولا فاصله زمانی این دوره های ترمیم کوتاه است.
هزینه کاشت مو در مشهد نسبت به این روش بسیار پایین تر است زیرا پس از کاشت مو ، نتایج دائمی کاشت مو را مشاهد می کنید. هربار که برای ترمیم موها به روش HRT به پزشک مراجعه می کنید باید هزینه ای بپردازید در حالی که قیمت کاشت مو در مشهد طبق تعرفه مشخص می شود و تنها یکبار برای همیشه پرداخت می شود.