کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
جای خالی را پر کنید! بررسی نکات و روش های کاشت مو

جای خالی را پر کنید! بررسی نکات و روش های کاشت مو

تاریخ انتشار : 2020/11/20

روش های کاشت مو: در جهان امروز همه ما در دنیایی زندگی می کنیم که پر از رقابت تنگاتنگ و سرعت است و به صورت مداوم در حال مسابقه دادن با ساعت هستیم. چیزی که در این میان متوجه آن نیستیم میزان استرس ایجاد شده و پیامدهای آن بر سلامتی ماست. استرس تقریبا بر همه جنبه های روح، روان و جسم تاثیر می گذارد که نتیجه تاثیر گذاری آن بر ظاهر ما و خصوصا بر موهای ما بسیار مشهود است.

روش های کاشت مو

روش های کاشت مو

ریزش مو در زنان و مردان جوان درصورتی که مراقبتی انجام ندهند، به تدریج افزایش می یابد و موجب طاسی می شود.
طاسی بیشتر به دلیل عوامل ژنتیکی همراه با زندگی پرتنش در مردان ارتباط ایجاد می شود که در و در سنین 20 تا 30 سال بسیار سریع پیشرفت می کند. اگر چنین اتفاقی رخ دهد کاشت مو تنها راه حل است.

روش های کاشت مو:

در فرآیند کاشت مو از فولیکول طبیعی موی خود شما استفاده می شود. به همین دلیل است که امروزه نتیجه روش های کاشت مو بسیار طبیعی به نظر می رسد. پس از انجام این جراحی و طی کردن دوران نقاهت مو های کاشته شده بدون هیچ نیاز خاصی رشد خواهند کرد. یعنی پس از مدتی شما می توانید با این موها به صورت عادی رفتار کنید و نیاز به مراقبت و یا نگهداری خاصی ندارند.

روش کاشت مو نواری یا FUT

روش های کاشت مو متنوع هستند.رایج ترین روش کاشت مو FUT یا روش نواری است.  کلینیک کاشت مو در مشهد به نام شاهد طب این روش را توسط بهترین متخصصین کاشت مو اجرا می کند.

FUT به دلیل مقرون به صرفه بودن طرفداران بسیاری دارد. طی این انجام جراحی کاشت مو به این روش از یک قسمت سر که دارای فولیکول های مو است یک نوار نازک جدا می شود تا فولیکول های موجو در این نوار خارج شوند و در محل مورد نظر کاشته شوند.

از معایب این روش می توان به ایجاد اسکار و جای زخم اشاره کرد. معمولا پزشکان ماهر جای این زخم را به گونه ای بخیه می زنند که بسیار ظریف باشد و ریز موها ردیف بالاتر استتار گردد.

روش پیوند مو FIT

روش FIT نیز بسیار محبوب است زیرا با ایجاد کمترین جراحت و خونریزی انجام می شود. در این نوع از پیوند مو فولیکول مو به صورت تک به تک از نواحی مختلف سر خارج می شود. سپس در محلی که دچار طاسی شده است کاشته می شود. از معایب این روش کند بودن آن و طولانی شدن جلسات جراحی است.

روش کاشت SUT

این روش به نوعی تکامل یافته روش FIT است. اما تفاوت در این است که در روش SUT به جای استفاده از هولدرهای دستی از دستگاهی برای خارج کردن مو استفاده می شود. این دستگاه موجب می شود کمترین آسیب به گرافت های مو وارد گردد و تقریبا بافت هیچ گرافتی از بین نرود. پس از برداشت مو در محل خود کاشته می شود. به علت دقت بالایی که این دستگاه دارد میزان جراحت بسیارکمتر است و سرعت انجام کاشت بسیار بالاتر

نکاتی در حوزه کاشت مو

  • کاشت مو موجب متراکم تر شدن موهای شما نمی شود بلکه تراکم موی باقی مانده روی سر شما را در تمام سطح سر پخش می کند تا قسمت های خالی با مو پوشیده شوند.
  •  نتایج کاشت مو با توجه به نوع مو ، میزان طاسی و میزان مو موجود در ناحیه اهدا کننده و سایر متغیرها متفاوت خواهد بود. معمولا پزشک پس از انجام عمل کاشت مو داروهایی تجویز می کند که موها کاشته شده قوی تر و ضخیم تر رشد کنند و جلوه بیشتری داشته باشند.
  •  کاشت مو یک جراحی سرپایی است. و به بیمارستان و بیهوشی نیاز ندارد.کلینیک کاشت مو در مشهد ، شاهد طب ، با ارائه بهترین خدمات به مراجعین فضایی استریل و آرامش بخش را برای اجرای صحیح کاشت مو ایجاد کرده است.
  • در بعضی موارد ، طبق صلاحدید پزشک ، می توان پیوند مو را از بدن انجام داد. یعنی برای پیوند مو می توان از فولیکول موجود در مناطق مختلفی بدن مانند ریش ، پاها ، قفسه سینه و دست ها برداشته و روی پوست سر کاشت. این روش چندان رایج نیست زیرا جنس موهای بدن نازک تر از موی سر است و جهت رویش مو تفاوت دارد. اما گاهی که چاره ای جز انتقال مو از بدن وجود ندارد این روش اجرا می گردد.
  •  هزینه کاشت مو معمولاً با توجه به تعداد پیوند موی کاشته شده محاسبه می شود.
    در شاهد طب، مراجعین تحت غربالگری کامل و تجزیه و تحلیل کامل الگوی ریزش مو و نوع آسیب مو قرار می گیرند. تمام درمان ها در کلینیک کاشت مو شاهد طب توسط متخصصین با تجربه و ماهر انجام می شود.