کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
تاثیر قرص زینک بر رشد مو

تاثیر قرص زینک بر رشد مو

تاریخ انتشار : 2021/01/13

تاثیر قرص زینک بر موها شامل رشد و ضخیم شدن تارهای مو است. از آنجا که فولیکول مو باید برای دریافت مواد مغذی و ویتامین ها با خون در تماس باشد و تمام مواد را از خون جذب کند باید ابتدا این مواد مغذی و ویتامین ها را به صورت خوراکی مصرف کرد تا خون کاملا غنی باشد و سپس با مصرف هیر تونیک و ماسک ها موها را با طروات سایزید علاوه بر تاثیر قرص زینک ب رشد مو می توان در رشد ناخن ها نیز تاثیر مثبتی را مشاهده کرد. زینک موجب استحکام و رشد سریع تر ناخن ها می شود.
آقایان علاوه بر این که به موی سر خود رسیدگی می کنند به موی صورت خود نیز باید رسیدگی کنند و همیشه تمایل دارند از روش هایی استفاده کنند که ریش و سبیلشان را پرپشت تر کند. در این مقاله درباره تاثیرات روی بر مو صحبت می کنیم.

تاثیر قرص زینک بر رشد مو

تاثیر قرص زینک بر رشد مو

تاثیر قرص زینک بر رشد موها

روی یکی از مهمترین عناصر حیاتی است که وجود آن می تواند نقش زیادی را در رشد موهای صورت آقایان داشته باشدبه همین دلیل باید در برنامه غذایی شما وجود داشته باشد. اگر در تغذیه تان از مواد حاوی روی استفاده نمی کنید پیشنهاد می کنیم قرص زینک مصرف کنید.

 

چه زمانی قرص زینک مصرف کنیم؟

اگر موهای شما بی حال و پزمرده و خشک به نظر می رسد و احساس می کنید موها کم پشت شده اند یا دچار ریزش شده اند باید به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید تا برای شما داروی مناسب از جمله زینک را تجویز کند.
زینک فواید زیادی دارد. افرادی که در کلینیک کاشت مو در مشهد اقدام به پیوند مو می کنند. طبق تجویز پزشک در دوران استراحت گرافت های کاشته شده طبق تجویز پزشک زینک مصرف می کند تا رشد موها سریع تر اتفاق بیافتد.
زینک بافت های از بین رفته مو را ترمیم می کند و از ریزش مو جلوگیری می کند. به علاوه افرادی که زینک مصرف می کنند پوستی درخشان تر خواهند داشت و ناخن های آن ها دائما دچار شکستگی نمی شود.

قرص زینک برای چه افرادی ضروری است؟

افرادی که دچار اضافه وزن هستند و برای کاهش وزن از رژیم غذایی لاغری استفاده می کنند با مصرف قرص زینک از ریزش موها پیشگیری می کنند. همچنین می توان به جای مصرف قرص زینک، مصرف غذاهای دریایی، تخم مرغ، سویا، گوشت قرمز و … را افزایش دهند. اما اگر نمی توانید این مواد غذایی را در برنامه داشته باشید
برای افزایش رشد موها لازم است تا از مکمل های قرص زینک که متخصصان آن را تجویز می کنند بهره مند شوید.

تاثیر قرص زینک بر رشد مو در چه مواردی اثربخش نیست

قرص زینک به رشد موها کمک می کند اما اگر دچار طاسی شده اید قرص زینک نمی تواند معجزه کند. گرچه تاثیر قرص زینک بر رشد مو بسیار شگفت انگیز است اما مشکل طاسی سر فقط با کاشت مو در مشهد و به کار بردن روش های FIT و یا FUT قابل درمان است.