کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
ارزان ترین هزینه کاشت مو

ارزان ترین هزینه کاشت مو

تاریخ انتشار : 2020/12/09

ارزان ترین هزینه کاشت مو رایج ترین دغدغه مراجعین به کلینیک کاشت مو است. برای بازگشت موهای از دست رفته تنها راه حل کاشت موی مجدد است. در کلینیک شاهد طب که یک کلینیک کاشت مو در مشهد است بسیاری از دوستان که متقاضی کاشت مو در مشهد هستند، هزینه کاشت مو در مشهد اصلی ترین سوال این افراد است. آیا کاشت مو ارزان نتیجه خوبی خواهد داشت؟

در ادامه این مطلب درباره هزینه کاشت مو در ایران و سایر کشورها و همچنین ارزان ترین هزینه کاشت مو صحبت می کنیم.

"<yoastmark

ارزان ترین هزینه کاشت مو

اگر دقت کرده باشید بسیاری از ایرانیان خارج نشین برای انجام جراحی های زیبایی به ایران سفر می کنند. زیرا از نظر قیمتی ایران ارزان ترین هزینه کاشت مو و جراحی های زیبایی را دارد.

در میان کشورهای اروپایی کشور ترکیه با هدف جذب توریست های پزشکی کمترین هزینه ها را برای انجام عمل های زیبایی و کاشت مو ارائه می دهد. به همین دلیل عمل های جراحی زیبایی در ترکیه نزد اروپائیان بسیار محبوب است.

مثلا هزینه جراحی کاشت مو در ترکیه حدود 2500 دلار تخمین زده می شود در حالی که همین جراحی در سایر کشورهای اروپایی 15000 تا 25000 دلار محاسبه می گردد.

در ایران نیز هزینه بسیار پایین تر است و برای یک اروپایی چیزی حدود 500 تا 1000 دلار هزینه بر خواهد بود.

دلیل پایین بودن هزینه کاشت مو در ایران

فکر می کنید به دلیل عدم تخصص کافی پزشکان ایرانی هزینه کاشت مو در ایران پایین تر است؟ خیر اینطور نیست.

در کشور ما ایران پزشکانی حاذق وجود دارند که نسبت به پزشکان اروپایی با تجربه تر و ماهر تر هستند. اما دلیل ارزان بودن کاشت مو در ایران را می توان به کاهش ارزش ریال نسبت داد.

پزشکان کشور ما هر ساله مراجعینی بین المللی از کشورهای دور و نزدیک دارند و همین مسئله موجب شده است تجربه و مهارت کافی در این زمینه به دست آورند.

کمترین قیمت کاشت مو با چه روشی است؟

انواع روش های کاشت مو در ایران هزینه های متفاوتی دارند. در روش FUT سرعت انجام عمل کاشت مو بسیار بالاتر است. زیرا نواری جدا می شود و فولیکول های آن خارج می گردند و درجای مناسب کاشته می شوند. همین سرعت عمل بالا موجب شده است این روش ارزان تر از FIT باشد.

در روش FIT فولیکول ها دانه به دانه برداشته می شوند و صرف زمان زیاد باعث افزایش هزینه آن می گردد.

برای روش SUT که جدیدترین روش کاشت مو در ایران است یک دستگاه با سرعت عمل بالا فولیکول های مو را خارج می سازد. به دلیل استفاده از این دستگاه پیشرفته و همچنین سرعت بالای این دستگاه، کاشت مو به روش SUT بیشتر از  FUT و کمتر از FIT می شود.