کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | شاهد طب

کاشت مو در مشهد | هزینه کاشت مو در مشهد | کلینیک کاشت مو در مشهد

09033747800
آمپول های تقویتی مو

آمپول های تقویتی مو

تاریخ انتشار : 2021/01/17

آمپول های تقویتی مو می توانند برای رشد سریعتر مو ها و همچنین کاهش ریزش و یا خروج از فاز استراحتپس از کاشت مو در مشهد، استفاده شوند.
بهتر است داروهای تقویتی مثل قرص زینک و آهن را در سال حداقل یک ماه مصرف کنید. اما زمانی مشکل موهای شما بیشتر شود و شاهد کدر و خشکی ان هستید باید تا دیر نشده برای درمان جدی تر اقدام کنید. تزریق آمپول های تقویتی یکی از آن هاست.

تزریق های تقویتی مو

تزریق های تقویتی مو

آمپول های تقویتی مو

اگر برای کاشت مو در مشهد به کلینیک کاشت مو در مشهد مراجعه کنید حتما پیش از شروع انجام عمل جراحی کاشت مو وضعیت فولیکول های موی شما بررسی می شود. چنانچه موی شما با تزریق آمپول های تقویتی قابل بازگشت باشد پینهاد می شود از چنین درمان هایی استفاده کنید اما اگر به صورت قطعی تشخیص داده شود در سر شما دیگر مویی رشد نخواهد کرد از روش کاشت مو در مشهد برای بازگرداندن زیبایی به چهره شما استفاده خواهد شد.
این آمپول ها در یک دوره زمانی مشخص تاثیر خود را می گذارند. اما حتما میزان تزریق آن ها و فواصل زمانی تزریق باید توسط پزشک تعیین گردد و شما نمی توانید خودسرانه و مداوم تزریق انجام دهید.

آمپول رشد موی Kerastse Densifique:

این دارو در یک بسته حاوی 30 آمپول با حجم 6 میلی لیتر است که میزان تزریق آن را پزشک تعیین می کند تا موی شما با سرعت بالاتری رشد کند.

آمپول هیدارسیون Davines Ol:

این دارو یک محصول تزریقی هندی است که می تواند در بدن تعادل برقرار کند. برای ساخت این دارو ترکیب سیستم های درمانی مدرن و سیستم سنتی آیورودا استفاده شده است.

آمپول آمین اکسیل Vichy Dercos Pro:

اگر فردی هستید که از نازک شدن و کم پشتی موهای خود رنج می برید این دارو می تواند موحب ضخامت موی شما شود. یک دوره مصرف کامل این دارو شامل ۲۱ عدد آمپول با سرنگ های جداگانه است. این دارو موجب افزایش رطوبت گیری موها و در نتیجه بازسازی آن ها می شود.

آمپول های ضد ریزش مو و احیاکننده Collistar:

این آمپول حاوی یک پک شامل 15 آمپول با حجم 5 میلی لیتر است. اگر موی شما نیاز به مراقبت شدید داشته باشد پزشک یک دوره درمانی حاوی این محصول را تجویز می کند.

ترمیم کننده موی لورئال:

لورئال یک برند تولید کننده مواد آرایشی و تقویتی مو است. تلفظ صحیح این کلمه لوقیَل است. اما در ایران برای راحتی تلفظ لورئال یا اورئال تلفظ می گردد. این بند برای تقویت مو نیز آمپول هایی دارد که ترمیم کنند مو است. پک این محصول حاوی ۱۵ آمپول ۱۰ میلی لیتری است که موجب ترمیم موهای آسیب دیده و خشک و افزایش لطافت نرمی آنها می شود. اگر موهای شما شکننده باشد با تزریق این آمپول ترمیم خواهد شد.

آمپول ضد ریزش موی حرف ای Revlon:

این محصول یکی از آمپول های تقویتی مو است که سرنگ ندارد و مستقیما از بطری تزریق می شود و در رفع مشکلات مو به صورت حرفه ای عمل می کند.

تقویت کننده موی Schwarzkopf BC:

این دارو کاملا تقویتی بوده و دوره مصرف آن معمولا یک هفته است.
ناگغته نماند که پزشک کاشت مو در مشهد پیش از تزریق این داروها حتما یک آزمایش کامل از شما دریافت می کند تا نیاز دقیق بدن شما مشخص گردد.

تزریق آمپول های تقویتی مو پس از کاشت

تا اینجا آمپول های تقویتی را شناختیم. و می دانیم که چنانچه مشکل ریزش مو با استفاده از آمپول های تقویتی مو برطرف شود نیازی به کاشت مو در مشهد نخواهد بود. اما اگر طاسی سر شما قطعی بود و پزشکان ما در کلینیک کاشت مو در مشهد این عمل جراحی را انجام دادند بازهم می توانید از آمپول های تقویتی مو استفاده کنید.
استفاده از این آمپول ها پس از کاشت الزامی نیست اما بهتر است برای دریافت نتیجه بهتر و رشد موها با ضخامتی بیشتر از آمپول های تقویتی مو استفاده گردد.

گراف های مو در اثر جا به جایی ممکن است آسیب دیده باشند و ضعیف رشد کنند به همین دلیل داروهای تقویتی پس از کاشت تجویز می گردد تا چنانچه مشکلی در فولیکول و گرافت مو به وجود آمده باشد، رفع گردد.