کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
بهترین روش کاشت مو در ایران

بهترین روش کاشت مو در ایران

تاریخ انتشار : 2020/11/27

بهترین روش کاشت مو در ایران در کلینیک های کاشت مو معتبر با به روزترین تجهیزات اجرا می گردد از جمله کلینیک کاشت مو در مشهد (شاهد طب) که به جرات می توان گفت از بهترین کلینیک های کاشت مو در مشهد است. تنوع روش های کاشت مو به علت تنوع پوست و مو مراجعین و تفاوت در نوع ریزش مو هر فرد است.
معمولا یک پزشک نمی تواند روی تمامی روش های کاشت مو مسلط باشد به همین دلیل کلینیک ها برای اجرای تمام روش های کاشت مو در ایران از چندین پزشک بهره می گیرند.
نمی توان گفت کدام یک از روش ها بهتر است و نسبت به دیگری برتری دارد. هرچه پزشک نسبت به روشی که با آن کاشت مو را انجام می دهد ماهر تر باشد نتیجه بهتر خواهد بود.

بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو

برای تعیین بهترین روش کاشت مو مراجع می بایست به کلینیک مراجعه کند. در کلینیک شاهد طب پس از بررسی میزان طاسی و وضعیت پوست مو و سن فرد بهترین روش پیشنهاد می گردد و همچین با توجه به میزان هزینه کاشت مو در مشهد قیمت نهایی مشخص می شود.

بهترین روش کاشت مو در ایران

برای انجام کاشت مو در ایران بهتر است پیش از هر نوع تصمیم گیری با انواع روش های کاشت مو در ایران را بشناسید. سپس با توجه به نیازی که دارید روش مخصوص خود را پیدا کنید و به دنبال پزشکی بگردید که برای انجام این روش مهارت کافی را داراست. از این رو در ادامه به معرفی این روش ها می پردازیم:

روش FUT

Fut یک روج رایج است که مدتهاست انجام می شود و تاکنون درباره آن زیاد صحبت کرده ایم. در این روش یک نوار باریک از پوست سر در محل بانک مو جدا می شود. محل برش در راستای رشد موها بخیه میخورد تا پس از رشد موها رد اسکار در این محل پیدا نباشد.
فولیکول های مو موجود در نوار جدا شده از پوست سر به طور کامل خارج می گردند و در محل طاسی کاشته می شوند.

روش FIT

وجه تمایز این روش با روش قبلی در نوع برداشت گرافت های مو است. در این روش فولیکول های مو به صورت دانه به دانه از قسمت های مختلف سر خارج می گردند و در محل کاشته میشوند. یکی از معایب این روش سرعت پایین آن است که موجب می شود مراجع دو الی سه جلسه به کلینیک مراجعه کند اما مزین آن عدم ایجاد اسکار و بخیه و خونریزی است.

روش SUT

این روش، یکی از به روز ترین و محبوب ترین روش های کاشت مو در ایران است که اخیرا رواج یافته است. در این روش کاشت مو به کمک دستگاه های فوق پیشرفته انجام می شود لذا درصد خطا به کمترین میزان خود می رسد و نتیجه ای عالی حاصل می گردد. دقت بالای دستگاه موجب می شود گرافت ها با کمترین آسیب دیدگی و از دست رفتن فولیکول ها خارج شوند. در نتیجه بالاترین تراکم موی ممکن برای فرد ایجاد خواهد شد. همچنین سرعت عمل این روش بسیار بالاست و طی یک جلسه چهارده هزار مو به ناحیه گیرنده منتقل خواهد شد.
عوارض این روش بسیار پایین است و پس از یک الی دو روز فرد می تواند به فعالیت عادی و ورزش خود بپردازد.

روش HRT

اگر فردی در منطقه بانک مو به اندازه کافی فولیکول برای انتقال به محل گیرنده نداشته باشد، از روش کاشت HRT استفاده می شود. در این روش یک گرافت مو  از نوعی ترکیب پلیمری ساخته شده است که داخل آن تارهای مو قرار گرفته است که از نظر رنگ و جنس مشابه موی مراجع هستند و به محل گیرنده پیوند زده می شود.

روش HRP

این روش می تواند تا حدی برای مراجع ایجاد درد کند. در این روش نیز بانک مو در بدن خود فرد نیست و پزشک موهای انتخاب شده را با دستگاه در محل گیرنده پیوند میزند. سرعت دستگاه بسیار بالاست و در یک جلسه چهارده هزار فولیکول مو پیوند می خورد.
این موهای پیوندی حدود 5 سال عمر دارند و می تواند با آنها مانند موی طبیعی رفتار کرد.

روش BHT

روش BHT برای افرادی است که در بخش بانک مو تراکم موی کافی را ندارند که به عنوان آخرین راه حل از بدن فرد مو برداشت می شوند و به محل پیوند انتقال داده می شود.

برای تعیین روش کاشت و مو همچنین دریافت قیمت کاشت مو در مشهد می توانید با مشاورین ما در کلینیک کاشت مو شاهد طب تماس حاصل فرمایید.