کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
انواع کاشت مو در مشهد

انواع کاشت مو در مشهد

تاریخ انتشار : 2020/11/30

انواع کاشت مو در مشهد پرسش اکثر مراجعین ماست. هر فردی آرزو دارد موهایی پرپشت و زیبا مطابق با استانداردهای زیبایی دنیا داشته باشد. در هر فرد عاملی وجود دارد که می تواند در برحه ای از زندگی موجب ریزش موی او شود. در آقایان به دلیل نامتعادل بودن سطح هورمون ها این اتفاق بیشتر رخ می دهد و بعضا موجب کچلی می گردد. معمولا دچار شدن به این عارضا برای اکثر افراد خوشایند نیست گرچه که عده ای با آن کنار می آیند و تا آخر عمر به همان شکل زندگی می کنند. در این میان عده ای نیز تصمیم به عمل جراحی کاشت مو و برگرداندن موهای خود می گیرند.

انواع کاشت مو در مشهد

انواع کاشت مو در مشهد

کاشت مو در مشهد این روزها به عنوان بهترین راه حل بین افرادی که دچار کچلی شده اند مطرح است. اگر جز دسته افرادی هستید که هر روز پس از نگاه کردن در آیینه فکر عمل کاشت مو را در سر می پرورانید بهتر است پیش از هر اقدامی، اطلاعات کافی در این زمینه به دست آورید.

در این مقاله با بررسی انواع کاشت مو سعی داریم اطلاعات کافی در این زمینه در اختیار شما بگذاریم. کاشت مو در ایران یکی از پرطرفدارترین جراحی ها است. کلینیک شاهد طب که یک کلینیک کاشت مو در مشهد است همراه در تلاش است که بهترین کیفیت و طبیعی ترین موها را به شما هدیه دهد.

 

انواع کاشت مو در مشهد

مدل های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد. دلیل این تنوع هم متفاوت بودن مشکلات مربوط به پوست و موی هر فرد است. برخی از روش ها هستند و برخی جدیدتر و بطور کلی میتوان گفت هرکدام از این روش ها مزایا و معایبی دارد. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا تمامی این نکات برررسی شوند.

 

کاشت نو به روش FUT

این روش کمی قدیمی است و عارضه زیادی ایجاد میکند اما هم چنان برای عده ای روش محبوبی است. از آنجا این روش موجب ایجاد علرضه  و خونریزی می گردد لازم است تا روزهای پس از عمل به صورت مداوم برای چک کردن محل زخم به پزشک خود مراجعه کنید.

در این روش یک جای زخم و اسکار روی سر ایجاد می گردد گرچه که پزشک سعی می کند محل زخم را طوری بخیه کند که با قرار گیری موها سطح بالاتر، دیده نشود. اما به هر حال این یکی از معایب این روش است.

کاشت مو به روش FIT

در این روش خبری از بخیه و خونریزی نیست. در نتیجه دوران نقاهت چندان زیادی نخواهد داشت. در این روش مو به صورت دانه دانه از قسمت های مختلف سر خارج می شود و سپس در محل گیرنده کاشته می شود.

این روش یکی از پرطرفدارترین روش های کاشت مو در مشهد است.

کاشت مو به روش SUT

این روش نیز یکی از رایجترین روش ها بوده است اما اکنون قابل انجام نیست. در واقع طبق این روش به کمک دستگاهی به نامه safer  فولیکول های مو خارج می گردند و در محل مورد نظر کاشته می شوند.چیزی مشابه همان روش FIT با این تفاوت که برداشت مو به کمک دستگاه سرعت بیشتری خواهد داشت.

اما اکنون از این دستگاه استفاده نمی شود زیرا نمی توان تمام قسمت های آن را استریل کرد.

 کلینیک کاشت مو در مشهد شاهد طب

برای دیدن زیبایی واقعی چهره تان می توانید با شماره های اعلام شده در سایت تماس حاصل فرماییید.مشاورین کلینیک شاهد طب پاسخگو خواهند بود و برای بررسی وضعیت ریزش مو شما جلسه ای هماهنگ خواهند کرد. انواع کاشت مو در مشهد در کلینیک شاهد طب درحال اجراست و هیچ محدودیتی برای اجرای روش ها نخواهید داشت.