کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
خواص ویتامین E برای مو

خواص ویتامین E برای مو

تاریخ انتشار : 2021/04/29

خواص ویتامین E برای مو بر هیچکس پوشیده نیست. بسیاری از افراد هر روز از این ویتامین برای درخشان کردن موها به عنوان یک روغن استفاده می کنند. البته مو زمانی که از ویتامین ای موجود در خون تغذیه کند طراوت بیشتری خواهد داشت.

روغن ویتامین E در کاهش سرعت فرآیند پیری بسیار موثر است، چه برای پوست و چه برای موهای شما. به همین دلیل از خواص ویتامین ای برای مو می توان به جلوگیری از سفیدی اشاره کرد. همچنین گاهی کاهش ویتامین E موجب ریزش شدید و در نهایت طاسی می شود. البته اگر فکر می کنید این مشکل هیچ راه جبرانی ندارد سخت در اشتباهید. می توانید برای اطلاع از هزینه کاشت مو در مشهد با مشاوران ما در شاهد طب تماس برقرار کنید و نهایی ترین و قطعی ترین راه حل طاسی را تجربه کنید.

در ادامه این مقاله درباره خواص ویتامین E برای مو صحبت می کنیم. این خواص هم قبل از کاشت و هم پس از کاشت برای شما مفید خواهند بود.

خواص ویتامین ای برای مو

خواص ویتامین ای برای مو

ویتامین E درخشان کننده موها

در کنار مصرف ویتامین E برای مو، موی خود را با روغن حاوی ویتامین E به صورت منظم ماساژ دهید. همچنین می توانید آن را با شامپو نرم کننده خود مخلوط کرده و استفاده نمایید تا موهایی سالم تر و شفاف تر از قبل داشته باشید.

 

ویتامین E برای بهبود مو خوره

با مصرف ویتامین E برای مو، مو خوره به پایان می رسد و آسیب های ناشی از استفاده اتو مو، پیچاندن مو و رنگ کردن مو که موجب خشک شدن مو می شود، با کمک ویتامین E در خانه درمان می شوند.

 

منابع ویتامین E کدامند؟

ویتامین E به طور طبیعی در ۸ فرم شیمیایی وجود دارد که در بین آن‌ها «آلفا-توکوفرول» تنها فرمی است که می ‌تواند نیازهای انسان را برآورده کند. مهم‌ ترین مواد غذایی حاوی این نوع از ویتامین E را می‌ توانید در ادامه بخوانید.

دانه آفتابگردان

روغن زیتون

بادام

فندق

بادام زمینی

انبه

آووکادو

بروکلی

اسفناج

کیوی

گوجه فرنگی

همچنین می ‌توان ویتامین E را به صورت مکمل‌ های دارویی خوراکی مثل کپسول ویتامین ای ۴۰۰، قرص ویتامین ای و قطره‌ های خوراکی مصرف نمود.

 

بهترین راهکار برای تقویت مو چیست؟

علاوه بر مصرف ویتامین E برای مو به شکل خوراکی، در حال حاضر بهترین راهکار برای تقویت موها و همچنین جلوگیری از ریزش موها استفاده از مزوتراپی و ویتامین درمانی می باشد که به شکل انحصاری در مرکز تخصصی موی شاهد طب که کلینیک کاشت مو در مشهد است، انجام می گردد.