کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
تاثیر PRP بعد از کاشت مو

تاثیر PRP بعد از کاشت مو

تاریخ انتشار : 2020/12/11

تاثیر PRP بعد از کاشت مو موجب پرپشت شدن موهای ضعیف می شود. زمانی که خانم ها و آقایان دچار ریزش مو می شوند، کاشت مو و PRP پس از آن یک راه حل است که نتیجه ای قطعی و طبیعی خواهد داشت.
برای انجام شدن PRP لازم است پلاسمای خون که غنی از پلاکت است به پوست سر تزریق گردد. این روش تقریبا مشابه مزوتراپی است با این تفاوت که در مزوتراپی بعد از کاشت مو به جای پلاسمای خون خود فرد از کوکتل هایی که مخصوص مزو هستند استفاده می شود.

تاثیر PRP پس از کاشت مو

تاثیر PRP پس از کاشت مو

در این مقاله می خواهیم بیشتر درباره روش PRP و همچنین تاثیر PRP بعد از کاشت مو بدانیم. با ما همراه باشید تا نتیجه ی تجربه ی پزشکان متبحر در کاشت مو در مشهد را با شما در میان بگذاریم.

تاثیر PRP بعد از کاشت مو

پیش از این که درباره تاثیرات این روش بعد از کاشت مو صحبت کنیم بیاید با کاری که PRP برای موی شما انجام می دهد آشنا شویم.
برای انجام این روش لازم است از بازوی فرد خون دریافت گردد. خون دریافت شده به سانتریفیوژ منتقل می شود تا پلاسمای آن جدا گردد. پلاسمای جدا شده وارد یک سرنگ می شود تا به قسمت هایی از پوست سر که موهای ضعیف تری دارند تزریق شود.
همانطور که تا کنون متوجه شده اید روش PRP یک روش تقویت موی قوی است.
تاثیر PRP بعد از کاشت مو به گونه ای است که با تقویت موهای کاشت شده موجب رشد سریعتر آنان می گردد و هچنین موهایی که از قبل در آن ناحیه وجود داشته اند با تزریق PRP تقویت شده و ضخیم تر می گردند و نتیجه ی حاصل، موهای پرپشت و ضخیم و با طراوت خواهد بود.

تعداد جلسات پی آر پی پس از کاشت

در کلینک شاهد طب که یک کلینیک کاشت مو در مشهد است معمولا به مراجعین پیشنهاد می شود طی سه مرحله پس از کاشت مو تزریق پی آر پی انجام دهند.

1- انجام PRP دو هفته پس از کاشت مو، موجب افزایش خونرسانی به فولیکول می گردد. همه میدانیم طی دو هفته پس از کاشت مو، فولیکول های کاشته شده دچار ریزش می شوند و سپس مجدادا رشد می کنند. اگر در این مرحله پی آر پی انجام شود می توان درصد قابل توجهی از فولیکول های کاشته شده را حفظ کرد.

2- 2 الی 6 ماه پس از کاشت مو انجام مجدد پی آر پی توصیه می گردد. طی این مدت پس از کاشت مو فولیکول های کاشته شده به خواب می روند. اگر زمان خواب فولیکول ها طولانی شود، احتمال ریزش آن بالا می رود. پس روشی لازم است که به سرعت این فولیکول ها را از مرحله خواب خارج کند.

3- یک الی دو سال پس از انجام کاشت مو، تزریق PRP موجب تقویت موهای کاشته شده می گردد. موی کاشته شده همان موی طبیعی سر شماست و پس از طی کردن دوران نقاهت رفتاری مشابه موی سایر مناطق خواهد داشت. چنانچه منابع تغذیه ای کافی و مناسب به موی شما نرسد قطعا و ضعیف و ظریف می شود. موی کاشته شده نیز از این قائده مستثنی نیست. پس از کاشت مو لازم است بیشتر مراقب موهای خود باشید. شما یکبار آن ها را از دست داده اید و اکنون این موها و زیبایی دوباره برای شما بسیار ارزشمند تر از قبل است. پس لازم است با انجام روش هایی مثل تزریق پی آر پی سلامت موهای سر خود را حفظ کنید.