کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
بی حسی کاشت مو

بی حسی کاشت مو

تاریخ انتشار : 2020/12/19

بی حسی کاشت مو چطور انجام می شود؟ این سوالیست که اغلب مراجعین می پرسند و درباره آن نگران هستند. در واقع دانستن درباره این موضوع است که موجب آسایش خاطر مراجع می گردد.
اگر پیش از انجام عمل، مراجع عکس های کاشت موی سایر افراد را مشاهده کرده باشد احتمالا دچار استرس و اضطراب در رابطه با درد کاشت مو خواهد شد.
در این مقاله قصد داریم درباره روش بی حسی کاشت مو توضیحاتی ارائه دهیم تا مراجعین پس از خواندن این مطلب، متوجه شوند که جای هیچ نگرانی درباره درد کاشت مو وجود ندارد.

بی حسی کاشت مو

بی حسی کاشت مو

بی حسی کاشت مو

برای انجام بی حسی کاشت مو در قسمتی از سر که قرار است کاشت در آن انجام گیرد و همچنین قسمت بانک مو، که فولیکول ها از آن خارج می گردند تعدادی آمپول تزریق می شود.
این آمپول ها لیدوکائین تزریقی هستند که در هربار انجام عمل جراحی کاشت مو حدود شصت عدد از آن باید تزریق گردد.
تزریق هر یک از این آمپول ها حدود 2 الی 3 ثانیه ایجاد درد و یا سوزش می کند. در مجموع برای 60 آمپول حدود 2 دقیقه حس درد خواهید داشت و پس از آن به هیچ عنوان دردی را احساس نخواهید کرد.

مدت بی حسی برای کاشت مو

با توجه به نیازی که هر فرد دارد پزشک با تغییر دوز تزریق لیدوکائین مدت بی حسی را تنظیم می کند.
معمولا حداقل حدود دو ساعت زمان برای بی حسی لازم است. لیدوکائین به خوبی این مدت زمان را ساپورت می کند. اما اگر نیاز مراجع بیش از این باشد، پزشک با تزریق آدرنالین ماندگاری بی حسی را افزایش می دهد.

در صورتی که اضطراب و نگرانی بیش از حد در مراجع مشاهده شود، پزشک آرامبخش های خفیف برای او تجویز می کند.
برخی از مراجعه کنندگان تمایل دارند برای انجام کاشت مو از بیهوشی استفاده شود. پاسخ پزشکان متخصص در کلینیک کاشت مو در مشهد به این افراد این است که جراحی کاشت مو یک روش غیر تهاجمی و کاملا سرپایی است و استفاده از بیهوشی و متحمل شدن عوارض پس از آن هیچ توجیهی ندارد. داروهای بی حسی به اندازه کافی قوی هستند و می توانند تا پایان عمل از احساس در برای مراجع جلوگیری کنند.

سایر داروهایی که تزریق می شوند.

در محل کاشت مو علاوه بر داروی بی حسی داروهای دیگری هم به صورت ترکیبی تزریق می شوند. داروهای ضد التهاب نیز یکی از این داروها هستند.
در حین کاشت ممکن است خونریزی اتفاق بیافتد. پیش از وقوع این اتفاق پزشک با تزریق کمی مهار کننده خون از آن جلوگیری می کند.