کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
رنگ کردن موهایی که به تازگی کاشته اید

رنگ کردن موهایی که به تازگی کاشته اید

تاریخ انتشار : 2020/11/15

رنگ کردن موهایی که به تازگی کاشته اید : مو بقدری در زیبایی و دلنشین شدن چهره موثر است که اکثر افراد زمانی که دچار ریزش مو می شوند دچار اندوه و افسردگی شده و تاحدی اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. کاشت مو در مشهد از خدماتی است که کلینیک زیبایی شاهد طب برای بازگرداندن موهای زیبا به چهره ی هموطنان ارائه می دهد. بسیاری از مراجعین زمانی که در مراحل تصمیم گیری برای کاشت مو هستند دچار شک و شبهه و سوالات بسیاری می شوند و چنانچه پاسخ دقیقی نیابند ممکن است دچار استرس و گمراهی شوند.

کاشت مو در مشهد

کاشت مو در مشهد

در واقع مراجعی که دچار طاسی و ریزش مو شده است پیش از انجام کاشت مو چهره خود را پس از انجام عمل به صورت مداوم تصور می کند

رنگ کردن موهایی که به تازگی کاشته اید

این امر موجب می شود استرس در او به وجود می آید که اگر نتیجه کاشت مو برای او مشابه آنچه تصور میکرده نشود چه کند؟
ما همکنون یکی از پرتکرار ترین سوالات در این زمینه را موشکافی خواهیم کرد.

یکی از سوالات مراجعین کاشت مو در مشهد بویژه خانم ها این است که آیا می توان موهای کاشته شده را رنگ زد؟

در ادامه با ما باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

رنگ کردن موها پس از کاشت مو

پیش از این که پاسخ این سوال را بدهیم بیایید فرآیند کاشت موها را بررسی کنیم.فرآیند کاشت مو شامل دو مرحله کلی است: یک) بیرون آوردن فولیکول های مو از قسمت اهدا کننده و دو) پیوند زدن در نواحی که دچار ریزش مو شده اند.
این فولیکول های جدید درست دارای ویژگی های سایر موهای سر شما هستند با این تفاوت که محل رشد آن ها جا به جا شده است.
اما فولیکول های جا به جا شده نیاز به استراحت و مراقبت دارند تا در محل جدید بطور کامل مستقر شده و حفظ شوند.
در حین انجام دادن مرحله کاشت شکاف های ریزی روی پوست سر ایجاد می گردد.

توصیه پزشک معمولا این است که تا 4 الی 5 روز پس از این جراحی از برخورد مستقیم قطرات آب به محل کاشت جلوگیر شود. (یعنی محل به صورت مستقیم زیر دوش قرار نگیرد) برای شست و شوی محل می توان از یک لیوان آب کمک گرفت و به آرامی محل را شست و شو داد به گونه ای که نوک انگشتان بسیار آرام محل را لمس کنند.
پس از یک هفته می توانید از شامپو های مخصوص و اسپری مو استفاده کنید.
هدف از ذکر این موارد این بود که بدانیم گرچه می توان با موهای کاشته همان رفتاری را داشت که با سایر موهای سر داشته ایم اما در روزهای اولیه که هنوز موها ضعیف هستند و امکان از بین رفتن آن ها بالاست می بایست از رفتارهای تهاجمی پرهیز کنیم.
کاشت مو در مشهد جراحی بسیار رایجی است که موجب شده است پزشکان در زمینه انجام این جراحی تخصص کافی را بدست آورند و با مهارت جراحی حرفه ای برای مراجعین خود انجام دهند به گونه ای که همان ویژگی موهای طبیعی حفظ گردد.

آیا می شود موهای کاشته شده را رنگ کنیم؟

با توجه به مطالب ذکر شده در پاراگراف قبل، پاسخ سوال آیا می شود موهای کاشته شده را رنگ زد بله است!

اما با رعایت نکات دستوری پزشک. معمولا پزشک توصیه می کند پس از افتادن تمامی دلمه ها می توانید سشوار کشیدن، فر کردن و رنگ کردن را انجام دهید. این مدت زمان حدود سه هفته تا یک ماه طول می کشد.
گرچه پیشنهاد می شود برای ایجاد تغییر و آرایش خاص موها عجله نکنید.

مواد رنگ مو به شدت شیمیایی هستند. به ویژه اگر از دکلره در رنگ کردن موها استفاده شود.

این مواد به گونه ای هستند که موی طبیعی و اصلی سر شما را دچار ریزش می کنند. حال خودتان نتیجه را برای موهایی که به تازگی کاشته شده اند و ضعیف هستند تحلیل کنید.

مواردی که موجب استحکام موها پس از کاشت می شود.

مواردی که در استحکام فولیکول های تازه کاشته شده موثر هستند مساحت کاشته شده، جنس پوست و مو، روش کاشت بکار گرفته شده، میزان رعایت نکات پس از جراحی و… می باشند.
پس از کاشت مو در مشهد در کلینیک شاهد طب، معمولا پزشک با بررسی این موارد و با توجه به میزان رشد موهای شما اجازه رنگ کردن را در زمان مناسب به شما خواهد داد.
کلینیک شاهد طب با بهره گیری از تبحر اطبا در حوزه کاشت مو در مشهد پیشرو بوده و بهترین مشاوره را به مراجعین خود اراه می دهد.

شما میتوانید بابت دریافت مشاوره کاشت مو در مشهد با ما تماس بگیرید.