کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
ایمپلنت مو چیست

ایمپلنت مو چیست

تاریخ انتشار : 2021/02/25

اگر مشکل ریزش مو و کم شدن حجم مو را داشته اید، حتما می‌دانید که چققدر تاثیر بدی در روحیه شما به وجود میی آورد  و در این‌مدت به‌دنبال یافتن  راهی برای درمان این ماجرا هستید. با کمی جستجو در اینترنت، ممکن است با  ایمپلنت مو آشنا شوید.

کاشت مو با ایمپلنت مو یک روش نوین برای بهترشدن حجم  موها است. در این شیوه، حتی اگر بانک موی خوبی هم نداشته باشید می توانید برای کاشت مو از شیوه ی ایمپلنت استفاده کنید. این راهکار نقاط قوت و نقاط ضعف گوناگونی دارد که در این مقاله مطالب بیشتری درباره آن خواهیم گفت.

ایملنت مو

ایملنت مو

ایمپلنت مو چیست؟

از بهترین روش‌ها برای کاشت مو ، ایمپلنت مو است. در این شیوه، با الگو برداری از شیوه های کاشت مو می شود،موهای مصنوعی  را به صورت پراکناه در بخش های گوناگون سر، کاشت.

در این شیوه، موهایی که که کاشته شده است هیچ‌گونه رشدی نخواهد داشت.  در حقیقت، این شیوه در گروه پروتز مو وجود دارد. اما در این روش از تکنولوژی نوین تری بهره می‌گیرد و موهایی که با روش ایمپلنت انجام می شود بسیار شبیه به موهای طبیعی است. درضمن ، از ایمپلنت مو نمی شه توقع رشد داشت؛ چراکه الیاف مصنوعی شبیه به مو، در این روش کاشت مو با ایمپلنت کار می شود.

 

ایمپلنت برای سر مناسب چه افرادی است؟

با توجه به فهرستی که در ادامه قرارداده‌ایم، می‌توان به پاسسخ این سوال رسید:

  • کسانی  که پس از شیمی درمانی گرفتار طاسی سر شده‌اند.
  • کسانی که به علت بیماری‌های گوناگون مبتلا به ریزش مو و عدم رویش دوباره موها شده‌اند.
  • کسانی که به علت عوارض داروهای گوناگون، بانک مو قوی ندارند.
  • افرادی که به دلایل ژنتیکی مبتلا به ریزش مو و طاسی می‌شوند.
  • کسانی که به علت حادثه موهای خود را ازدست داده‌اند.

تمام کسانی که در قسمت بالانام بردیم، بهترین مورد برای انجام ایمپلنت مو محسوب می شوند.

چگونگی اقدام به انجام ایمپلنت مو 

زمانی که به هر علتی فهمیدید که موهای از دست رفته تان دیگر رشد نمی کنند  و تمایل دارید که برای کاشت مو، شیوه ایمپلنت را انتخاب  کنید، بایستی به پزشک متخصص در کاشت مو مراجعه کنید.

اصولا انتخاب پزشک باتجربه، خودش، مراحل پیچیده ای است که به بررسی آن می‌پردازیم.

پزشک با مشاهده وضعیت موها و احتیاجات شما از کاشت مو با ایمپلنت، مشاوره ای بر اساس تصمیم‌گیری برای انجام این‌کار را به شما عرضه می‌کند.

پزشک بعد از تعیین  تاریخ، مشاهدات لازم را از شرایط سلامتی شما انجام می‌دهد. این عمل بدون بی‌هوشی انجام می‌شود.

اگر به دارویی آلرژی دارید، بایستی در جلسات مشاوره با پزشک، برای کاشت مو به روش ایمپلنت، او را در جریان بگذارید.

عوارض کاشت مو با روش ایمپلنت مو

موضوعی که دربحث  عوارض کاشت مو به روش ایمپلنت مو می توان به آن اشاره کرد ،ترمیم نشدن کامل بافت پوست ، بعد از کاشت تارهای مو است. البته  تار موها مصنوعی هستند و از این رو باعث می شود کانال زخمی که به علت وارد شدن تار مو به پوست به وجود می آید ، هیچوقت به صورت ۱۰۰% خوب نشود.

این بحث، احتمال ایجاد محلی مناسب برای تکامل باکتری و قارچ را زیاد می کند . البته  قابل ذکر است که عدم نگهداری از موها و رعایت نکردن بهداشت، باعث ایجاد مشکلات گوناگونی خواهد شد. ملتهب شدن و عفونت در بخش پوست سر هم‌چنین، از عوارض  کاشت به روش ایمپلنت است.

۱۰% الی ۲۰% از تراکم موهای کاشته شده، در سال می ریزند و بر همین اساس، باعث ایجاد مشکلات کمی در بخش پوست سر می‌شود. اگر پوست سر به علت ایمپلنت مو صدمه دیده باشد، کاشت دوباره مو طبیعی در همان بخش ، امکان پذیر نیست. پس توصیه می شود که در هنگام انتخاب روش کاشت مو، حتما کافی دقت کنید.

اهمیت انتخاب پزشک برای کاشت مو

باتوجه به مطالب گفته شده، این موضوع نکات  مهمی دارد که پزشک بایستی درباره آن اطلاعات کافی داشته باشد. احتمال عفونت، ریزش مو و خوب نبودن مرغوبیت کاشت، مسائل مهمی است که بواسطه پزشک متخصص و باتجربه درنظر گرفته می‌شود. نداشتن حساسیت در ایمپلنت ، نداشتن انتخاب درست تارها و جنس موی خوب برای کاشت، ایمپلنت مو در شرایط آلوده و برخوردار نبودن از ابزارهای مناسب، همه از مسائلی است که با انتخاب پزشک بی‌تجربه  احساس خواهید کرد. برای جلوگیری از ایجاد همچین مسائلی، بایستی برای انتخاب پزشک متخصص ایمپلنت مو تحقیقات کافی داشته باشید.

حالا اگر شما گرفتار ریزش مو هستید و از کم حجمی موهای خود رنج می برید و میخواهید کاشت مو در مشهد به روش اسکالپ انجام بدهید و هم چنین در جستجوی بهترین کلینیک کاشت مو درمشهد هستید که این عمل را به صورت فوق العاده و با ظرافت انجام دهند و کاشت مو رو به صورت تخصصی و با تجربه خوب تکنسین کاشت مو برای شما انجام بدهند.

می توانید هماهنگی های لازم را داشته باشید و هم چنین از قیمت کاشت مو در مشهد اطلاع پیدا کنید.