کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
بوتاکس مو

بوتاکس مو

تاریخ انتشار : 2020/12/31

بوتاکس مو یک روش تقویتی است که در آرایشگاه ها و در کلینیک های زیبایی قابل انجام شدن است.
شاید تصور کنید بوتاکس یک روش تزریقی است اما در واقع این چنین نیست. این روش قرار است به بازسازی موی شما و نرم شدن و درمان وزی آن کمک کند. پس در واقع بوتاکس  شامل آغشته شدن مو به موادی است که کار درمان را انجام می دهند. پس از کاشت مو در مشهد و رشد موها به عنوان یک روش تقویتی می توانید از بوتاکس برای موهایتان استفاده کنید. این روش دارای معایب کراتینه مو نمی باشد و بسیار مفید است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا در این مورد بیشتر بخوانید.

"<yoastmark

بوتاکس مو

این روش به کمک موادی مثل پروتئین ها، آمینو اسیدها، ویتامین ها و لیپیدها وزی و بدحالتی مو را درمان می کند. مو در اثر کارهای مثل اتو کشیدن و سشوار کشیدن رطوبت خود را از دست می دهد و شکاف ها و فضای خالی در آن به وجود می آید. مواد موجود در محلول بوتاکس مو با پر کردن این فضاهای خالی آن را ابریشمی و جذاب می کنند و با رفع شکنندگی مو از ریزش آن جلوگیری می کند.

فرآیندانجام بوتاکس

بوتاکس به سر تزریق نمی شود. یک محلول نرم کننده مستقیماً به رشته های مو اعمال می شود. این کار را می توانید به سالن آرایشگاه بروید و انجام دهید و یا با خرید مواد مخصوص در خانه انجام دهید.
اگر به آرایشگاه بروید مراحل بوتاکس مو اینچنین است:
1- از یک شامپوی مناسب استفاده می شود که گره های مو را باز کند.
2- محلول بوتاکس از ریشه تا نوک موها به تمام رشته های مو ماساژ داده می شود.
3- حدود 30 الی 90 دقیقه روی موی خیس باقی می ماند تا استراحت کند و جذب شود.
4- برخی با یک اتو مو داغ سعی دارند این مواد را بیشتر به خورد مو بدهند اما برخی اجازه می دهند تا مو خودش خشک شود و درمان به صورت طبیعی انجام شود.

پس از پیوند مو بوتاکس انجام می شود؟

اگر دچار ریزش مو شده اید و تمایل دارید کاشت مو انجام دهید. پیشنهادی که در کلینیک کاشت مو در مشهد (شاهد طب) به شما می شود این است که برای لذت بردن بیشتر از زیبایی کاشت مو حتما پس از آن و زمانی که موها رشد کامل داشت از روش درمانی بوتاکس مو استفاده کنید.
برای دریافت قیمت کاشت مو در مشهد و هزینه کاشت مو در مشهد با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.