کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
تقویم رشد مو پس از کاشت

تقویم رشد مو پس از کاشت

تاریخ انتشار : 2021/04/14

با توجه به سوالات مراجعین در رابطه با نحوه رشد موها پس از کاشت تصمیم گرفتیم طی این مقاله تقویم رشد موها پس از کاشت را ارائه دهیم.

برای کاشت مو در کلینیک شاهد طب می توانید با مشاورین ما تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره از هزینه کاشت مو در مشهد اگاه شوید و سپس تصمیم گیری نمایید.

مدت زمان رشد این موها بسیار زیاد است لذا مشاهده نتیجه نهایی این عمل به صبر زیادی نیاز دارد.

تقویم رشد مو پس از کاشت

تقویم رشد مو پس از کاشت

تقویم رشد مو پس از کاشت

هفته اول : این هفته مهمترین زمانی است که به مراقبت های پس از عمل پیوند مو احتیاج دارد . در این هفته معمولاً برای افراد مختلف اتفاقاتی از جمله : ورم و قرمزی ناحیه برداشت مو و … که جای نگرانی ندارند و با گذشت زمان برطرف خواهند شد مشاهده می شود . در این هفته موهای کاشته شده اکثرا دچار ریزش خواهند شد که البته شامل فولیکول‌های مو نمی باشد چون آنها در زیر پوست محکم شده اند و احتمال ریزش آنها کم می باشد. بنابراین آنچه که شما به عنوان ریزش مو در هفته اول بعد از کاشت مو مشاهده می کنید ، فقط ساقه های مو هستند .

هفته دوم : علائم قرمزی و ورم ایجاد شده در هفته اول کم کم کاهش می‌یابد و سرانجام به طور کامل از بین خواهند رفت و آنچه در این هفته حائز اهمیت است این است که مصرف داروهای تجویزی پزشک را با دقت انجام دهید.

هفته سوم : در این هفته احتمالاً شاهد ریزش موی دوباره خود خواهید بود که باز هم شامل فولیکول‌های مو نخواهد بود پس نگران نباشید این ریزش به دلیل شوکه شدن فولیکول‌های مو کاشته شده است در هفته سوم پس از کاشت مو فولیکول ها وارد دوره خواب می شوند .

ماه های دوم تا چهارم پس از انجام عمل کاشت مو : در این زمان رشد موهای کاشته شده آغاز می‌شود و تورم و قرمزی های ایجاد شده دیگر کاملا از بین رفته اند سرعت رشد موها تا ابتدای ماه چهارم همچنان کم است و با شروع این ماه سرعت رشد موها افزایش یافته و شما تغییرات دلخواه را در سر خود مشاهده خواهید کرد .

ماه ۵ تا ۹ پس از کاشت مو : در ماه پنجم تا ششم رشد موهای شما به قدری است که می توانید حتی آنها را کوتاه کنید ، البته این مو ها  هنوز هم نازک و کم پشت هستند . در ماه های هفتم تا نهم ، ضخامت موها نیز به اندازه دلخواهتان رسیده و شما احتمالاً از انجام عمل کاشت موی خود بسیار راضی هستید .

یکسال بعد از کاشت مو : در این زمان موهای کاشته شده به تراکم و اندازه دلخواه رسیده اند و همه مشکلات به وجود آمده در سر به علت کاشت مو از بین رفته اند .

سال دوم بعد از کاشت مو : ضخامت موهای کاشته شده نسبت به سال اول بیشتر شده است و حجم مو ها به نقطه اوج خود رسیده است و شما می توانید نتیجه دلخواه خود را از کاشت مو در این سال مشاهده کنید.

برای گرفتن مشاوره جهت کاشت مو می توانید به کلینیک کاشت مو در مشهد( شاهد طب) مراجعه کنید ، همچنین می توانید در این سایت مقاله ای راجع به علت سفید شدن موها بخوانید .