کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
جدیدترین روش کاشت مو در ایران

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

تاریخ انتشار : 2021/03/02

جدیدترین روش کاشت مو در ایران کدام روش است؟ حدود 70 سال پیش، زمانی که اولین روش کاشت مو در جهان معرفی گردید، شاید کمتر کسی پیش بینی می کرد که روزی کاشت مو به یک روش قطعی درمان مشکلات طاسی و کم پشتی موهای سر مبدل گردد.

عمل جراحی کاشت مو یکی از سخت ترین عمل های جراحی است، زیرا خون ریزی های بسیار زیادی را به همراه دارد و اگر شما از جدیدترین روش کاشت مو استفاده نکنید، قطعا به نتیجه مورد نظر خود نمی رسید و جبران آن کارساده ای نخواهد بود، زیرا شما فقط یک بانک مو دارید که اگر هم بانک مو شما ضعیف و یا متوسط باشد و از طرفی هم کلینیک مورد نظر شما، عمل جراحی شما را به درستی انجام نداده باشد و مو های کاشته شده به صورت مجدد از بین برود، مطمئن باشید که علاوه بر از دست رفتن پول شما، بانک مو شما هم از دست رفته است و هیچ راه بازگشتی وجود ندارد. برای اطلاع از قیمت کاشت مو در مشهد و جدیدترین روش مورد استفاده با شاهد طب تماس خاصل فرمایید.

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

البته در کشور عزیزمان ایران، کاشت مو توسط متخصصین برجسته برای متقاضیان انجام می شود و به طور قطع امروزه ایران یکی از قطب های کاشت مو در جهان به حساب می آید.

در این مقاله تلاش کرده ‌ایم که آخرین دستاورد ها در کاشت مو و جدیدترین روش‌ های کاشت مو در ایران را مورد بررسی قرار دهیم.

 

روش‌ های کاشت مو

روش ‌های کاشت مو را می ‌توان در دو گروه کلی طبقه ‌بندی کرد:

روش جراحی: تکنیک FUT یا کاشت موی نواری

روش بدون جراحی: شامل تکنیک‌ انتقال واحد ‌های فولیکولی یا FUE که در ایران با نام FIT شناخته می ‌شود و سایر روش ‌های بر پایه‌ آن مانند SUT و MicroFIT

در بین روش ‌های کاشت مو، روش FUT با سابقه‌ ترین و روش MicroFIT جدیدترین روش در ایران است.

 

علل پیدایش تکنیک های نوین کاشت مو

سوال اساسی اینجاست که علت اصلی پیدایش این تکنیک ها در طول زمان چه بوده است؟

به طور خلاصه:

در تکنیک های جدیدتر همواره سعی می شود تا محدودیت های تکنیک های پیشین خود را تا حدودی بر طرف کرده و کمترین تهاجم نسبت به روش های قبل وجود داشته باشد، به طوری که در روش های جدیدتر امروزی، آثاری از خونریزی و بخیه وجود ندارد. بدین ترتیب محل برداشت مو از ناحیه بانک مو، پس از بهبودی کامل غیر قابل تشخیص باقی خواهد ماند. همچنین ابزار های پیشرفته ای که در جدیدترین روش های کاشت مو به کار می روند، باعث بالاتر رفتن دقت و سرعت انجام پروسه کاشت مو می شوند و می توانند نتایج بهتری را ایجاد کنند.

 

جدیدترین روش کاشت مو (میکرو MFIT (FIT

تا چندی پیش روش کاشت مو SUT جدیدترین روش محسوب می شد اما اخیرا جدیدترین روش کاشت مو  MFIT یا همانMICRO FIT  است،MICRO FIT  در اصل تلفیق کنترل شده و استانداردی از چند روش کاشت مو است.

تفاوت میکرو اف آی تی با سایر روش‌های کاشت مو استفاده از ابزار های بسیار دقیق ‌تر و ظریف‌ تر برای برداشت مو ها است. به طور کلی در بین روش‌ های زیر مجموعه روش FIT ، می‌ توان از  Micro FIT به عنوان بهترین روش کاشت مو نام برد.

 

مراحل MICRO FIT در جدیدترین روش کاشت مو

ابزارهای استفاده شده در روش Micro FIT بسیار پیشرفته هستند. در این تکنیک با کمک دستگاه ایمپلنتر مینیاتوری، سوراخ‌ هایی با قطر مختلف از 0.6 تا 0.9 میلی‌ متر بر روی پوست ناحیه بانک مو ایجاد و سپس از تکنیک دو مرحله ‌ای تیز و کند برای برداشت گرافت‌ها استفاده می ‌شود. به این صورت که ابتدا از یک ابزار نوک تیز با اندازه‌ کمتر از ۱ میلی ‌متر برای سوراخ کردن پوست و سپس از یک ابزار کند تر برای استخراج فولیکول استفاده می‌ گردد. این تکنیک باعث به حداقل رسیدن آسیب فولیکول ‌ها و پرتی گرافت‌ ها شده و فولیکول همراه با تمام بخش ‌ها مانند غدد چربی و پاپیلا استخراج می‌ شود.

 

 

مزایا و معایب روش Micro FIT

استفاده از ابزار دقیق ‌تر باعث بهبود کیفیت گرافت‌ ها و زیباتر شدن نتایج کاشت مو می‌ شود.

امکان کاشت مو بدون تراشیدن سر وجود دارد.

هزینه بالاتر نسبت به سایر روش‌ های کاشت مو

نیاز به بانک موی قوی با امکان برداشت ظریف فولیکول‌های مو

 

سخن آخر:

همگام با پیشرفت علم پزشکی در جهان، به لطف زبده ترین و با سابقه ترین متخصصین کاشت مو، جدیدتری روش کاشت مو در ایران عزیزمان ایران نیز به طور کاملا تخصصی در کلینیک تخصصی کاشت مو شاهد طب به متقاضیان گرامی ارائه می شود.