کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
بهترین روش کاشت مو جهان

بهترین روش کاشت مو جهان

تاریخ انتشار : 2021/05/10

شاید این واژه بهترین روش کاشت مو در جهان چندان واقعی نباشد. در واقع مناسبترین روش با توجه به شرایط هر فرد تعیین می شود همچنین با توجه به بودجه ای که یک فرد برای کاشت مو در نطر گرفته است. اما به هر حال آنچه که موجب رضایت حداکثری می گردد به عنوان بهترین روش معرفی می شود.

بهترین روش کاشت مو برای هر فرد همان روشی است که حس استرس و اضطراب برای او ایجاد نکند و در نهایت موجب زیبایی و اعتماد به نفس گردد.

هدفه کاشت مو ، پر کردن نواحی بدون موی سر به شکلی است که زیبایی و جوانی شما را بازیابی کند. در این حوزه عوامل زیادی بر قیمت کاشت مو در مشهد تاثیر گذار است. روش‌های کاشت مو در سال‌های اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته‌اند. تقریباً تمامی آن‌ها کم‌تهاجم یا با حداقل تهاجم هستند و نتایج مثبت با عوارض کم دارند. برای همین هر کدام در جای خودشان می‌توانند عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشند.

بهترین روش کاشت مو جهان

بهترین روش کاشت مو جهان

بهترین روش کاشت مو جهان

روش های کاشت مو متنوع هستند و در هر فرد موجب ایجاد تراکمی بالا می گردند. تنها تفاوت روش های کاشت مو در نوع برداشتن گرافت های مو از پشت سر و کاشت آن در نواحی دیگر است. مثلاً در روش FUT برداشت به شکل نواری انجام می‌شود و در روش FIT فولیکول‌ها را به شکل واحدی استخراج می‌کنی

ما همیشه می گوییم در کاشت مو یک اصل مهم وجود دارد و ان هم این است:هرچه برداشت گرافت‌ها بهتر انجام شود، نتیجه‌ی کاشت مو بهتر می‌شود.

در میان روش های مدرن آن چه از نظر نوع برداشت گرافت و هزینه و استانداردهای کاشت مو، بسیار پر طرفدار است روش FiT است.

 

آیا کاشت مو به روش FIT بهترین روش کاشت مو است ؟

اگر در سایت های خارجی نام این روش را جست  و جو کنید آن را با نام FUE پیدا خواهید کرد.

و تا کنون بهترین روش کاشت مو در جهان معرفی شده است. نام صحیح‌تر FUE مخفف عبارت «استخراج واحدهای فولیکولی» است.

در این روش دیگر یک نوار از سر شما جدا نخواهد شد. بلکه برداشت و کاشت به صورت دانه به دانه انجام می شود.

این روش به دلیل خونریزی کمتر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

روش قدیمی‌تر FUT در زمان ابداع شدنش بهترین روش کاشت مو به حساب می‌آمد. اما علم همواره در حال پیشرفت است و همیشه سعی بر این است که حتی کوچکترین معایب روش های قبلی اصلاح گردد.