کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
تراکم کاشت مو

تراکم کاشت مو

تاریخ انتشار : 2020/12/16

تراکم کاشت مو برای مراجعین از دغدغه های اصلی پیش از انجام جراحی بوده و سوالات زیادی در این رابطه می پرسند. اغلب مراجعین انتظار دارند تراکم موی آنان پس از کاشت مانند روز اول باشد! که چنین چیزی امکان پذیر نیست.

برخی از کلینیک های نامعتبر با چنین وعده ای سعی دارند هزینه ای بیشتر از مراجع دریافت کنند.
در این مقاله نظرات پزشکان متخصص کلینیک کاشت مو در مشهد (شاهد طب) را در رابطه با بالاترین تراکم کاشت مو جویا شدیم. نتیجه کاملا منطقی بود. با ما همراه باشید تا نظر متخصصین کاشت مو را در رابطه با میزان تراکم کاشت را برای شما نقل قول کنیم.

تراکم کاشت مو

تراکم کاشت مو

تراکم کاشت مو

پس از کاشت انتظار چه میزان تراکم کاشت مو داشته باشیم؟ اگر متقاضی کاشت مو هستید همین حالا جلوی آینه بروید و به میزان طاسی سر خود نگاهی بیاندازید. سپس به میزان مو های باقی مانده در قسمت بانک مو ( موهای بغل و پشت سر) نگاهی بیاندازید.

تصور کنید چه فولیکول مو می تواند از قسمت بانک مو خارج گردد و قسمت طاسی سر را بپوشاند؟ با این بررسی می توانید دیدی منطقی نسبت به تراکم کاشت مو به دست آورید.
میزان خروج فولیکول از قسمت کاشت باید به گونه ای باشد که موجب ایجاد جای خالی در این منطقه نگردد.

همچنین باید با تعداد گرافت های خارج شده بتوان پوشش خوبی در قسمت طاسی سر ایجاد کرد.
فقط یک پزشک ماهر و باتجربه در حوزه کاشت مو در مشهد می تواند به شیوه ای هنرمندانه می تواند تعداد محدود گرافت های را به گونه ای روی سر پخش کند که پوشش دهی یک دست ایجاد گردد.

بیشترین تعداد گرافت مو که می توان کاشت.

طبق نظر پزشکان بیشترین تعداد گرافت مویی که می توان کاشت، 4500 عدد است که البته با توجه به شرایط هر فرد این میزان تغییر می کند اما در هر صورت بیشتر از مقدار گرافت قابل کاشت نیست.

حتی کاشت این تعداد گرافت مو، نیازمند ترکیب دو روش FIT و FUT است که دریافت نتیجه مثبت از این تکنیک فقط و فقط نیاز به تجربه و مهارت کافی جراح دارد.
هر گرافت شامل 4 یا 5 عدد تار مو است و با کاشت این تعداد گرافت یعنی حدود 14 هزار تار مو به ناحیه طاس سر منتقل شده است.
اگر مراجع درخواست ایجاد تراکم بیش از این را داشته باشد، به او پیشنهاد می گردد پس از یک سال با روش های غیر جراحی برای بالاتر بردن تراکم کاشت مو اقدام کند.

ایجاد تراکم موی طبیعی در ناحیه طاسی

پزشکان گرافت های مو را با فاصله هایی نرمال از یکدیگر قرار می دهند تا پس از رشد و بلند شدن مو، امتداد موها روی هم را بپوشاند و جلوه ای طبیعی ایجاد کند. در این حالت اگر کسی که دوران کچلی شما را ندیده است و همکنون با شما دیدار کند هرگز متوجه نخواهد شد که شما مو کاشته اید.
اما معمولا رسیدن به تراکم طبیعی، مانند روز اول امکان پذیر نخواهد بود زیرا پزشک باید آینده نگری کند و بانک موی شما را حفظ کند.
اگر تعداد زیادی گرافت برای ایجاد تراکم بالا در قسمت طاسی، از ناحیه بانک مو خارج گردد امکان ترمیم کاشت در سال های بعدی از بین خواهد رفت.

پزشک باید این احتمال را در نظر داشته باشد که در سالهای آتی ریزش مو شما پیشرفت خواهد کرد و برای کاشت موی مجدد نیاز به بانک مو خواهید داشت.
کاشت بیش از حد گرافت ها موجب ایجاد زخم شدید در سر و انحراف خون رسانی و یا ایجاد اسکار و نکروز ( مرگ سلولی) می گردد. هر یک از این عوامل که ایجاد گردد، علاوه بر از بین رفتن گرافت موی کاشته شده، ریزش سایر فولیکول های موجود در آن منطقه را به همراه خواهد داشت.
یک پزشک متعهد و ماهر هرگز چنین اشتباهی نمی کند.

تراکم مو در کلینیک شاهد طب

در این مطلب متوجه شدیم که ایجاد یک تراکم طبیعی به گونه ای که باعث ایجاد عوارض خطرناک کاشت مو نگردد و از طرفی نمایی زیبا به چهره فرد بدهد کاری بسیار دشوار است و به مهارت ویژه ای نیاز دارد. کاشت موی خود را در کلینیک های معتبر انجام دهید تا بابت میزان تراکم نگرانی نداشته باشید.

کاشت مو در مشهد توسط بنام ترین پزشکان در کلینیک شاهد طب برای افرادی که به دنبال زیبایی همراه با سلامتی هستند، انجام می شود. قیمت کاشت مو در مشهد تنها پس از بررسی و معاینه توسط پزشک تخمین زده می شود و به مراجع اعلام می گردد. پس می توانید با تلفن های تماس شاهد طب ارتباط بگیرید و یک وقت مشاوره دریافت کنید.