کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
تاثیر استرس بر کاشت مو

تاثیر استرس بر کاشت مو

تاریخ انتشار : 2020/11/24

تاثیر استرس بر کاشت مو می تواند همانند تاثیر استرس بر موی طبیعی باشد؟یکی از مهم ترین عوامل ریزش مو در افراد استرس است که موجب ایجاد کچلی و تاسی می گردد پس از اینکه ناحیه از سر یک فرد در اثر استرس و ریزش مو کاملا خالی شد افراد تصمیم به انجام عمل کاشت مو میگیرند.اما سوال اینجاست که اگر همچنان استرس در زندگی فرد ادامه پیدا کند و بصورت ریشه ای درمان نشود آیا می تواند دوباره موجب ریزش موهایی شود که تازه کاشته شده اند؟ برای پاسخ این سوال مشاورین ما در کلینیک کاشت مو در مشهد(شاهد طب) توضیحاتی ارائه دادند که در ادامه با شما درمیان میگذاریم.

تاثیر استرس بر کاشت مو

تاثیر استرس بر کاشت مو

تاثیر استرس بر کاشت مو

زندگی بشر امروزی بشدت تحت تاثیر استرس بوده و آتار مخرب این مسئله در تمام جسم و روان انسان ها مشهود می باشد. ریزش مو از مجموعه عوامل ارثی و محیطی حاصل می شود.عوامل محیطی آن ناشی از شرایط پر فشار کاری و نحوه زندگی می باشد.اگر کار فرد با شخصیت روانشناسی او عجین نباشد فرد نارضایتی شغلیش روز به روز بیشتر می شود بطوری که زمانی می رسد که تحمل این شرایط کاری نامطلوب از حالت فکری به نشانه های جسمانی بروز پیدا می کند.از نشانه های جسمانی نشان دهنده استرس می توان به ریزش مو اشاره کرد. که در ابتدا نامحسوس بوده و بعلت مشغله فکری توجه چندانی به آن نمی شود. پس از مدتی بعلت فراوانی ریزش مو، فرد دیرهنگام و موقع بروز بحران متوجه آن می شود.حالا در این شرایط تنها راه حل بازگشت و درمان قطعی ریزش مو کاشت مو می باشد.که این کاشت مو در کلینیک کاشت مو در مشهد، شاهد طب پس از برآورد هزینه کاشت مو در مشهد برای شما انجام خواهد شد.

روشهای کاشت مو

پیش از توضیح این مورد یک نکته را در رابطه با کاشت مو باید بدانیم از آنجایی که موی کاشته شده از ناحیه ای برداشت می شود که نسبت به سایر نقاط مقاومت بالایی نسبت به ریزش مو دارد و عوامل ارثی، هورمونی و استرس زا تقریبا روی آن تاثیر نمی گذارد در نتیجه احتمال ریزش دوباره موهای کاشته شده تا حد بسیار زیادی کم است.
کاشت مو با روشهایی مثل FUT و FIT انجام می شود.که درفرآیند آن مو از یک ناحیه دهنده به نام بانک مو به یک ناحیه گیرنده که دچار طاسی شده است منتقل می گردد.تنها تفاوت این روشها با هم در این است که در روش FUT جراح پس از تزریق بی حسی برای تحمل درد کاشت مو در ناحیه دهنده و گیرنده یک برش نازک از پوست سر جدا می کند و این ناحیه را بخیه می زند برشی که جدا شده است برای انجام کاشت مورد تجزیه قرار می گیرد و تمام گرافت های موی موجود در آن خارج می گردد و برای کاشته شدن در ناحیه طاس استفاده می شود.تفاوت FIT در این است که گرافت های مو بصورت پانچ از نواحی مختلف خارج می گردد. و نیازی به انجام بخیه و مراقبت های بعد از آن نمی باشد و موی سر بصورت یکدست باقی می ماند درحالی که اگر از روش FUT استفاده گردد برای پوشاندن محل بخیه می بایست موی خود را کمی بلند تر نگه دارید. گرچه پزشک بخیه ها را طوری اعمال که اسکار ناشی از آن چندان مشخص نخواهد بود.

کنترل استرس بعد از کاشت مو

کنترل استرس بعد از کاشت مو بسیار مهم است گرچه پیش از این درباره عدم تاثیر استرس بر کاشت مو صحبت کردیم اما ذکر این نکته ضروری است که کنترل استرس و دریافت آرامش در روزهای پس از کاشت مو در نتیجه گیری سریع تر و قوی تر از انجام این عمل بسیار مهم است. در روزهای پس از عمل چند روزی مرخصی بگیرید و درخانه بمانید تا تاثیر استرس بر کاشت مو به حداقل خود برسد.
کلینیک شاهد طب با فرآم کردن محیطی استریل و بهره گیری از دانش پزشکان حاذق در حوزه کاشت مو در مشهد برای هموطنان بهترین خدمات کاشت مو را ارائه می دهد.شما می توانید از هرکجای ایران که هستید برای دریافت مشاوره و انجام کاشت مو به کلینیک شاهد طب که بصورت بین المللی برای زوار در حال فعالیت است مراجعه کنید.قیمت کاشت مو در مشهد و بخصوص در کلینیک شاهد طب بسیار تعدیل شده است و پس از بررسی توسط پزشک به شما اعلام می گردد.