کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
راه های درمان کچلی

راه های درمان کچلی

تاریخ انتشار : 2021/01/19

راه های درمان کچلی شامل راه های درمان خانگی، و راه های درمانی با داروی شمیایی و یا کاشت مو در مشهد است. معمولا برای استفاده از محصولات گیاهی و دارویی تحت عنوان درمان کچلی تبلیغات زیادی می شود و بسیاری از تولید کنندگان قول می دهند که در عرض 6 ماه دوباره موهای شما را بازگردانند. اما شما باید آگاه باشید که موی شما در اثر چه مشکلی ریخته است. گاهی موها به دلیل قرار گرفتن در شرایطی خاص دچار ریزش می شود و تا زمانی که مشکل بنیادی بدن شما رفع نشود حتی کاشت مو نمی تواند موجب برطرف شدن مشکل شود. در ادامه راه های درمان کچلی از پایه را برای شما شرح خواهیم داد.

راه های درمان کچلی

راه های درمان کچلی

راه های درمان کچلی

ما با دو نوع کچلی مواجه هستیم. نوع اول کچلی در اثر بیماری و یا شیمی درمانی و یا عفونت قارچی پوست سر به وجود می آید. نوع دوم کچلی در اثر اختلال هورمونی و یا ژنتیک است. کچلی زمانی با دارو درمان می شود که فولیکول می از بین نرفته باشد و با یک تحریک دارویی دوباره شروع به رشد کند. اما نوع دوم کچلی شامل از بین رفتن کامل فولیکول می باشد و به هیچ وجه قابل بازگشت نیست به همین دلیل به این افراد پیشنهاد می شود کاشت مو در مشهد انجام دهند که در کلینیک کاشت مو در مشهد (شاهد طب) با پیشرفته ترین تجهیزات قابل اجراست.

درمان های گیاهی برای رویش مجدد مو

اگر ریزش مو به دلیل کاهش گردش خون در سر باشد می توان با استفاده از خواص دارویی برخی گیاهان آن را جبران کرد. بهترین گیاه رزماری است. این گیاه را می توانید با جوشاندن و دریافت عصاره آن به پوست سر خود برنید. همچنین سرم های حاوی رزماری برای اسپری کردن به سر در بازار موجود هستند.
گیاه مورد نیز خواص فوق العاده ای برا رویش مو دارد و بسیار از شرکت های تولید کننده داروهای گیاهی بهترین اسپری های حاوی عصاره گیاه مورد را عرضه می کنند.
بابونه و آویشن نیز می توانند موجب درمان بیماری های قارچی سر شود و با رفع علت اصلی ریزش و عدم رویش مو موجب رشد مجدد موها و درمان کچلی شود.
در صورتی که فولیکول موی شما وجود داشته باشد و از نظر ژنتیکی و هورمونی مشکلی نداشته باشید، تونیک های گیاهی موجود در بازار و داروخانه ها می تواند برای موهای شما موثر باشد.
همچنین با مخلوط کردن آرد نخود و تخم مرغ یک ترکیب بی نظیر برای ضماد کردن بر محل کچلی می سازید. این مخلوط را باید روی شیردان سر بگذارید تا علاوه بر درمان کچلی موجب رفع سر درد و بیماری میگرن شود.
حنا از گذشته های دور به عنوان رنگ دهنده به موها و درمان کننده انواع بیماری های مو به کار می رفت. حتی اگر نواحی مختلف سر شما بی مو شده است از قرار دادن حنا روی آن غافل نشوید.
برای این که بتوانید بهترین درمان گیاهی را انتخاب کنید ابتدا باید به پزشک مراجعه کنید تا مشکل شما ریشه یابی شود.

درمان با داروهای شیمیایی

در مقالات گذشته درباره داروهای پیشگیری از ریزش مو صحبت کردیم. زمانی که دچار ریزش مو شده اید راحت تر می توانید از آن پیشگیری کنید. اما اگر این کار را انجام نداده اید و همکنون سری طاس دارید می توانید از داروهای رویش مجدد مو استفاده کنید.
پزشک با تشخیص مشکل ریزش موی شما داروهایی به صورت خوراکی و تزریقی تجویز می کند که فولیکول مو دوباره فعال شود.

کاشت مو در مشهد از راه های درمان کچلی

راه درمان کچلی معمولا به کاشت مو ختم می شود. وقتی که کچل شدید یعنی کار از کار گذشته است. معمولا افرادی که دچار اختلال هورمونی هستند و یا به طور ژنتیکی دچار طاسی می شوند راهی جز کاشت مو در مشهد ندارند. در کلینیک شاه طب کاشت مو با روش FIT بدون هیچ گونه درد و خونریزی برای افراد انجام می شود. البته اجرا شده این روش منوط بر این است که فرد بانک موی مناسبی داشته باشد . بتوان فولیکول های مو را از قسمت بانک مو به محل کچلی انتقال داد.
اگر بانک مو حجم مناسبی نداشته باشد از موهای بدن گرافت مو دریافت می شود و در محل طاسی کاشته می شود.
این نوع کاشت نمی تواند به خوبی روش FIT باشد اما می تواند تا حد بسیار خوبی ناحیه طاس را بپوشاند.