کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800

تاریخ انتشار : 2021/01/16

داروهای جلوگیری از ریزش مو اگر با روش صحیح مصرف شوند می توانند پیش از وقوع مشکلات مو بسیاری از آن ها را رفع کنند. ریزش مو در مورد بسیاری از افراد یک بیماری نیست و به خودی خو اتفاق می افتد. این افراد معمولا در حدی طاس نمی شوند که نیاز به کاشت مو در مشهد داشته باشند اما به دلیل کم حجم شدن مو ها برای کاشت مو به ما مراجعه می کنند.
اگر پزشک تشخیص دهد نوع ریزش موی فرد ناشی از بیماری نیست و می توان با مصرف دارو حجم موهای فرد را افزایش داد، برای او دارو هایی از جمله داروهای پیشگیری از ریزش مو تجویز می کند. اگر ریزش مو در شما آغاز شده است همراه ما باشید تا روش های مقابله با ان را شرح دهیم.

داروهای پیشگیری از ریزش مو

داروهای پیشگیری از ریزش مو

داروهای جلوگیری از ریزش مو

همانطور که ذکر کردیم اغلب افراد زمانی که احساس می کنند موی سرشان درحال کم شدن است بلافاصله ابه کلینیک کاشت مو در مشهد مراجعه می کنند. از آنجا که پزشکان حاضر در شاهد طب کاملا حرفه ای هستند چنانچه تشخیص دهند موی سر افرا با مصرف دارو قابل بازگشت است، عمل کاشت مو را انجام نمی دهند. زیرا هزینه کاشت مو در مشهد برای افراد بسیار بیشتر از دارو در مانی است.لذا پزشکان داروهای پیشگیری از ریزش مو را برای فرد پیشنهاد می کنند.
داروها دو نوع گیاهی و شیمیایی دارند. برخی از انان سلامت تارهای مو را تضمین می کنند و برخی از آنان با تنظیم چربی و پاکسازی پوست می توانند ریشه مو را تقویت کنند.
برای ریزش مو علل مختلفی وجود دارد. ریزش موی ارثی، ریزش موی آندروژنیک، ریزش مو در اثر کمبود مواد مغذی و ریزش مو در اثر آلودگی هوا و… می تواند از علل به وجود امدن تاسی باشند. مصرف هر یک از داروهای پیشگیری از ریزش مو برای یکی از این موارد مفید هستند.

داروهای ضد آندروژن

آندروژن هورمون هایی جنسیتی هستند که موجب ریزش مو در اثر اختلال هورمون ها می شوند. هورمون ها زمانی که از حد تعادل خارج می شوند می توانند به فولیکول مو آسیب بزنند. چنانچه پزشک چنین مشکلی را تشخیص دهد برای شما داروهای ضد آندروژن تجویز می کند. مصرف این داروها می تواند به طور کامل مشکل شما را برطرف سازد.

ماینوکسیدیل

در گذشته در مقاله ای درباره داروی مایندوکسیدیل چیست صحبت کردیم. تا زمانی که فولیکول مو روی سر موجود باشد ماینوکسیدیل می تواند موجب رویش مجدد موها شود. این دارو باید طبق دستور پزشک به طور دقیق مصرف شود تا اثربخش باشد.

فیناستراید

این دارو خوراکیست و برای درمان آلوپسی آندروژنیک که موجب طاسی سر می شود، مناسب است. این دارو علاوه بر متوقف ساختن ریزش مو، موجب افزایش رشد مو نیز می شود. برای نتیجه گرفتن از ان دارو باید آن را مدتی طولانی مصرف کرد.

کتوکونازول یکی از داروهای جلوگیری از ریزش مو

این دارو به شکل شامپو در بازار موجود است. پزشک این دارو را برای کاهش التهاب فولیکول مو های مو تجویز می کند که در نهایت می تواند موجب کاهش ریزش مو شود.