کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
بهترین فصل مناسب کاشت مو

بهترین فصل مناسب کاشت مو

تاریخ انتشار : 2020/11/08

ریزش مو در افراد می تواند باعث ایجاد سرخوردگی و کاهش اعتماد به نفس شود، علی الخصوص در افرادی که بیشتر از دیگران به زیبایی خود اهمیت می دهند.در این مقاله به این موضوع میپردایم که بهترین فصل مناسب کاشت مو در مشهد کدام فصل است.
متخصصان کاشت مو برای انجام این کار از بانک موییی که اغلب در پشت سر افراد است مو بر می دارند و در قسمت های خالی سر کاشت می کنند.
اما سوالی که ممکن است پیش بیایید این است که فصل مناسب کاشت مو چه فصلی است؟ یا اینکه برای کاشت مو تفاوتی ندارد چه زمانی اقدام کنیم!
به طور قطع نمی توان فصل خاصی را برای کاشت مو معین کرد اما فصل ها ویژگی های متخص به خود دارند که در زیر معایب و مزایای هر فصل را برای شما بازگو خواهیم کرد.

بهترین فصل مناسب کاشت مو

بهترین فصل مناسب کاشت مو

بهترین فصل برای کاشت مو چه فصلی است؟

اگر می خواهید بدانید بهترین فصل یرای کاشت مو چه فصلی است؟ ویژگی های فصل ها را در مطالب زیر مطالعه نمایید.

  • از مزایای کاشت مو در فصل بهار می توان به تعادل دمای هوا که به رطوبت مو کمک می کند و از خشک شدن پوست سر جلوگیری می کند تا باعث خارش پوست و آسیب به پوست سر نشود. از معایب آن می توان به بادو باران اشاره کرد که برای زخم های ایجاد شده بر روی پوست سر مضرر هستند.
  • اگر فصل تابستان را برای کاشت مو انتخاب کردید حتما بر روی پوست سر خود ضدآفتاب بزنید و یا از کلاهک بر روی سر خود استفاده کنید. این فصل می تواند فصل مناسبی برای کاشت مو باشد اما بستگی به میزان تابش نور افتاب و مراقبت های شما داشته باشد. از معایب کاشت مو در تابستان می توان به استحمام مکرر به علت تعریق زیاد و در پی آن از بین رفتن چربی سر اشاره کرد که برای پوست شما بسیار مضر است.
  • اگر شرایط دمای هوا را در نظر بگیریم فصل پاییز می تواند فصل مناسبی برای کاشت مو باشد چرا که تعریق کم و عدم تابش مستقیم نور افتاب برای شما بسیار مفید است اما از طرفی دیگر تغییرات آب و هوایی برای دوره بهبهودیتان مناسب نیست بهتر است در این فصل کلاه و ضدآفتاب نیز همراه داشته باشید.
  • در فصل زمستان تنها معایبی که می تواند داشته باشد این است که به دلیل داشتن هوای سرد و خشک رطوبت موها را از بین می برد و موها را خشک و آسیب پذیر می کند در این فصل نیز مراقبت های لازم را باید داشته باشید.

توصیه مهم

اینکه در چه فصلی کاشت مو انجام دهید اصلا مسئله مهمی نیست و اگر پزشکی هم این مسئله را در زمره فاکتورهای خود قرار می دهد بنا بر تجربه است اما مهمتر از آن می توان به این موضوع که آیا پزشک کاشت مو مهارت و تجریه کافی دارد یا نه؟ اهمیت بیشتری داد.

کاشت مو در مشهد فصل خاصی ندارد و شما در مشهد میتوانید در هر زمان و هر فصلی کاشت مو انجام دهید.

در این مقاله شما آموختید که در چه فصل و زمانی میتوانید کاشت مو انجام دهید .