کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
تاثیر کربوکسی تراپی بر مو

تاثیر کربوکسی تراپی بر مو

تاریخ انتشار : 2021/01/10

تاثیر کربوکسی تراپی بر مو می تواند موجب رشد سریع تر مو و یا جلوگیری از ریزش مو شود. کربوکسی تراپی یک فرآیند است که اخیرا برای رفع و جلوگیری از مشکلات پوست مو به کار می رود و تا کنون نتایج مثبتی داشته است.
کربوکسی موجب افزایش گردش جریان خون در پوست می شود و می دانیم که با افزایش گردش خون در سر فولیکول مو از مواد مغذی موجو در خون بیشتر بهره مند می شود و در نتیجه موها قوی و تر زخیم تر رشد خواهند کرد.
در این مقاله درباره روش کربوکسی تراپی موی سر صحبت می کنیم و همچنین به بررسی تاثیرات آن پس از کاشت مو در مشهد می پردازیم.

تاثیر کربوکسی تراپی بر مو

تاثیر کربوکسی تراپی بر مو

تاثیر کربوکسی تراپی بر مو

گاهی در موقعیتی قرار می گیرید که احساس می کنید موی سر شما دیگر رشد نمی کند.
یا احساس می کنید حجم موی شما در مناطقی از سرتان کاهش یافته است.
در این مواقع دچار نگرانی می شوید و شاید فکر کنید موی سرتان برای همیشه از بین رفته است اما این طور نیست.
علم پزشکی برای رشد و رویش مجدد موی سر روش های زیادی را کشف کرده است.
کربوکسی تراپی مو یکی از این روش هاست. برای داشتن موهایی ضخیم و با طراوت باید سعی کنید مواد مغذی مورد نیاز مو را به ان برسانید.
گاهی بخشی از این مواد مغذی با ماساژ روغن های مناسب مو تامین می گردد.
اما این فقط درصدی از کمبود مواد مغذی را جبران خواهد کرد و اگر مشکل موی شما خیلی حاد باشد تقریبا تاثیری نخواهد داشت. فولیکول مو باید مواد مغذی را از خون شما دریافت کند تا بتواند بهترین رشد را داشته باشد.
به همین دلیل باید به دنبال راهی باشید که گردش خون در سر را افزایش دهد تا فولیکول مو بتواند هر چه بیشتر با خون در تماس باشد.
کربوکسی تراپی به خوبی این کار را انجام می دهد.

روش کار کربوکسی تراپی

همانطور که متوجه شدید روش کربوکسی تراپی موجب جلوگیری از ریزش و افزایش رشد مو ها می شود. روش کربوکسی تراپی برای سایر مشکلات پوستی مثل رفع تیرگی زیر چشم و کاهش افتادگی پلک و صورت و گردن کاربرد دارد که در هر ناحیه طبق نظر پزشک متخصص اجرا می گردد.

روش کار کربوکسی تراپی به این صورت است که پزشک با تزریق کردن گاز کربن دی اکسید در لایه میانی و یا زیرین پوست به وسیله ابزاری مخصوص موجب بهبود رشد موها در قسمت هایی که ریشه مو ضعیف است، می شود.
جریان دریافت اکسیژن و خارج شدن کربن دی اکسید از بدن با تزریق مقدار بیشتری گاز کربن دی اکسید افزایش پیدا می کند و در نتیجه این امر گردش خون بالا می رود.
با انجام روش کربوکسی تراپی اکسیژن و مواد مغذی به موها می رسد و موجب پرپشت شدن، تقویت موها و ضخیم تر شدن آنها می گردد.

کربوکسی تراپی پس از کاشت مو

پس از کاشت مو، گرافت هایی که به تازگی کاشته شده اند به دلیل جابه جایی وارد فاز استراحت می شوند. یعنی طی دو هفته پس از کاشت مو شما شاهد ریزش گرافت های کاشته شده خواهید بود.
تا مدتی موهای شما رشد نخواهد کرد زیرا گرافتها درحال استراحت هستند. کربوکسی تراپی پس از کاشت مو می تواند به دو منظور انجام شود. اول برای افرادی که فاز اسراحت گرافت های موی آنان طولانی شده است. در این افراد تاثر کربوکسی تراپی بر مو اینچنین خواهد بود که به سرعت موها آنان را از فاز استراحت خارج کند.
در افرادی که رشد موها آغاز شده است کربوکسی تراپی به این صورت است که می تواند موجب ضخامت و قوی تر شدن تار مو شود. در واقع زیاد شدن گردش خود در سر علاوه بر این که به گرافت تازه کاشته شده کمک می کند با سرعت بیشتری رشد کند افزایش ضخامت و طراوت را به همراه خواهد داشت.

کلینیک کاشت مو در مشهد

در کلینیک کاشت مو در مشهد عمل جراحی کاشت مو با سایر اقدامات مراقبتی پس از آن انجام می شود. گرچه که موارد تقویتی مثل کربوکسی و مزوتراپی بعد از کاشت مو و PRP پس از کاشت مو اجباری نیستند اما در رشد موها و افزایش ضخامت و سلامت مو بسیار موثر هستند. هرچه موهای کاشته شده ضخیم تر باشند پرپشت تر به نظر خواهند رسید.